Jump to content

Tornado


Dowla

Recommended Posts

malo posle izlaska 'triumph-a' rhapsody je na 'power of the dragonflame' albumu isto snimio pesmu koja traje 19 minuta...

LOPOVI!

 

mhihi.gificon_smile.gif

 

 

e da njihova najbolja pesma mi je definitivno 'i love japan'...znači SAVRŠENSTVO...među najboljim power metal pesmama ikada snimljenim... icon_da.gif

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma Tornado je zakon.Oni su definitivno default(ili ti srpski: plan i program u ovom sluchaju) za uspeh nasih bendova!Preskocili su kiselu jabuku domaceg izdavastva i upustili se u medjunarodne vode uspeha!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško mi se odlučiti koja je najbolja pjesma jer obožavam ovaj bend. Pratim ga već dugo vremena, čak sam svojevremeno naručio austrijski original Triumph Of The King. Volim i Letićeve projekte, a posebno mi se sviđa V.I.T.R.I.O.L. Nadam se da će poslije izdavanja novog albuma postati koncertno aktivni. Pa kad se može za V.I.T.R.I.O.L. napraviti koncert onda može i za Tornado. Hoće li stvarno Laki svirati na albumu???????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pesma je nekako previse YU Grupa icon_wink.gif

Black Swan Rider mi je isla na prvu loptu, jos kad je album tek izasao... onda sam shvatio da je The Wall put istine... da bi na kraju dosao do krajnjeg zakljucka da je the Wall i dalje najbolja, ali uz We Must Revenge (jer je to u stvari kvlt pesma Clouds in the Sky (Armagedon Leticev)... tu prica staje, a nova nikako da pocne icon_wink.gif

E, jes da su iste pesme ali meni je nekako Clouds in the Sky mnogo bolja...mislim mnogo mi bolje zvuci cak uprkos malo starijoj produkciji...nego zanima me sta se desava sa Armageddonom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
E, jes da su iste pesme ali meni je nekako Clouds in the Sky mnogo bolja...mislim mnogo mi bolje zvuci cak uprkos malo starijoj produkciji...nego zanima me sta se desava sa Armageddonom?

I meni isto icon_da.gif

 

Armageddon... pa, koliko znam, Letic radi samo sa Vitriolom. Armageddon ne postoji godinama, ovo REX izdanje je samo kolekcija snimaka davno snimljenih, uz par dodataka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
Ja koliko znam, on ce otpevati novi album...

Имаш ли ти још неки контакт са Тасом?

 

Што се свирки тиче, Таса је био у фазону да неће да свирју свирке докле год се не буде знало тачно кад, шта и колико, отпр. као на Западу. У Србији ће вала за то да се начека, ако уопште и дочека.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш ли ти још неки контакт са Тасом?

 

Што се свирки тиче, Таса је био у фазону да неће да свирју свирке докле год се не буде знало тачно кад, шта и колико, отпр. као на Западу. У Србији ће вала за то да се начека, ако уопште и дочека.

Cujem se tu i tamo sa njim. Ma... jasno je sve sto se tog benda tice odavno. Ocigledno da nemaju nameru uzivo da sviraju. Uslovi koje traze jesu realni u stranim zemljama, ali kod nas nece biti nikad. Steta, naravno, ali tako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...