Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Imam samo Grolsh (najjace pivo na svetu BTW), moze? icon_smile.gificon_smile.gif

 

I da opet se slazem... pivopije.gif

Jao majstore, pa to i jeste najjache pivo na svetu icon_smile.gif

 

 

(btw, dok sam ziveo u holandiji, stalno sam pio grolsch koji je tamo, pa skoro da treba da te bude sramota ako ga pijes, kao neko low end socijala pivo. A u srbiju ga je neko mudro proturio kao neku skupu exkluzivu majku mu okupatorsku icon_smile.gif kakav pederluk ) laugh.gif

 

 

dr.lecter@ ma jok, i Sabbath i Maiden su robocop bendovi, ja samo komentarisem one konjine i kuju matoru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao majstore, pa to i jeste najjache pivo na svetu icon_smile.gif

 

 

(btw, dok sam ziveo u holandiji, stalno sam pio grolsch koji je tamo, pa skoro da treba da te bude sramota ako ga pijes, kao neko low end socijala pivo. A u srbiju ga je neko mudro proturio kao neku skupu exkluzivu majku mu okupatorsku icon_smile.gif kakav pederluk ) laugh.gif

 

 

dr.lecter@ ma jok, i Sabbath i Maiden su robocop bendovi, ja samo komentarisem one konjine i kuju matoru.

Znaci i ti si fan tog piva icon_smile.gificon_wink.gif ...a sto se tice Holandjanina...jebo ih taj Heinekken vise...najprecenjenije pivo na svetu ako mene pitas icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

off topichimo, ali jebi ga. Heineken? Potpisujem icon_smile.gif Imamo preslikan ukus kad je rec o pivu. pivopije.gif

Evo jos samo jednom! icon_smile.gif

 

Evo neke moje liste...

 

1. Grolsh

2. Sol i Corona...ne mogu da se odlucim, mnogo volim Mexicka piva...samo ona bez jebene tekile icon_smile.gif

3. Bud

 

Nego da ne bude cist offtopic...koji ti je omiljen album Maidena i zasto? icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hail Metal:

 

-Pristrasan si. Tacka.

 

-I ja volim Ozzy-ja, ali to nema veze sa ovim budalama.

-Objektivan sam.Tacka

 

-To i ja pokusavam reci,Ozzy nema veze sa ovim sto se dogodilo,a ako procitas malo postove gore,videces da je neki lik stavio sabbathe na "svoju omrazenu listu bendova",cini mi se da je to bio _fap masina_,sto je stvarno glupo,mislim ne mislite valjda da je Geezer cucao i dadjao Bruce-a jajima,a Dusan S je provalio da Ozzy nema dobar album,e to meni smeta,ljudima proradile emocije pa pljuju po Ozzyju i Sabbathima,ja nisam nista lepo rekao o sharon,emisiji,zakk-a,ali Sabbathe moram braniti.

 

Ljudima smeta emisija,pa ko vas tera da gledate ja sma je gledao 2 puta,i mislim da je sranje,a ubedjen sam da vecina gleda,jebiga to je vas problem.

 

Ozzy i kompanija su Britanci tako da zastava nema veze, Bruceovo proseravanje o Reunionu je verovatno izazvalo sve ovo,sto naravno ne opravdava incident.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis,kako su onda u sofiji napunili stadion,25000 ljudi,i na sajtu Ozzyja lepo pise da je reunion turneja rasprodata,tako da nisi obavestena dovoljno.

ne grijesim.

 

 

pricam ti za fanove u USA.

napunice on halu, ALI KOLIKU? btw, od starih bendova ovdje Metallica jedino puni stadione.. ostali mogu da duvaju. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ozzy i kompanija su Britanci tako da zastava nema veze

svako ko zivi tako dugo u USA, i kome je USA obezbjedila brzo bogacenje - AMERIKANAC JE.

 

i svi oni vise vole americku zastavu od svoje. to sigurno..

 

 

icon_da.gif

 

 

(imam i ja americku malu zastavu, okacila sam je u hodnik da pokrijem rupu od nekih osiguraca icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meskicka su bas klizava icon_da.gif Ja volim i crno niksicko, kad je lepo hladno stvarno je ukusno..ma daj dosta icon_smile.gif

 

 

Nego da ne bude cist offtopic...koji ti je omiljen album Maidena i zasto? icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

 

icon_smile.gif ajde kao primicu se....

Ej! to je jedno od bzabranjenih pitanja! Mislim sta da ti kazem, prvo hocu da pocnem od TNOTB, pa onda kazem ma ne verovatno bi to trebalo da bude Piece Of mind ili Powerslave, pa se setim Killersa i tako to ode jebo ga cuko icon_smile.gif

 

Pazi, od prvih 7 albuma sta god da izvuces sve je vrhnje, nema tu favorita. Ono kasnije (priznajem) , sam slabo i slusao. Fear Of the Dark (pesma) mi se svidela recimo.

 

Zivjeli! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hail Metal:

 

Ja ne mislim da Ozzy nema dobre albume, niti sam stao iza te teorije, mislim da si mene shvatio..Ne znam da li je on mislio da dugo vremena nije napravio dobar album ili uopste, ali to je opet samo pitanje ukusa, ali kad covek napise ovo:

 

Tako da i treba da kaže Dickinson da je USA u kurcu, i ne da nije uvreda, nego je istinito i svaka njemu čast na hrabrosti. Neko drugi bi umesto onoga što misli zato što je na turneji u toj istoj državi ljigavio kako je sve super kako su fanovi super i zahvaljivao se verovatno Sharon što im je pružila šansu da sviraju u americi.

 

...ja se slozim. To je ziva istina.

 

 

I ti si u pravu kad branis sabbathe, skroz. icon_wink.gif Ja nisam ni primetio da je njih neko napao, a ako im se njihova muzika ne svidja, jebi ga..to je opet stvar ukusa.

 

 

ne mislite valjda da je Geezer cucao i dadjao Bruce-a jajima

 

biggrin.gifpivopije.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

od svih clanova sabbatha jedino Ozzy zivi u Americi,

ozi, ozbornovi, seron i ekipa - amerikanci. njihov je ozfest, njihova politika, njihova pravila. njima je smetala britanska zastava.

 

 

 

 

a sto se tice maidena, oni jesu star bend, ali su aktivni u smislu turneja, ploca i mladji su kud i kamo.. u pogledu aktivnosti ne mozes ih porediti sa sabatima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vjerujem da jeste..

 

posto si svi oni prilicno drcni, seron, zakk i ekipa.. ijao, mases tudjom zastavom u americi.. ne bi vjerovao koliki je ovdje patriotizam usao u ljude.. ispred svake kuce imas zastavu od 3 metra, vjeruj mi. da ne pricam prodavnice i sl. neko se nadrkao na tu zastavu a pogotovo sto se tice politike, Iraka i sl...

 

sve je jedna velika glupost.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad sam se setio,pre jedno godinu dana Ozzy je odrzao koncert u Americi, i tokom izvodjenja pesme War Pigs,na velikom ekranu su se pojavljivale slike Busha sa prasecom glavom i ostale zajebancije na americku politicku scenu,Ozzy je tada popljuvao celu tu politiku,bilo je slika na Ozzy.com,mozda i sada ima nesto o tome.

 

Znaci opet kazem pitanje je sta je zapravo izazvalo incident,sumnjam da je samo zbog zastave,i politike,nasrao se Bruce verovatno vise nego sto je trebalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na koncert su ljudi dosli da vide Maidene - to sigruno.

jeste bogami. bas se ori na onom snimku, svi vole maiden.

 

 

a ja se pitam da li bi toliko ljudi bilo da nije bilo maidena?

 

 

Mozda bi bilo, samo zato sto je Ozzfest pa je maksimalno IN. Sta ti mislis? Koliko je realno tamo jaka njihova reklama?

 

zakk je kreten.. na stranu muzicko umijece, ali ovako on dvije ciste nema u glavi. klasicni americki seljak.

 

Cista poezija biggrin.gif

 

poz;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ARTIST: Iron Maiden

TITLE: Death On The Road

LABEL: Capitol / EMI

GENRE: Heavy Metal

BITRATE: 224kbps avg

PLAYTIME: 1h 34min total

RELEASE DATE: 2005-08-26

RIP DATE: 2005-08-25

 

Track List: CD #1/2

----------------------------

01. Wildest Dreams 4:51

02. Wrathchild 2:49

03. Can I Play With Madness 3:30

04. The Trooper 4:12

05. Dance Of Death 9:23

06. Rainmaker 4:01

07. Brave New World 6:09

08. Paschendale 10:17

09. Lord Of The Flies 5:04

 

Track List: CD #2/2

----------------------------

01. No More Lies 7:49

02. Hallowed Be Thy Name 7:31

03. Fear Of The Dark 7:28

04. Iron Maiden 4:50

05. Journeyman 7:02

06. The Number Of The Beast 4:57

07. Run To The Hills 4:24

 

Release Notes:

 

Iron Maiden have confirmed they are to release a Double DVD and Live

Album titled ôDEATH ON THE ROADö through EMI Records on August 29th

2005.

 

The show was filmed at the Westfalenhalle Arena, Dortmund, Germany

during the Dance of Death European Tour in December 2003 and fully

captures the magnificent stage production and electricity of the bandÆs

performance. Steve Harris once again took weeks personally editing the

footage and like Rock in Rio this means thousands of cuts right into the

heart of the action.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mozda bi bilo, samo zato sto je Ozzfest pa je maksimalno IN. Sta ti mislis? Koliko je realno tamo jaka njihova reklama?

 

 

pa jeste IN, ali je to numetal festival - obavezno ubace neki matori bend, cisto da popune rupe u publici, da ne bude tamo sve maloljetno.

 

ima tu vise nekih punk-pop govno bendova od onoga sto valja.

i ne, ne bi doslo toliko ljudi da nije bilo maidena. to sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...