Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Da, Tanja i Sanja su bile na bini i još jedna ortakinja (ne sećam se kako se zove icon_smile.gif ) .... Tanja je zasenila obezbeđenje svojim osmehom i pozvali su je na binu icon_wink.gificon_biggrin.gif

 

Nisam mogao da verujem kad sam je video na bini, no kao da sam ja bio na bini icon_da.gif

 

 

Malmsteene bili smo u Pešti na Give Me Ed touru.

 

Ajde Tanja kači slike icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! TO SU MOJE SLIKE!! A AUTORSKA PRAVA???? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

salim se, sad ne moram da postujem, mrzi me da trazim cd sa slikama biggrin.gif

da, te slike sam ja napravila osim te sedme po redu gdje je bruce (to je s Anjinog filma) a taj sljedeci Bruce je moj biggrin.gif (vidi se ko je majstor:) ). to je valjda bilo kad je dotrcao iza scene, do nas. biggrin.gif

btw, kad sam slikala tu masineriju sto je navodno Edi, zamalo da mi uzmu aparat - kao, po fazonu, radije bi dopustili clanove benda da slikas nego masineriju edijevu.

 

dobra je ta slika publike s bine ali zao mi je sto nije mogao citav stadion da se uhvati.

 

a nije ni losa ova s scottom iz antraxa, samo sto sam ja njega skontala tek kad sam uradila slike - a na bini nisam nikog (OSIM SEBE biggrin.gif ) primjetila icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi misle da se zezam ali ja vam stvarno kazem - ja skota nisam skontala uopste, tek kad sam slike razvila biggrin.gif

tek smo drugi dan gledali antrax.. bijase valjda i nightwish, bodomi.. i ko bi treci..? KRRIIISTIIII !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey Blondie!

Pa ti si bila na stageu sa Maidenima 2003. sa Maidenima! wallbash.gif Ja sam bio samo dole.musik19.gif Kako si to uspela? Mozes li da mi narezes CD sa slikama? Znas li nesto o MEET AND GREET sa Maidenima, tj. kako je moguce upoznati ih pre ili posle koncerta, slikati se s njima itd.? icon_da.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif

Evo da se i ja malo pohvalim. icon_smile.gif

 

Slika je iz Budimpešte 2003, a ono su Harrisovi bassovi pored mene na slici. Čovek mi je dozvolio da mu pogledam celu opremu...

 

user posted image

biggrin.gif

 

Svi iz benda su skroz cool...

 

Jedino Dickinsona nisam upoznao.

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

~' date='6. 6. 2005, 09:09'] maideni su bili kod nas 10.8.1986.godine... icon_da.gif

a onda 10 godina posle je krenulo da se pricha da cje svake godine

oni docji....i evo proshlo je 9 godina...i od njih nishta... wallbash.gif

osim ovog u domu shto je bilo...ali to nisu maideni...

Iron maiden su bili prvi put kod nas 1981 na hipodromu ...

 

Posle 18.8.1984 (sajmište) ... 10.9.1986 Hala Pionir Počeli svetsku turneju Somewhere on tour iz Beograda ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey Blondie!

Pa ti si bila na stageu sa Maidenima 2003. sa Maidenima! wallbash.gif Ja sam bio samo dole.musik19.gif Kako si to uspela? Mozes li da mi narezes CD sa slikama? Znas li nesto o MEET AND GREET sa Maidenima, tj. kako je moguce upoznati ih pre ili posle koncerta, slikati se s njima itd.? icon_da.giforangelistening.gif

Hey Blondie!

Pa ti si bila na stageu sa Maidenima 2003. sa Maidenima! wallbash.gif  Ja sam bio samo dole.musik19.gif  Kako si to uspela? Mozes li da mi narezes CD sa slikama? Znas li nesto o MEET AND GREET sa Maidenima, tj. kako je moguce upoznati ih pre ili posle koncerta, slikati se s njima itd.?  icon_da.gif  orangelistening.gif

 

kako sam uspjela? icon_smile.gif

 

evo ti napisano sve u detalje pa citaj ako te ne mrzi!

 

cd sa slikama je ovdje negdje u stvarima, ali mislim da mi seka ne bi to dozvolila - lafo, autorka prava i te stvari icon_smile.gif (ima tu bRezobraznih slika)

dok sam imala foto radnju, radila sam slike ko god je trazio.. sad nema jebi ga. icon_smile.gif a i daleko sam u svijetu pa me mrzi da saljem.

ne znam nista o meet and greet, mozda imaju detalji na njihovom sajtu??

 

Dark hunter: vidjela si slike ko zna koliko puta, zato chuti icon_razz.gifbiggrin.gif

 

 

user posted image

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne mozete da procitate ovako - snimite na komp pa zumirajte (pretpostavljam da ce biti i takvih pitanja) biggrin.gif

 

 

dudi, si ti bio na tim koncertima? koliko je tebi godina?

Jeste bio sam 1984 e (to mi je bio prvi koncert) a bio sam i 1986 e u Pioniru..

 

Koliko imam godina?? Klikni pa pogledaj icon_smile.gificon_smile.gif

 

Pročitao sam članak ,Blondie svaka ti čast !! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjela sam u profilu - ali kontam ako si ti na avataru onda izgledas 15 god mladje biggrin.gif

 

 

p.s. hvala icon_da.gif

Da to sam ja , Jeste da je slika od pre dve godine...Pa drzim se još icon_smile.gificon_smile.gif

 

A koliko sam video i ti isto icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolje se drzim na temi koncert megadetha u bgd-u biggrin.gifbiggrin.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

e cek sad da te pitam, posto ti to znas.. na kom je koncertu maidena bilo neko zesce nevrijeme, kisa i sl? jel to bilo 84. ili 86.?

Sećam se da je 84e bilo pakleno vruće na sajmu ,A 86 e u Pioniru su se i zidovi znojili ...nije bilo nikakvo nevreme ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, meni pricao jedan lik sto je kao bio..... kaze, blato do koljena, nevrijeme, vjetar... hiljade ljudi.. ja rek`o apokalipsa biggrin.gif

 

kako izmisle tako..

Ma kakvi icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ti Koncerti su bili u Halama ,Ma kakvo blato i nevreme icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ima tu još jedan na Forumu ko je bio na tim koncertima i on zna sve nick mu je Vlajsa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa '81. je bio na Hipodromu, to je bio "Svi mars na ples" festival

Za 81 ne znam pošto nisam bio tamo ,Nego ja sam pisao o 84 i o 86 oj godini.

 

U pravu si to je bio festival 81 na hipodromu pored Mejdena su bili i gomila domaćih bendova icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...