Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ja ne propuštam Mejdene na ovoj turneji ,to je nešto što se ne sme propustiti .Jedva sam kupio kartu i to na Ebayu pošto se karte za 16 JUL Quebec city( Kanada) rasprodalo pre nego što sam i saznao da će svirati samostalni koncert u Quebecu.Nije nam ovde ništa prestalo nego da kupimo karte na Ebay.Prošle godine sam ih propustio na Dance of death turneji ali ovo neću.

 

Kako to da su ove godine Mejdeni izostavili Mađarsku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto su se Madjari prilicno muzicki retardirali u poslednjih par godina icon_smile.gif ...valjda su pokupili od nas icon_smile.gif ...ali verovatno ce nas sve posetiti na sledecoj turneji icon_da.gif ...u Januraru ce poceti da snimaju novi album...i da finansijski stoje odlicno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se to oni sa tom early days listom trude da promovišu Early Days DVD, ili malo da "odgovore" Di' Annu or what?

 

U svakom slučaju... icon_rockdevil.gif

 

Stvarno, još i Transylvaniu kad bi ubacili... musik19.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno da svi znate da su oni savrseni i zakon ali koliko vidim niko sem mene i Protagonista nema blage veze sta se sa ovim bendom desava u poslenje vreme icon_smile.gif ...idemo redom...da, ova turneja je u stvari promocija Early Days DVD-a, i kada budu zavrsili turneju (negde pred kraj godine) bacice se na snimanje novog albuma...i tako icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promovišu DVD naravno.

 

Izmeniće listu još, tako makar Nicko kaže icon_biggrin.gif

Imam opet veliku želju da idem na koncert icon_smile.gif ko zna, ako budem mogao i ako neko još bude išao koga znam, možda i odem u Atinu biggrin.gif

 

 

Tanja, nemam pojma iskreno koliko je karta bila, ali verovatno preko 25 evra.... lupam icon_biggrin.gif I opusti se, šta se nerviraš radi ovih ovđe icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebem te u dupe znaš, JSX ti izgleda udario u glavu icon_smile.gif

 

 

Poslao sam ti pp sa linkom gde imaš i broj i sve,a bre vizu sigurno dobijaš pošto je preko agencije i verovatno je grupna, šta već.

 

Da ne ispadne ovo spam evo i vama link pa ko hoće/može pravac Atina icon_da.gif

 

http://www.maiden-serbia.org/html/ajronsabat/ajronatina.htm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa neće biti lako nagovoriti nju ovoga puta.... mada ko zna icon_smile.gif Kad sam joj spomenuo ona kao pa to je ok cena za Atinu.... videćemo ovih dana icon_smile.gif

 

 

A prsluk je u ormaru, čeka koncert icon_da.gificon_biggrin.gif

 

 

kako mi se sviđa ova slika....

http://koti.mbnet.fi/torture/IMG_1620.jpg

 

biggrin.gif

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...