Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

pivopije.gif

Evo da se i ja malo pohvalim. icon_smile.gif

 

Slika je iz Budimpešte 2003, a ono su Harrisovi bassovi pored mene na slici. Čovek mi je dozvolio da mu pogledam celu opremu...

 

user posted image

biggrin.gif

 

Svi iz benda su skroz cool...

 

Jedino Dickinsona nisam upoznao.

 

Cheerz! pivopije.gif

Kako si uspeo da dođeš do toga ...mora da si imao neke veze ???

 

Meni je poslao slike gitarista(Galambos Zsolt) i grupe WISDOM inače oni su bili predgrupa IRON MAIDEN 2003 on je iz Vojvodine tačnije iz Bačkog gradišta (Ali već dugo vremena zivi u Mađarskoj) i znam ga još iz detinjstva .Ako već pišem o njemu moram ga i pohvaliti jer je jako dobar gitarista.. No ..na pitanje Kakav je osećaj bio svirati na istoj bini njrgovog idola još iz petog razreda icon_smile.gif neverovatan osećaj Code red još je i napravio nekoliko grešaka ,Normalno nije to niko ni primetio osim njega .,..Mora da je ispadao par puta pa su se trazili icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si uspeo da dođeš do toga ...mora da si imao neke veze ???

 

Meni je poslao slike gitarista(Galambos Zsolt) i grupe WISDOM inače oni su bili predgrupa IRON MAIDEN 2003 on je iz Vojvodine tačnije iz Bačkog gradišta (Ali već dugo vremena zivi u Mađarskoj) i znam ga još iz detinjstva .Ako već pišem o njemu moram ga i pohvaliti jer je jako dobar gitarista..

Baš je svet mali! biggrin.gif

 

Žolt Galamboš je moj drug iz srednje iz NS. Svirali smo zajedno u mnogim bendovima pa neko kratko vreme i u Legendary, preteči Wisdom-a.

Wisdom su na toj svirci mogli da uvedu jednog tehničara/roadie-a, i to sam bio ja. To je bilo dovoljno da dobijem IRON MAIDEN LOCAL STAFF-akreditaciju sa kojom sam se slobodno kretao.

Eto, tako sam upao...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wisdom su bili super.... Dok su Stray bili smorili, ali bolno smorili! icon_da.gif

biggrin.gif

Bogme jesu smorili!

 

Oni su povedeni na turneju Iron Maiden samo zbog toga što izdaju za nekadašnju Bruceovu izdavačku kuću Sanctuary Records. Inače su zanimljivi po tome što su Iron Maiden na tamo nekom singlu obradili neku njihovu stvar. Raspitaću se koju...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stray su izgleda jedino meni bili do jaja icon_smile.gifbiggrin.gif

 

ja volim to zezanje, svidza mi se njihov imidz i bitno - ja sam dzuskala uz njihovu muziku a ja mnogo volim kad mogu da dzuskam uz neciju muziku biggrin.gif

 

 

bojana: moguce da si ti dolazila u radnju ono kad smo mi pocistili sve albume i slike..... sorry sad.gif bice prilike, sanja je tamo - ko zna kad ce ovamo dolaziti, pa je ti pojuri prije nego ti pobjegne biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda to ima veze s prosjekom godina onih koji postuju? biggrin.gif

 

secracon: izvini na glupom pitanju... nego, jesam li ja tebe bijase upoznala na nekom koncertu u domu omladine? povod je bio koncert maidena... i sl... ako to nisi bio ti, onda izvini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je svet mali! biggrin.gif

 

Žolt Galamboš je moj drug iz srednje iz NS. Svirali smo zajedno u mnogim bendovima pa neko kratko vreme i u Legendary, preteči Wisdom-a.

Wisdom su na toj svirci mogli da uvedu jednog tehničara/roadie-a, i to sam bio ja. To je bilo dovoljno da dobijem IRON MAIDEN LOCAL STAFF-akreditaciju sa kojom sam se slobodno kretao.

Eto, tako sam upao...

 

Cheerz! pivopije.gif

Galamboš je dolazio kod nas na probe ,Kasnije je svirao u Bečejskom bendu INTRUDERS dobro to je bilo pre deset godina (ali još je demo kaseta kod mene ) Bio je već tada uporan i trazio je ozbiljne muzičare ali izgleda da je sreću našao u inostranstvu u grupi Wisdom i svaka mu čast za to ...

 

A jesi ti svirao sa njim u Mađarskoj ili kod nas?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

secracon: izvini na glupom pitanju... nego, jesam li ja tebe bijase upoznala na nekom koncertu u domu omladine? povod je bio koncert maidena... i sl... ako to nisi bio ti, onda izvini!

 

Ne sećam se da sam te upoznao u domu omladine, to verovatno nisam bio ja, već neki drugi bradati kosijaner. No, vrlo je moguće da se znamo iz viđenja sa nekih drugih koncerata...

(A možda me znaš sa omota Grave Digger... icon_smile.gificon_smile.gif)

pivopije.gif

 

A jesi ti svirao sa njim u Mađarskoj ili kod nas?

 

Svirali smo ovde do 1997 kada je on definitivno otišao za Budimpeštu, a posle kada sam i ja otišao 2000 smo svirali tamo. Jedine zajedničke nastupe imali smo u Mađarskoj sa Helloween Tribute.

 

No neću da ovaj post ispadne skroz spam, pa eto, da vam kažem zanimljivost koju sam video na koncertu:

Nicko sam sebi namešta bubnjeve, zajedno sa tehničarima (za razliku od mnogih kojima samo tehničari rade sve).

Neverovatno je cool lik...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bina je VRH biggrin.gif e da mi je opet da ih gledam..... nisu bili losi u zagrebu ni u pesti ali opet, mislim da su im mozda ovdje po usa nastupi bolji bar sto se tice tako nekih sitnica kao sto su bina, i sl. mozda veci standard, ljudi traze vise.. amere je tesko zadovoljiti (bez perverzija molim)

 

btw, kristi, nece sanja jos skoro - ali vidjeces je mozda na megadethu, bice u bijelim pantolonama, rozoj majici i imace drecavo roze betty boop TORBU (to joj ja kupih biggrin.gif ) - nema sanse da je promasis onako naMDZarastu icon_smile.gif pa se dogovorite detalje

 

 

secracon - onda sorry, mislila sam da te poznajem odnekud..... biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

secracon - onda sorry, mislila sam da te poznajem odnekud..... biggrin.gif

Što se izvinjavaš? Nisi me ničim uvredila...

 

Mada ja ne isključujem mogućnost da se znamo iz viđenja, iako te malko teško prepoznajem po slici iz profile-a... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

UP THE IRONS!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Ozzfestu Iron Maiden sviraju set od sat vremena pošto je Black sabbath glavni bend Festivala,Njihov samostalni koncert inače traje sat i 45 min ..

 

16 jula u Kanadi Qubec city sviraju svoj šou takođe i u Torontu pivopije.gif

 

I drago mi je da nisu dovukli i ovde Ozzfest ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah taj Ozzfest više liči na neku porodičnu cirkusku predstavu Ozbornovih! no.gif

Negde sam pročitao da je neko to nazvao gomilom holivudskog glupiranja i pozeraja ili tako nešto, vala i dobro je rek'o...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada ja ne isključujem mogućnost da se znamo iz viđenja, iako te malko teško prepoznajem po slici iz profile-a... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

UP THE IRONS!!!! icon_rockdevil.gif

ja sam ta mala debela s golom nogom icon_smile.gif a na meni dijelom lezi moja seka bliznakinja icon_smile.gif imas na prethodnoj strani moj post sa tekstom iz rock expressa - i sa slikom mene i moje sestre, na koncertu maidena u zagrebu (iako je tekst o koncertu u budimpesti!)

 

 

to za ozzfest stoji dijelom ali bitna je svirka - ako dolazi BLS i Maideni, briga me jel holivudska predstava ili ne..

nista vise nije kao prije..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a i Sharon organizuje koliko ja znam, pa će sve biti podređeno Ozzy-ju, i niko neće smeti da bude bolji od Black Sabbath.

sharon je opasna, ali sve se vrti oko njenog drogiranog muza i debilne djece.. jebe se njoj za maidene..

i BLS su tu na kumovskoj osnovi (ozi je krstio nekoliko klinaca od Zakk Wyldea)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharon je opasna, ali sve se vrti oko njenog drogiranog muza i debilne djece.. jebe se njoj za maidene..

i BLS su tu na kumovskoj osnovi (ozi je krstio nekoliko klinaca od Zakk Wyldea)

blS ce se preziveti....

 

ozzy je alkos bio ne junkey sraaaam te bilo.... icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharon je opasna, ali sve se vrti oko njenog drogiranog muza i debilne djece.. jebe se njoj za maidene..

i BLS su tu na kumovskoj osnovi (ozi je krstio nekoliko klinaca od Zakk Wyldea)

One BIg happy family .... icon_smile.gificon_smile.gif Meni su već dosadni, Sada Sharon ima neku Tv show koji apsolutno nema veze sa muzikom nego nešto oko domaćinstva ...Nemoj da nam Sharon objašnjava domaćinstvo ...Fake Bastards..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...