Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

Jeb`o te, niko ne zabranjuje, nego NEMA MESTA u autobusu! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Sutra ide 10 (ako ne i vise ph34r.gif ) bendova! no.gif A inace moze da ide ko hoce.

Meni je Olga rekla da ne moze niko da se vodi zbog nekih drugih razloga(zaboravio sam koji su ali rekla mi je),a ne da nema mesta...

u svakom slucaju ja sam ZA da se vode fanovi....

zasto da ne!?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, zato sto onda nema mesta za one koji sviraju (pricamo o tome celu stranu icon_smile.gif ), a koji bi svakako morali da imaju svoje sediste u busu. Ja, licno, nemam nista protiv da se vode fanovi kada je poluprazan bus.

A Olga ti je verovatno rekla da ce od sada pa nadalje svaki bend morati da prijavljuje svoje clanove, zbog RTS-ove evidencije o putnim nalozima (tako sam ja shvatila).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro! juce je bilo smejanja kao nikad! icon_smile.gif

pa da, cim nema fanova, opustenije se pricaju masni vicevi! icon_smile.gif

 

offtopic:

e ljudi, moram da vam se pohvalim da sam danas dobila prvu desetku i to na kolokvijumu iz klavira, tako da bi trebalo da sviram sledeci utorak na akademiji na nekom koncertu, pa ako je neko raspolozen, moze da svrati icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djiga je vecheras OSHURIO (!!!) na DP-u sa JET-om! icon_rockdevil.gif Extremno dobro je bilo! Ceo koncert je bio extra! Stvarno sam se super proveo! icon_da.gif

 

@Crni Yugo ( icon_smile.gif ) - Dogovoricemo se! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Picke. sad mi je zao sto nisam otisao. Djigo nije valjda da si se usrao. Nema veze. sad imas do jaja iskustvo. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije se usr'o! dobro, jeste malo, ali pred koncert! na bini je bio kulijana! icon_da.gif

zaboga, zar je to bitno? pa ja recimo iz iskustva najbolje sviram/pevam kad imam najgoru tremu, a kad je opustencija, onda uvek nesto bez veze ispadne... icon_da.gif i stvarno mi je zao sto nisam bila na deep purple-u, ali tih dve tisuce i nesto ipak moraju da odu na king diamonda icon_biggrin.gif nadam se da ce djiga da mi oprosti icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno malo razocarenje za sve koji su hteli da posete svirku u festu, a nadali su se novoj pesmi, nismo stigli da zavrsimo novu stvar... nije gotov text... jeba ga... icon_cry.gif

pa jeste u neku ruku razocarenje, ali nije smak sveta... ma, svirajte vi meni voice i bicu zadovoljna! icon_wink.gif

... i onda ja ko specijalan gost upadnem i otpevam nesto od mercyful fate icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

cestitam na odlicnoj svirci! sto se vas tice, stvarno nemam nikakve zamerke. jedino mi je zao sto je atmosfera ipak bila mrtvija nego sto je obicno na vasim svirkama, ali to je valjda do mesta. odusevilo me je sto ste svirali (konacno!) leper messiah, the four horsemen i fade to black od metallice, a i autorske su vam sad skroz legle tako da zeljno iscekujem neku novu stvar icon_wink.gif

@pera - hvala MNOGO za disk! nemoj da mislis da sam nezahvalna, ali zbog tog nesrecnog loga propade mi rodjendanski poklon icon_sad.gif

@invisible kid - tebe retko hvalim, ali veceras si stvarno bio izvanredan icon_da.gif jedino mi nije jasno kako ti uspeva da uvek povredis nekoga svojom cinelom ili palicom icon_smile.gif

@kashmir - a ti bi mogao jednom u zivotu da se javis. tek posle mi je sinulo da si ti zapravo cepao karte...

p.s. zelim samo da porucim onome ko me je nazvao navijacicom iza ledja da se nosi u picku materinu, ako je uopste na forumu. pun mi je qrac vise komentara koje cujem iza sebe. dokle ce ljudi da se bave time kako izgledam, kako sam obucena, koga muvam... sta, jel mozda nekom krivo sto sam jedina pevala regardles od prisutnih? no.gif

eh, kad biste znali koliko je tesko biti vas fan... ne biste voleli da ste u mojoj kozi...

pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...