Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da je to već postalo dosadno

 

Vidiš, u tom grmu leži zec. Eagle Fly Free je nastao pre 20 godina skoro (tačnije 18) tako da ne možeš da gledaš tako na te textove..

 

Uostalom, ako je muzika strava, text ne mora da bude izuzetan da bi mi se pesma dopala, dok u suprotnom, nema šanse da mi se pesma dopadne kao pesma, ali ću je kao poeziju možda i citirati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajde vas dvojca prestanite il cu vam opet roknuti warn... vec ste ga dobili obojca tako da iscoolirajte malo !!!!

Ako vec imate zelju da se svadjate i prepucavate imate PP !

Daj ne seri, odakle ti pravo da nas u istu vreću trpaš? Otvori oči i videćeš da je on jedini krivac za celu ovu zbrku. On BAN zaslužuje po svakem pravilu i zakonu, a meni treba da skineš warn koji si mi dao. Ako treba na PP ću ti pojasniti detalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E rekoh vam dosta... ako je neko prvi poceo, ni ne zanima me koje, ne morate odma svi da se lozite i kad vam neko nesto kaze da odgovarate na to.. uostalom ako vas neko izvredja imate "report" dugme... vazi za sve ne samo za vas 2.... ajde sad se smirite pa cu i da vam skinem warn...i dosta glupih rasprava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

IM, lepo si me nasmejao, ali neće svirati Mr Ego jer je nju napisao Roland koji nije još prodao prava na svoje pesme. icon_smile.gif

 

A Weikath je idiot i to je fact. I kako možeš da kažeš da Hansen nije imao bolje textove od njega? Pa Hansen je stvorio Future World, jedinu pesmu koja im je ono stvarno pomogla da se probiju. Sve osim par hitova na prvim albumima je Kai napisao. U Weikathovim textovima ima previše patetike, a ovo što je pisao na zadnjem albumu je u najmanju ruku smešno. A on kaže "Helloween bez mene više nije Helloween". Da li bi Helloween bio Helloween da nije bilo pesama koje su napisali ISKLJUČIVO ex-članovi? Tačnije, sledeće stvari: Murderer, Warrior, Victim Of Fate, Ride The Sky, Phantoms Of Death, Metal Invaders, I'm Alive, A Little Time, Twilight Of The Gods, Judas, Future World, Halloween, You Always Walk Alone, We Got The Right, Save Us, March Of Time, I Want Out, Kids Of The Century, Back On The Streets, Goin' Home, Someone's Crying, Mankind, The Chance, Your Turn, When The Sinner, I Don't Wanna Cry No More, Crazy Cat, In The Night, Music, Step Out Of Hell, I Believe, Longing, Mr Ego (Take Me Down), Take Me Home, Still We Go, Mr Torture, Escalation 666, The Departed (Sun Is Going Down), The Dark Ride. Da ne pominjem još milion njih u kojima su imali učešće. Da li bi Helloween bio tu gde je sad bez svih tih pesama? A ono što je Weikath uradio Rolandu i Uliju je nisko: kako oni kažu u multimediji prvog albuma Masterplana, poslao im je e-mail u kome kaže da oni više nisu članovi grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ćeš pravedno, samo meni treba da ga skineš.

icon_smile.gif

 

Idi i polizi mu bulju i mozda ce ti skinuti.

 

icon_smile.gif

 

A ti ako podsecas na macke, nema problema postacu ubica macaka icon_wink.gif .

 

 

Helloween u bg, pa lepo, jos samo i da skupim novca za snajper da ubijem M. W. i moj zivot je na pola pun icon_da.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad izadje Weikath na binu pa kaze: "Mogu da mi puse k... I Kiske, i Roland, i Uli I Vanish To Perfection, i Vule iz Kule i Public animal No1, i svi ostali koji me plujete... icon_smile.gif(Osim Kaija, jer je on Bog)" Pa onda krene Mr Ego.

Sjajni Weiki, jedva cekam

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

znachi dok sam odsutan prozivke a...

 

Ako vidite neki paradajz kako leti prema Weikiju..znacete odakle je...a josh ako chujete "VICTIM OF FATE" nekog da se dere..bicete sigurni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IM, lepo si me nasmejao, ali neće svirati Mr Ego jer je nju napisao Roland koji nije još prodao prava na svoje pesme. icon_smile.gif

A Uli? Shteta..onda nishta od MrTorture..ili Dark Ride sad.gif

 

Dobro..dok mogu da sviraju FUTURE WORLD ja sam miran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hansen je odavno prodao prava, a ne znam za Kiske-a, Rolanda i Ulija. A ja bih baš voleo da čujem:

 

A Little Time

The Chance

Mankind

 

...ali od toga neće biti ništa. icon_sad.gif

 

Ali kada bi svirali Wake Up The Mountain, pa to bi bilo k'o iz snova. Samo pogledajte tu pesmu na High Live (video)... musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...