Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Pepeo je uvek bio lepši od prašine! Zato fap bacaj to na vatru!

icon_mrtav.gif se josh vrtite oko toga...o svashta ljudi...ostavite mejdene na miru... icon_razz.gifmrred.gif

 

if u don't like them...die...und live the glory of heavy metal to blossom... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, jel ima neko MAIDEN ENGLAND '88 ali DVD. ?

 

 

(super je ona 7th son majica na eddies megastore)

Ti mora da se šališ ,Pa to nije teško da se nabavi ...ako misliš na javno izdanje snimak sa Birmingham koncerta iz 88 e?

 

Nego ovi momci su napravili odličan Pirat . Snimak je odličan ,naručio sam od jednog i DvD sa OZZfest a treba da mi stigne ovih dana.

http://i10.photobucket.com/albums/a126/per...na_11062005.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi bre Maidenovci znaju da Maiden England DVD nije nikad izasao tek treba da izadje zajedno sa Doningtonom.Imam ja na 2 CD-a dobar TV rip.POZZZZ

Maiden England DvD jeste nije izdat na javno ,Ali ga Pirati valjaju već odavno i ja sam ga uzeo i bolja je slika nego na VHS kaseti i omot je urađen vrhunski.

Od istog lika sam uzeo i BEHIND THE IRON CURTAIN koji isto nije izdat nikada na javno na DvD ju..Ja suportiram bend na neki drugi način a velike profitere ko jebe..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda nisi pravi maiden fan.To je tvoj problem.Pozzzz

Blondie zabrini se, ti nisi pravi fan biggrin.gif

 

Ista je situacija kao i sa Live After Death, postoji DVD ali pirat...Maideni sigurno planiraju da oba koncerta urade u nastavku paketa "The Early Years", mozda ce uraditi i 5.1. audio mix, a u stvari kontam da ce morati da urade bolje od pirata.

 

Inace upravo pravim svoju The Early Years verziju, bez kompresije (mrzim DVD shrink) na 3 DVD-a..jedan dokumentarac, jedan sa diannom a treci sa Dickinsonom. Sve sa Kickass menijima icon_smile.gif

Bruce, ajde posalji katalog ako si i dalje zainteresovan za onu razmenu.

 

http://members.tripod.com/megabob6666/

P.S. Definitivno Link meseca, hvala ti icon_wink.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...