Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Suzdrzavao sam se od ovoga sto cu napisati, ali jednom sam morao da kazem.

 

Hej, svi vi koji pljujete SAMO Weikatha: osvrnite se na neke bitne detalje u istoriji ovog benda i shvaticete da je Roland 1000000000x veci gad od njega. Nemojte misliti da podrzavam onu licemernu gnjidu po imenu Weikath, naprotiv, samo jasno je da je gori ovaj koji mu se ulizivao. Kada je doticni dosao u bend on i Kiske su bili dobri prijatelji, a kada se Kiske bunio zbog izbacivanja iz benda, ovaj ljigavac je napisao pesmu o njemu kako bi se uvukao u dupe gazdi. I ne samo to, on je svima pricao stvari koje mu je Kiske rekao u poverenju dok su bili prijatelji. I tako je on unistio sliku o Kiskeu u javnosti, cime je psihicki u svakom pogledu unistio ovu dusu od coveka, coveka koji je uz Hansena bio jedina iskrena osoba u Helloween-u. Jadan, jadan, jadan Kiske, zar dva skota da naprave takvu sliku o dobrom coveku, sad ga svi maloumni Weikath-ovi fanovi pljuju zbog "nenormalnih" izjava. Uostalom, napisati pesmu o bivsem clanu grupe - to dovoljno govori ne samo o Rolandu, vec i o celoj tadasnjoj postavi benda. Da stvar bude jos i gora, ironija je da se na istom albumu se nalazi i Where The Rain Grows, koja govori o moralu. A onda, kada je i on sam bio izbacen, "izvinio" se Kiskeu. U stvari, to je bio trik da se album sadasnjeg Rolandovog benda Masterplan bolje proda, jer je Kiske otpevao jednu pesmu na njemu. A Kiske mu je sve naivno oprostio , jer nije on taj koji je zeleo rat ni sa Rolandom, ni sa Weikijem, niti s bilo kim drugim. Roland je dno dna, gmizavac, govno ono najljigavije sto moze da postoji, bubasvaba najsmrdljivija... Roland je najnizi stepen zivota. Ma, nema tih reci koje bi mogle opisati ovu zivotinju.

 

 

Sad ce jedan nezreli pametnjakovic da mi kaze da sam nezreli pametnjakovic.

A vi ostali, razmislite pre nego sto napadnete Weikatha i samo Weikatha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suzdrzavao sam se od ovoga sto cu napisati, ali jednom sam morao da kazem.

 

Hej, svi vi koji pljujete SAMO Weikatha: osvrnite se na neke bitne detalje u istoriji ovog benda i shvaticete da je Roland 1000000000x veci gad od njega. Nemojte misliti da podrzavam onu licemernu gnjidu po imenu Weikath, naprotiv, samo jasno je da je gori ovaj koji mu se ulizivao. Kada je doticni dosao u bend on i Kiske su bili dobri prijatelji, a kada se Kiske bunio zbog izbacivanja iz benda, ovaj ljigavac je napisao pesmu o njemu kako bi se uvukao u dupe gazdi. I ne samo to, on je svima pricao stvari koje mu je Kiske rekao u poverenju dok su bili prijatelji. I tako je on unistio sliku o Kiskeu u javnosti, cime je psihicki u svakom pogledu unistio ovu dusu od coveka, coveka koji je uz Hansena bio jedina iskrena osoba u Helloween-u. Jadan, jadan, jadan Kiske, zar dva skota da naprave takvu sliku o dobrom coveku, sad ga svi maloumni Weikath-ovi fanovi pljuju zbog "nenormalnih" izjava. Uostalom, napisati pesmu o bivsem clanu grupe - to dovoljno govori ne samo o Rolandu, vec i o celoj tadasnjoj postavi benda. Da stvar bude jos i gora, ironija je da se na istom albumu se nalazi i Where The Rain Grows, koja govori o moralu. A onda, kada je i on sam bio izbacen, "izvinio" se Kiskeu. U stvari, to je bio trik da se album sadasnjeg Rolandovog benda Masterplan bolje proda, jer je Kiske otpevao jednu pesmu na njemu. A Kiske mu je sve naivno oprostio , jer nije on taj koji je zeleo rat ni sa Rolandom, ni sa Weikijem, niti s bilo kim drugim. Roland je dno dna, gmizavac, govno ono najljigavije sto moze da postoji, bubasvaba najsmrdljivija... Roland je najnizi stepen zivota. Ma, nema tih reci koje bi mogle opisati ovu zivotinju.

 

 

Sad ce jedan nezreli pametnjakovic da mi kaze da sam nezreli pametnjakovic.

A vi ostali, razmislite pre nego sto napadnete Weikatha i samo Weikatha.

Ja ih ne pljujem,ali nemam neko preterano mišljenje o dvojici prozvanih,jer je jasno da je njihova strategija bila izbaciti iz Helloween-a sve što valja. no.gif New kazem da su sad loši,ali moje lično mišljenje jeste da su najjači bili u "Keeper..." fazi,i kao postava,ali i po kvalitetu muzike.....

Kiske JESTE duša od čoveka. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zato sto je nikakav covek. To si sam rekao, pogledaj jedan od svojih prvih postova na ovoj temi. A ovo za Rolanda - zar ti to ni najmanje ne smeta?

E, uopste mi se ne prica o moralnim principima trenutno. I ovaj komentar gore "Kiske JESTE dusha od choveka" je no comment.

 

Za Weikatha mi smeta shto je zaratio sa svakim likom koji je bio u Helloweenu(samo josh Sascha ostao, i Deris af kors...i sa Grosskopfom on nikad nije bio med i mleko..), a + to shto pishe sranje pesme vec 3-4 albuma zaredom, a glumi neopravdanog lidera benda.

 

Pitanje, koje mi je palo na pamet dok sam razmishljao o ovom odgvoru, je kako se Helloween nije josh odavno raspao? Ajde ne posle odlaska Kaija..nit Kiskea...nego npr nakon odlaska Grapowa i Kuscha...Weikath nezadovoljan albumima..kritike za RDCE dosta klimave i oshtre...i onda odluci da izda KOTSK3 prosecan album, koji je Weikath uspeo da, na trenutke, uchini i vrlo dosadnim.

 

A shto se tiche Grapowa...The Chance i Dark Ride, i tom choveku sve oprashtam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi to trebalo da znaci?

Mislim da će vam modrice svima reći šta! icon_rolleyes.gif Šala, a možda i ne! Malo ste mi se bili popeli na tuki preseravanjem tipa ovaj je one, ovaj pak ovo, ali onaj bolje pije pivo i sl. Nema razloga za brigu! Bar ne do koncerta! Taman ćemo Vladan i ja tada počiniti neko sranje kojim ložimo ljude okolo, ali o tome po dogovoru! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo setliste:

 

Intro (Orchestral Occasion)

The King For A 1000 Years

Eagle Fly Free

Hell Was Made In Heaven

Keeper Of The Seven Keys

Drum solo (Dani+Markus!!!!)

Occasion Avenue

Future World

Sascha solo

Power

If I Could Fly

The Invisible Man

Mrs. God

A Tale That Wasn´t Right

I Want Out

-----------------------

Mr. Torture

Dr. Stein

-----------------------

Perfect Gentleman

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle..pichke ne sviraju "Halloween" icon_mad.gif

 

Evo setliste:

 

Intro (Orchestral Occasion)

The King For A 1000 Years

Eagle Fly Free

Hell Was Made In Heaven

Keeper Of The Seven Keys

Drum solo (Dani+Markus!!!!)

Occasion Avenue

Future World

Sascha solo

Power

If I Could Fly

The Invisible Man

Mrs. God

A Tale That Wasn´t Right

I Want Out

-----------------------

Mr. Torture

Dr. Stein

-----------------------

Perfect Gentleman

 

Ipak..nije loshe...King nadam se da ce da skrate, Hell Was Made In Heaven dobar izbog..posebno zato shto ga nisu svirali na proshloj turneji...posle Powera zadnjih 5 pesama je stvarno odlichne..prvi encore, najvece iznenadjenje MR TORTURE! Ali zashto mora jebeni Dr Stein?

 

I Gentleman i nije neki izbor sa Mastera...ladno jedina sa njega...

 

Iskreno se ipak nadam, da ce da menjaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle..pichke ne sviraju "Halloween" icon_mad.gif

 

 

 

Ipak..nije loshe...King nadam se da ce da skrate, Hell Was Made In Heaven dobar izbog..posebno zato shto ga nisu svirali na proshloj turneji...posle Powera zadnjih 5 pesama je stvarno odlichne..prvi encore, najvece iznenadjenje MR TORTURE! Ali zashto mora jebeni Dr Stein?

 

I Gentleman i nije neki izbor sa Mastera...ladno jedina sa njega...

 

Iskreno se ipak nadam, da ce da menjaju....

Ko zna, možda i ubace kasnije Halloween, ili zamene King sa njom?

 

 

Dr Stein je klasika i remek delo, bez toga se ne može. Ne kapiram kako toliko ljudi ne voli tu pesmu, ali dobro, svako ima svoj ukus. Štaviše, usuđujem se da kažem da je to najbolja pesma koju je Weiki napisao. musik19.gif

 

Perfect Gentleman je golo govno. I eto, stigla me je kazna što sam govorio da How Many Tears ne mora da bude stalno u listi - i dobio sam sranje zamenu. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...