Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ko im je kriv kad ne znaju sta valja. Koncert je bio fenomenalan. Mislim, ni u najludjim snovima nisam sanjao da cu gledati Starlight i Keeper of the Seven Keys uzivo.

Tacno!!!Ipak je to Zadar.I losa reklama.Beograd je sasvim druga prica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... icon_uhoh.gif

Ja znam da je čovek strašno arogantan, ali ovo... ja sam za Helloween relativno nov, pa mi pričaj o njemu... icon_uhoh.gif ... i možeš li, molim te, postaviti link za stranicu na kojoj si ga vređao? Samo, ja ne mogu da shvatim kako jedna takva mrlja može da napiše tekstove kao što su 'Dr Stein', 'Eagle Fly Free'... a opet ima i karakterističnih za njega - 'Power'.

 

I koliko ja znam Hansen je sam otišao ('I Want Out'), niko ga nije terao, samo mu se smučilo.

Link cu nadjem...nisam ishao na Helloween forum odavno.

 

Ta fora za Hansena nije tachna (IWO) icon_smile.gif ...U stvari kad bolje razmislim za Hansena se i ne zna tachan razlog zashto je otishao, mislim jeste bilo do njega, njegova odluka, ali sa druge strane se takodje dosta nije slagao sa Weikijem. Kiske, Ingo, Roland, Uli..svi njihovi odlasci dodushe su bili Njegova ideja!

 

Dodushe takodje je napravio potez koji je Helloweenu omogucio egzistenciju..doveo je Andi Derisa icon_da.gif (eto mu svetle tachke u karijeri icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boro, mislim da bi se tebi svideo album icon_da.gif

 

 

Taj album se ne svidja samo metalcima.

Heeeeeeee,heeeeeeeeee icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Ja stvarno obozavam Helloween i to mi je jedna od najboljih i najdrazih grupa,ali Chameleon i Pink bubbles go ape su ocajni albumi i to nije Helloween.

Jebi ga ipak su ostali bez HANSENA pa nisu znali sta i kako. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heeeeeeee,heeeeeeeeee icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

Ja stvarno obozavam Helloween i to mi je jedna od najboljih i najdrazih grupa,ali Chameleon i Pink bubbles go ape su ocajni albumi i to nije Helloween.

Jebi ga ipak su ostali bez HANSENA pa nisu znali sta i kako. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Možda nije klasičan Helloween, ali opet - šta jeste "klasičan Helloween"? Hoću da kažem da je njihova muzika toliko bogata sadržajna, da ne možeš da kažeš ni za jednu stvar da je "klasika". 'Chameleon' i 'Pink Bubbles Go Ape' su veoma dobri albumi, 'Better Than Raw' im je najgori, mada je i on dobar. 'The Chance' je neprevaziđena stvar po meni. A ako voliš samo Hansena, idi slušaj Gamma Ray. icon_rockdevil.gif

 

P.S. i Deris je arogantan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Better Than Raw' im je najgori

 

Ih, shto bre?

 

PUSH! icon_wink.gif

 

'The Chance' je neprevaziđena stvar po meni.

 

Najbolja pesma koju je Roland ikad napisao icon_da.gif (Rachunajuci i Masterplan radove..)

 

A ako voliš samo Hansena, idi slušaj Gamma Ray. icon_rockdevil.gif

 

Ih, pa nije HANSEN Gamma Ray, kao shto nikad samo Hansen nije bio Helloween.

 

 

A za Derisa ne znam..do sada to nije ispoljavao (javno). A na spotovima mi najjachi lik icon_mrgreen.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nije klasičan Helloween, ali opet - šta jeste "klasičan Helloween"? Hoću da kažem da je njihova muzika toliko bogata sadržajna, da ne možeš da kažeš ni za jednu stvar da je "klasika". 'Chameleon' i 'Pink Bubbles Go Ape' su veoma dobri albumi, 'Better Than Raw' im je najgori, mada je i on dobar. 'The Chance' je neprevaziđena stvar po meni. A ako voliš samo Hansena, idi slušaj Gamma Ray. icon_rockdevil.gif

 

P.S. i Deris je arogantan.

Ma,gdje za better da kazes da je najgori???Nema sanse!!!Chameleon=NULA(0)

 

Obican pokusaj da udju u ekstra komercijalne vode,i naravno neuspjesan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judas bi skupio preko 15 000 uz normalnu reklamu.

Jesi li bre ti normalan?? Kojom magijom, pola bre ljudi cak i ne zna ko su oni, a jos kada cuju da im je pevac gay tek tada ce da ih za mrze. Pa pogledaj bre samo ovaj sajt, trebalo je 100 godina da dobiju vaznu temu, medju najbolje vokale niko ne spominje halford-a ( sto je idiotizam ), a za tiptona i downinga tek niko nije cuo, Scot-a travisa mozda i znaju zbog racer x, ali i u to sumnjam.

 

Better je dobar album.

 

Pink bubles je meni za povracanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judas bi skupio preko 15 000 uz normalnu reklamu. 

Hahahhaa... ma daj ne lupaj...

Postoje 2, 3, MOZDA 4 metal benda koja kod nas mogu da skupe preko 5 000 ljudi..

1. Maiden

2. Metallica

3. Slayer MOZDA !

4. Nightwish JOS VECE MOZDA, mada ja sumnjam da bi probili tih 5000 ....

 

P.S. Halforda niko ne spominje u naj vokale jer ne peva nego vristi ko da mu je neko prikljestio jaja....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smuci mi se kad cujem Halforda i njegovu vrisku...

 

Ne verujem da bi Nightwish skupio vise od Helloweena, koliko god da su vise komercijalniji (mada komercijala ne nedostaje ni Helloweenu) i koliko god se vise vrteli na MTV-u... Jeste da su poznatiji medju ukupnom populacijom, ali na koncert bi dosli samo metalci, a cini mi se da je Helloween znatno uticajniji u metal muzici od Nightwisha (po meni nekih 100 puta bolji, ali objektivno gledano samo dvaput) icon_wink.gif

Edited by IronMaiden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala promena plana u Helloween taboru:

 

German power metallers HELLOWEEN have changed their minds and have now selected the track "Mrs. God" as the first single from their upcoming album. The single will be released on July 4, while the as-yet-untitled follow-up to 2003's "Rabbit Don't Come Easy" (Sanctuary Records) will follow a few weeks later from SPV Records.

 

Apart from the title track, the single will contain various bonus features such as an exclusive non album track, one album track and the video for "Mrs. God", which will be shot in Nueremberg, Germany in early May.

 

Due to a strong positive development of said track during the recording sessions, the band spontaneously decided to favor "Mrs. God" over the previously selected track "Come Alive".

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...