Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa na dark ride-u su Rolland i Uli uz aminovanje Derisa pozeleli mracniji zvuk,sto se nije dopalo Weikie-u,PBGA i Chameleon kolko znam nisu fanovi sirom sveta bas prihvatili,ali ekipa jeste,doduse Kiske je tad insistirao da zvuk bude sve 'slabiji' i slabiji,nije hteo da peva metal,pa se cak i oseca prelaz preko ta dva albuma,zato je Kiske i dobio nogu,iako je po meni najbolji vokal u metal,a mozda i inace!

Киске је дебил! Музику у којој га сви кују звезде неће да пева, а оно што хоће не пролази код фанова. Ма, нека се врати металу и неискрено, сви би га опет обожавали. Доказ? Авантазија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato je i otisao a i rekao sam najpribliznije...

Sad se podsetih na pesmu 'Farewell' od GR, tu je sve rekao...

 

Киске је дебил! Музику у којој га сви кују звезде неће да пева, а оно што хоће не пролази код фанова. Ма, нека се врати металу и неискрено, сви би га опет обожавали. Доказ? Авантазија.

 

Apsolutno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa prvog keepera Halloween pesma je - remekdelo!!! A tale that wasn't right po meni najbolja metal balada! Follow the sign - kratko ali slatko! Twiglight of the gods pogotovo uzivo jebe kevu,Kiske jednostavno ubija! Future world u neku ruku metal himna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa prvog keepera Halloween pesma je - remekdelo!!!

Милион пута сам рекао, рећи ћу и милион први - најбоља хеви метал песма икад направљена и једина песма од 13 минута која прође као да је 3 минута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Милион пута сам рекао, рећи ћу и милион први - најбоља хеви метал песма икад направљена и једина песма од 13 минута која прође као да је 3 минута.

 

Slazem se! Svaka deonica je savrsena i u savrsenom trenutku postavljena! Samo vozi... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Киске је дебил! Музику у којој га сви кују звезде неће да пева, а оно што хоће не пролази код фанова. Ма, нека се врати металу и неискрено, сви би га опет обожавали. Доказ? Авантазија.

Teško je poverovati da jedan od najboljih vokala u metalu ne voli metal. Jako mi je teško da poverujem u to...

 

A Halloween... Šta reći... Remek delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tih, dok procitah sve ove komentare... :)  E pa jebi ga, sad moram malo vise da pisem! :)  Starlight i Victim of Fate su odlicne pesme, samo mi se vise svidja kako ih peva Kiske nego Kai... Metal Invaders je bas przenje, a za Ride The Sky necu ni da pricam! :rockdevil:  Jeste mi Helloween bio najnajbolji koncert, ali mi Ride the Sky bila ubedljivo najjaca pesma tada (kad je Gamma Ray svirala)... Od Keeper Of The Seven Keys i Halloweena i Dark Ridea i The King For 1000 Years, ne mogu da se odlucim koja je bolja, neverovatne su sve (svrstao sam zajedno zato sto su dugacke, a neverovatno brzo prodju (kao sto neko rece), a i neverovatno koliko su mocne)! Nastavicu...  :bigblue:

 

Nego, neka mi neko nabroji pesme koje su pevali i Kiske i Kai i Andi?  :bigblue:  Kviz pitanje!  :bigblue:

 

Jos nesto, da je Kiske ostao Helloween bi propao (kao Kiske solo), da je Kai ostao, Helloween bi postao Gamma Ray :) , a po mom misljenju, Deris je najbolji metal vokal i bas volim sto je opstao (a zar nije)! Ne bih mogao da zamislim Helloween bez njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да би то требала да буде као нека скраћеница за Helloween, али то није име од две речи, па да се користи тако нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjaci je... HW? Pfff... :) Ako ti nije poznato, svadjali smo se ovde nesto, pa se pomirili :) i onda krenuli da pricamo o Helloweenu od pocetka... Znaci od Helloween EP i Walls Of Jerichoa, ili posto volis da skracujes, WOJ! :) A onda sam samo dodao moje misljenje o nekim dugackim pesmama... i postavio pitanje... Znaci, hteo sam da iskazem koliko mudar sam ja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да би то требала да буде као нека скраћеница за Helloween, али то није име од две речи, па да се користи тако нешто.

 

Der, der... Nemoj si ograničen. :D

 

Najjaci je... HW? Pfff... :) Ako ti nije poznato, svadjali smo se ovde nesto, pa se pomirili :) i onda krenuli da pricamo o Helloweenu od pocetka... Znaci od Helloween EP i Walls Of Jerichoa, ili posto volis da skracujes, WOJ! :) A onda sam samo dodao moje misljenje o nekim dugackim pesmama... i postavio pitanje... Znaci, hteo sam da iskazem koliko mudar sam ja! :)

 

Nemoj da počnem da pišem sve u skraćenicama. :pivopije::violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је требало добрих 7 година да их сварим. Заправо, на "Pink Bubbleѕ Go Ape" сам одмах нашао добрих песама, посебно 'Someone's Crying', али "Chameleon"... брате, каква промена.

 

Reci kak'a stvar! :rockdevil:

 

BTW se chini josh nekom da je refrensku mjuzu sa SC malo kasnije iskoristio i za Dark Ride : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда сама гитарска мелодија мало, али с обзиром да су вокалне мелодије скроз другачије, та сличност потпуно нестаје.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...