Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E da je Kiske ostao u bendu, Helloween verovatno ne bi ni postojao sad...

Andi Deris je za njega car, sta god vi pricali. Ako cemo objektivno, Kiske osim sto je odlicno pevao, nista drugo nije urdio za bend

Kiske je čovek, a Deris je obična nadrkana pičkica koja je u potpunosti pala pod uticaj one gnjide... kad budeš razumeo Kiskeove textove tada mi tu nešto seri.

 

U stvari, ne moram da ti objašnjavam jer činjenica da ti je Weikath idol sasvim dovoljno govori o tebi. pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am..Kiske jeste pisao pesme za Helloween..pola Pink Bubblesa je njegovo icon_smile.gif takodje i par pesama sa Keepera..ne mozesh da kazesh da nista nije radio.

- I Believe

je FENOMENALNA pesma,

 

- A Little Time

- Kids Of The Century

- Your Turn

su odlične pesme,

 

- You Always Walk Alone

- Goin' Home

- In The Night

- Longing

su veoma dobre,

 

jedino

- We Got The Right

- When The Sinner

su prosečne.

 

O samim tekstovima sam već dovoljno rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am..Kiske jeste pisao pesme za Helloween..pola Pink Bubblesa je njegovo icon_smile.gif takodje i par pesama sa Keepera..ne mozesh da kazesh da nista nije radio.

Pogresno sam se izrazio, nije da nista nije uradio za bend, nego nista dobro. Sam kvalitet Pink Bubblesa i Chameleona i cinjenica da je vise od pola pesama sa tih albuma uradio Kiske, govori i o kvalitetu njegovih radova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiske je čovek, a Deris je obična nadrkana pičkica koja je u potpunosti pala pod uticaj one gnjide... kad budeš razumeo Kiskeove textove tada mi tu nešto seri.

 

U stvari, ne moram da ti objašnjavam jer činjenica da ti je Weikath idol sasvim dovoljno govori o tebi.  pukeface.gif

Pa ta "nadrkana pickica" je spasila od sigurnog propadanja Helloween, koji bi da je Kiske ostao izdao jos jedan Pink Chameleon- part II i izbrisao sebe sa metal scene, ili bi mozda nastavio i dalje da postoji kao sto danas "postoji" i Kiske.

 

Sto se tice textova, slazem se da je imao par izvrsnih, ali ti ako hoces da citas textove uzmi knjigu nekog pesnika, a nemoj da se zaludjujes ni Kiskeom, ni Derisom, ni Weikhatom. Tako da ako izuzmemo tekstove, jedina iole dobra pesma koju je Kiske uradio je A little time.

 

Sto se tice Weikatha, nije mi idol, ali svakako ga vise cenim i od Rolanda, i od Kuscha, a narocito od Kiskea. Izmedju ostalog i zbog toga sto je uspeo da donese tako vaznu odluku kao sto je izbacivanje Kiskea, iako je znao da ce posle da ga pljuju svi zivi, a to je odlika pravih lidera. Ispostavilo se posle kao izvrstan potez, al ga i ljudi i dalje pljuju, to pretpostavljam nije ocekivao

Edited by IronMaiden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno sam se izrazio, nije da nista nije uradio za bend, nego nista dobro. Sam kvalitet Pink Bubblesa i Chameleona i cinjenica da je vise od pola pesama sa tih albuma uradio Kiske, govori i o kvalitetu njegovih radova.

Pa dobro, to je vec stvar ukusa, ja dosta gotivim PBGA, a Chameleon tu i tamo..

 

Pa ta "nadrkana pickica" je spasila od sigurnog propadanja Helloween, koji bi da je Kiske ostao izdao jos jedan Pink Chameleon- part II i izbrisao sebe sa metal scene, ili bi mozda nastavio i dalje da postoji kao sto danas "postoji" i Kiske.

Potpuno se slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ta "nadrkana pickica" je spasila od sigurnog propadanja Helloween, koji bi da je Kiske ostao izdao jos jedan Pink Chameleon- part II i izbrisao sebe sa metal scene, ili bi mozda nastavio i dalje da postoji kao sto danas "postoji" i Kiske.

 

Sto se tice textova, slazem se da je imao par izvrsnih, ali ti ako hoces da citas textove uzmi knjigu nekog pesnika, a nemoj da se zaludjujes ni Kiskeom, ni Derisom, ni Weikhatom. Tako da ako izuzmemo tekstove, jedina iole dobra pesma koju je Kiske uradio je A little time.

 

Sto se tice Weikatha, nije mi idol, ali svakako ga vise cenim i od Rolanda, i od Kuscha, a narocito od Kiskea. Izmedju ostalog i zbog toga sto je uspeo da donese tako vaznu odluku kao sto je izbacivanje Kiskea, iako je znao da ce posle da ga pljuju svi zivi, a to je odlika pravih lidera. Ispostavilo se posle kao izvrstan potez, al ga i ljudi i dalje pljuju, to pretpostavljam nije ocekivao

Izvini za prozivku, pogresno sam shvatio neke stvari koje si rekao, a jednostavno ispadnem iz takta kad ljudi pocnu da pljuju Kiskea.

 

Mozda je Andi bolji kompozitor, ali o Kiskeu kao coveku niko nema pravo da sere, sto sam vec mnogo puta objasnjavao, tako da vise nema smisla da pokrecem tu pricu. Ako neko ne razume, njegov problem.

 

A o Weikathovoj velicini dovoljno govori cinjenica da je, kako bi opravdao izbacivanje Kiskea iz benda, izneo u javnosti sve njegove mane. I onda, malo ko ga je pljuvao, jer su sve oci javnosti bile uperene prema Kiskeu, neke iz zgrazavanja, neki su se zanimali sta ce biti dalje s njim u musici... a cak i ja vise "cenim" Weikatha nego Rolanda, o kojem sam takodje pricao... i onda je Kiske pao u depresiju, a kako i ne bi, mislim, ti ne bi kada bi 50% metalaca sirom sveta znala za neke tvoje licne stvari... i onda je on skrenuo i poceo sa uvrnutim izjavama... mislim, kad se sloze sve kockice nije tesko shvatiti poentu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andi ima dosta zasluge u razvoju Helloweena ali ima i Kiske...njegov glas je obelezio bend...sama cinjenica da pola Power Metal pevaca donekle kopira Kiskea govori nesto...

Znaci Kiske = Voice & Andi = Brains biggrin.gif

I kao sto rekoh vracamo se Kiske vs. Deris Raspravi...the eternal struglle...

 

Nego sad me bre zbuniste...ko je Kai Hansen na Mircu...Vanish ili Angelistor????

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komotno skačem s mosta ako ovo otkažu!

Are you alive? ph34r.gif

 

E to je to kada ja pricam support i odlazak na svaki koncert, a meni niko ne veruje.... eto vam sad.

Pa da...slepci...

 

E,ovi su stoka...

 

German power metallers HELLOWEEN have been forced to cancel their Polish concert, which was scheduled for January 12, 2006 at Poznan's Arena due to "poor ticket sales,"

Bas jesu icon_rolleyes.gif

 

ne mogu da idem na svaki cert

Manje piva,manje piva icon_smile.gificon_razz.gif

 

cuj, svi smo mi ovde uglavnom studenti.....

 

ali smo opet spremni da par meseci pre koncerta pocnemo sa odvajanjem novca za kartu...

Pa da icon_da.gif

 

Eto,i ja sam student,al' ipak uglavnom uspem da iskombinujem da odem na vecinu vecih koncerata (ovde ili u nekoj zemlji gde ne treba viza) icon_biggrin.gif

 

Sa jedne strane je tacno...mada kad se hoce,moze se skupiti.

Naravno icon_da.gif

ja sam skupljao pare 4 meseca za Exit

Hehe,neko 4 meseca,neko 4 dana icon_biggrin.gif

Al' sam doduse bio samo na 2 dana...al' na 2 dana koji su me zanimali.

 

STa fali nasoj zemlji ?
A, izvini, sta ne hvali? Ti ili imas celicne zivce ili ti ide isuvise dobro! A. pre ce biti da je ovo 2. posto govoris o "podrsci" tj da svakog meseca izdvojimo nekih 100 i vise evra da ispratimo sve manje i vece koncerte!

Ma sta ti tu filozofiras icon_rolleyes.gifwallbash.gif

Da manje tako filozofiras,a vise skupljas pare za bendove koje volis mogao/-la bi ispratiti skoro sve koncerte kod nas...i u inostranstvu.Ali lakse je naravno srati tu wallbash.gif

Niko ti ne trazi 100 eura (i vise) mesecno za svirke icon_uhoh.gif Nismo mi Madjarska (npr.),pa da ima svaki dan neka veca svirka.Pre ovoga (Destruction/Candlemass) koji je to (tj. kada) veci koncert bio nekog metal benda?Ajde ne lupaj...

To je vecini u ovoj zemlji tesko izvodljivo!

Ne znam bas...

Ja se trudim da skoro svakog meseca odem na neku (vecu) svirku.I uvek platim upad (cisto da ne bude zabune da kao,ono,pratim sve svirke,al' posto imam neku akreditaciju,onda mi je upad za dz).

Dobor,ne moze SVAKO bas SVAKOG meseca da ode na neku svirku,al' mozete ljudi valjda da iskombinujete da odete jednom u 2-3 meseca...ako ne negde sa strane,onda bar ovde...

 

Candlemass bi,da su dosli bez Destrukcije,skupili 150 ljudi ovde.

Ne znam...pitanje (dal' bi se i toliko karata prodalo)...ja sam jos skepticniji po tom pitanju ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andi ima dosta zasluge u razvoju Helloweena ali ima i Kiske...njegov glas je obelezio bend...sama cinjenica da pola Power Metal pevaca donekle kopira Kiskea govori nesto...

Znaci Kiske = Voice & Andi = Brains biggrin.gif

I kao sto rekoh vracamo se Kiske vs. Deris Raspravi...the eternal struglle...

 

JA SE SA OVIM TOLIKO SLAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_rockdevil.gif

 

Što se mene tiče,mislim da je Hansen kao vodja više uradio za Helloween nego Weikath,ali ,opet,to je samo moje lično mišljenje,bez ljutnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...