Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa u principu ne znam tačno na koji način to funkcioniše, ali morao bi router da ti stoji u bridge mode-u a to se podešava na samom sajtu tvog provajdera.. Da me ubiješ sad se ne sećam kako to ide ;)

 

U svakom slučaju skidam drugi deo :evotigana:

 

Dragonheart: Barem nema srce od 50 kila :evotigana:

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlusao sam za sad prve 4 pesme,prezadovoljan sam!ZA SAD JE VRH VRHOVA!Editujem post kad odslusam ceo album!!!!

 

EDIT:

ALBUM JE SAVRSENSTVO!

NENORMALNO DOBAR!Na prvo slusanje sam ga zavoleo!Svaka cast,jedva cekam koncert!!!!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije teško da bude bolji od Rabbit-a i Legacy. Kad bi bio bolji od Dark Ride, to bi već bilo nešto. Mada, ovo što sam čuo do sada korektno zvuči. Jedino što moram da čekam dva sata da počnem da skidam drugi deo, pa još tri sata da se skine, ako ne pukne veza. Ne znam koja budala je uploadovala pesme od 320 kbps. Mp3 standard je 128. Da je tako i ovde, ceo album bi imao oko 50, a ne 120 MB.

 

I da, depositifiles opet upućuje na rapidshare.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od prvih 5 pesama (ne računajući intro), meni je najjača Final Fortune. Voleo bih, kad skinem drugi deo albuma, da čujem neku mračnu pesmu tipa Mirror, Mirror ili Back Against the Wall. Takve na prvom delu nema. Kill It je negde na pola puta, recimo da je suviše brza da bi bila tako mračna, više me podseća na fazon I Live for Your Pain i A Handful of Pain.

Edited by Prince of Darkness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabbit je izmislio Ween za ovaj album.

 

Problem sa ovim albumom je što za razliku od Keepera pt.3 i Rabitsa nema baš pesme koja ostaje u glavi kao recimo King for 1000 Years, Born on Judgement Day, ili 80% Rabitsa koji je po meni najbolji njihov album iz novijeg perioda (posle TOTOa :)), dakle pesme koje svaka pojedinačno vrede više od celog novog albuma.

 

Jedini izuzeci po tom pitanju i koje vade stvar sa novim albumom su The Saints i Final Frontier i donekle The Bells of Seven Hells i Dreambound. Ipak, celokupan utisak na prvo slušanje mi je da je album neubedljiv. O onim izletima u AOR/Marilyn Manson glupostima u As Long As I Fall neću ni da govorim... Mogu da se kladim da je tu pesmu napisao Andy Deris i bilo bi bolje da ju je ostavio za svoje solo albume... Isto važi i za german-rock Can Do It - da su je uradili na nemačkom, možda bi i zazvučala interesantno.

 

Dakle, album nije loš, ali nije ni fenomenalan. Helloween ume mnogo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav crni Rabbit, to je najgori Helloween album ikad... negde rame uz rame sa Chameleonom... u stvari gori je od Chameleona. To jebote nije Helloween!

 

Ne svidja mi se novi album na par slusanja, produkcija je losa dosta, vokal Andiev u nekom desetom planu, bubanj kao da su skinuli sa prvog ili drugog helloweena, mnogo sirov i los zvuk. Orkestracije ili sta su vec pojele gitare na dosta mesta... sve u svemu, tanko, obzirom da je Keeper 3 imao tonu dobrih pesama kao sto ovaj iznad mene rece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...