Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Mi idemo sada 16 Jula u Quebec city,Kanada . Ali me interesuje baš  kako je bilo u Atini ?  Inače slike sa raznih Evropskih koncerata govore sve pivopije.gif

pretpostavljam da necete nositi aparat (potruditi se da ga prosvercujete) sad.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na koncertu u subotu je bilo neverovatno dobro , Colisee arena u QUEBEC CITY ju je bio maksimalno pun!!

 

Ja sam bio na desnoj strani gore na tribinama ,Kada je počeo koncert svi oko mene su počeli lomiti sve,Ma one plastične stolice icon_smile.gif .

 

Za osvetljenje i zvuk ja mislim da ne treba dati komentare jer je sve bilo u najboljem redu. Jedini loš komentar je da čika Dickinson izostavljao vrištanje npr u pesmama na Hallowed, wratchild. Ja ne znam jesam li previše popio ali nisu svirali Killers . Na koncertu je bilo dosta klinaca ali i onih sa 30+ pa i više.

 

Ja ne mogu da verujem koji je moron stavio ovakvu predgrupu, Bend pod imenom Mastodon je smorio oko pola sata ,Mlad bend u nekom Nu metal stilu ili tako nešto al ne bi ništa posebno pisao o njima .

 

Bruce je dosta komunicirao sa publikom pošto je OFF OZZFEST turneje specijalni koncert za Quebec .Bruce je bio u onim pocepanim pantalonama još uvek icon_smile.gif

Nikada pre nisam još video toliku kontrolu na kapijama na ulazu kao sada,Metal detektorom su proveravali svakoga,Ja sam aparat ostavio u autu .

U sveme koncert je bio odličan..Up the Irons

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast!

a kontrole su cujem pojacane jos od dimebageove smrti..

 

dickinson je omatorio, ne vristi mu se biggrin.gif

 

 

pivopije.gif

 

 

 

p.s. ja nemam para za ozzfest, ali bas nemam i krivo mi je mnogo.. sad.gif ali bar sam ugrabila gigantour sa megadeth, dream theatre, symphony x, fear facotr i jos nekim smaracima.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast!

a kontrole su cujem pojacane jos od dimebageove smrti..

 

dickinson je omatorio, ne vristi mu se biggrin.gif

 

 

pivopije.gif

 

 

 

p.s. ja nemam para za ozzfest, ali bas nemam i krivo mi je mnogo.. sad.gif ali bar sam ugrabila gigantour sa megadeth, dream theatre, symphony x, fear facotr i jos nekim smaracima.

 

 

poz.

 

Ma i kod mene je kriza nego sam sve to plaćao vizom Pa kad mi stigne račun sigurno će mi nestati osmeh sa lica icon_smile.gificon_smile.gif

 

A da.. znam da ti voliš Megadeth pa da još malo pa dolaze ,Gde si ti ono u Sacramentu ili? Ma Ozzfest je skupo a šta vredi tamo osim B.Sabbath i Mejdene ..Bar ja tako mislim

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, nemam ja ni vizu.. u dugovima sam do guse ionako, a imam jos mnogo PRECIH stvari.... gledala sam maidene vec dva puta, nije sad da cu da sjecem vene. biggrin.gif nego, eto, ide mi se onako u zezanje.. doduse, ovaj moj `cimer` ( biggrin.gif ) ne moze dobiti ni slobodne dane.

 

da, ja sam u sacramentu. sta znam, voljela bih da vidim sabbathe i zakka, ali ono - bice koncerata, samo da je zdravlja biggrin.gif jel tako? tako je.

 

 

btw, kad ti stigne racun - kuliraj sve dok te ne pritisne collection icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eric ne stavlja nikakva sranja u usi bas zbog toga i peva i vristi savreseno. Zao mi je ali Brucea je zajebao.

Ne stavlja nista u usi a svira u najglasnijem bendu na planeti!? icon_smile.gif ...kazes zajebo' Bruce-a? ...koliko si sljivovice popijo', priznaj icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mrzim ove idiote ! user posted image

za ukradenog smajlija iz mog potpisa, odgovaraces vec pred prijekim sudom.

a to sto je isti totalno NEADEKVATAN onome sto si rekao, to je druga prica.

 

 

najiskrenije ti u zivotu zelim da sastavis bar jednom smislenu recenicu, bila to tema Metallica ili Iron Maiden.

 

veceg fana Metallice od Lemmyija ne znam, ali pazi - on slusa i neke druge bendove, mogao bi se ugledati na njega.

 

 

 

poz!!

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

veceg fana Metallice od Lemmyija ne znam, ali pazi - on slusa i neke druge bendove, mogao bi se ugledati na njega.

 

 

 

Pazi,ja Metallicu mnogo volim,Load rules icon_rockdevil.gif ,cenicu ih i postovati ceo zivot,i da,jesu mi jedan od omiljenih bendova,ali postoje bendovi koje mnogo vise volim,kao npr.Motorhead i Slayer.Tako da bas i nisam adekvatna osoba za poredjenje. icon_da.gif

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...