Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvinite ljudi ja se malo(dosta)kasno palim.Samo sam hteo da kazem da je Underdeath jako jako dobar bend.Slusao sam vas na gradilistu kad ste svirali,iako nisam neki ljubitelj metalike,nemojte mi zameriti,Na vasem gig-u sam se preterano proveo,i mislim da ste bolji od njih bar 10 puta.Samo tako nastavite,zelim vam srecu i da bude neki demo album,nesto....

 

Usvakom slucaju,Huge Support icon_rockdevil.gif

 

Uzdravlje. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, drago mi je da si bio u gradilistu, jer je tamo nama (iz benda) bio najbolji provod... bas je bilo extra! extra ste publika, samo ste me razocarali (vi novosadjani) sto niste dosli na svirku u onom enteru na hitu 202. pre nekih mesec i po dana... znaci ako je bilo sve ukupno 10 ljudi...

 

ako zelis ponovo da nas cujes, dodji na festival u belu crkvu 30.07. bice extra... icon_da.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel` se Zoki vraca ili ostaje za stalno in Canada? Kako cete vi sada bez vase maskote laugh.gif ? I ko ce sada da deli svoje lutkice po Srbiji, na hitovima (just to refresh your memory- hit u Zrenjaninu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )? Pozdrav, momci, stvarno ste dobri. Samo tako nastavite! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, ti si iz golubca... da tu sviramo sutra... nego vlada jet ne da da sviramo nase stvari, nego moramo samo da sviramo metallicu, ali nema veze, bice i tako dobro! vidimo se! javi nam se ako nas prepoznas! icon_da.gif

pozdrav! pivopije.gif

Sigurno cete me videti...posto sam ja obezbedjenje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ako ne odsvirate Lepper Messiah bice lomljenja kicme icon_mad.gifviolent.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno cete me videti...posto sam ja obezbedjenje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ako ne odsvirate Lepper Messiah bice lomljenja kicme icon_mad.gifviolent.gif

 

 

icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

pivopije.gif

koliko ima tu u Golubcu obozavlaca ove muzike... zanima me posto i mi sutra sviramo tamo... da znam sta da ocekujem icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ima tu u Golubcu obozavlaca ove muzike... zanima me posto i mi sutra sviramo tamo... da znam sta da ocekujem icon_smile.gif

koliko sam cuo prosle godine je bilo krcato... i sta je naj bitnije cuo sam da su picoke extra....

 

 

e sad kako ce biti ove... nemam pojm...

 

 

poz underu... vidimo se u busu,.......dkalkshdkjasd

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.giflaugh.gif

ajjjoojj..... laugh.giflaugh.gif

 

jbg.. pogresi covek...

 

 

nego sta bi za gitarijadu... kako ste prosli u nedelju... kad su ostale kvalifikacije... kad ce se znati dal idete.....

 

my spirit with YOU...

 

UNDERDEATH

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

POZDRAV!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam par devojaka koje "sviraju" bass...To je uglavnom neki power metal icon_smile.gif Onako kada ih pogledam vidi im se izraz na licu : opasne smo jer sviramo u metal bendu , jebemo keve kako drkamo jednu zicu trzalicom na bassu...i tako dalje icon_wink.gif

Nije to za zene nije ni gitara , ....jednostavno nije za devojke da sjebu ruke...ono prste i sve sto se desava kada sviras gitaru ili jos gore bass...

Mada ne sumnjam da u svetu ima neka devojka koja svira bass i razbija slap i te fore sto je naveo gore ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...