Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Blondie, jel' ti ovo rodjaka? biggrin.gif

Procit'o sam onaj clanak o tvom nastupu sa Maidenima u Pesti 2003. To sto si dozivela je totalna ludnica!!! O tome moze samo da se sanja!

Sta mislis, po kom kriterijumu su tebe i tvoju sestru odabrali ljudi iz obezbedjenja? Jesi li pricala o tome sa nekim od ostalih srecnika? Vi ste dole u prvim redovima skakale, pa su vas zapazili? Ali kako su vas uspeli pronaci posle u masi? Ili vas je mozda odeca isticala? Pokusaj da mi razjasnis ovo.

A 'de si ti pobegla u beli svet bas sad kad sam nas'o nekoga ko ima slike (i to sa bine) sa koncerta u Pesti?icon_frown.gif Znas li nekoga ko bi mogao da mi posalje slike sa tog koncerta?

 

 

PITANJE ZA SVE: Da li neko ima slike sa koncerta Maidena u Pesti od 4.6.2003. na Kisstadionu? Da li neko mozda ima video ili audio snimak koncerta sa neke prokrijumcarene kamere ili diktafona? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo i prvo, nisu bile roze nego CRVENE a na mojoj je cak pisalo i ANGEL!! icon_razz.gificon_razz.gif kristi, prestani da siris dezinformacije.

 

sto se tice snimka, znam da je neko imao..... ali da me ubijes ne znam ko, to sam jos cula poslije svirke od nekih nasih tamo kad smo se vratili.. da li je to tacno ili ne, ne znam jer ja nisam uspjela doci do snimka.

 

Arch: ne znam na koga mislis za rodjaku? biggrin.gif vjerovatno na moju seku. ok - ne licimo nimalo ali jesmo bliznakinje i nismo jedini par blizanaca u familiji koji ne lici. icon_da.gif

desilo se upravo onako kako smo nas dvije napisale. fora je bila sto smo mi svo vrijeme bile u prvim redovima, a onda smo se izvukle na tribine da bi otisle po pice. i tako, samo sto smo se vratili sa sokicima ( icon_redface.gif ) - a stajale smo na tribinama sa strane, da nas ne bi ljudi mnogo gazali, plus smo lijepo vidjele binu - neki lik iz obezbjedjenja je poceo da nas doziva, sto smo ignorisale. nas dvije, odvojene od drustva - nije lako kad si djevojka, spopadaju pijane budale stalno.. i mi ga ignorisale i frajer se naljuti i bukvalno nas je za ruku poveo dole ka terenu..naravno, u madjarskoj niko ne govori engleski (ma ni za zivot da im treba), pa nismo dobile objasnjenje. kad smo dole na teren stigle, uplasile smo se jer ono - NE ZNAS nista a niko nista ne govori, PLUS sve zadrigli veliki metalci kojima pivo curi niz bradu.. i dok sam ja navaljivala sa `what the fuck is going on? is there something wrong?` - neki nas je RMPALIJA s one strane ograde samo dohvatio svojim medvjedjim sapama i u cugu prebacio s druge strane.. i kad smo usle u neki tunel (koji ide ispod bine) e tu smo se ustrocale skroz.. prvo sto sam seki rekla bilo je - jebali nas maideni, sad smo ti ga gotovi biggrin.gif

ostatak price je u novinama.. da ne gnjavim.. bitno, ja mislim da su nas odabrali jer smo izgledale ok i ne mnogo divlje (sreca nisu nas skontali sta smo radili u prvim redovima biggrin.gif ). pored gomile opasnih metalki, mi smo im bile valjda pitome.. jebi ga, da su nekog drugog izveli mozda bi onim lancima i katancima zadavio brucea icon_smile.gif

ostatak ljudi na bini je bio u sljedecem sastavu: jos jedna riba madjarica (ruzna ko grob), jedna djevojka iz nase grupe koja je sjedila na ogradi, i nekoliko bajkera svedjana koji tako rade godinama u nekoj fabrici pa onda sve pare spice da bi pratili maidene na turneju. oni su bili na bini i u zagrebu - prepoznali smo ih! to su provjereni likovi, naravno - ne smiju svakoga da puste...

poslije bine, ispratio nas je Martin, glavni roudi i kupio nam pice i citavo vrijeme sa nama bio do kraja koncerta..

evo kristi ce da potvrdi da smo s martinom ostali poslije na praznom stadionu, razmjenjivali smo adrese, pricali.. rekao nam je da ce nam pomoci da udjemo bilo gdje u evropi ako idemo na koncert maidena, samo da mu se prethodno javimo.

 

eh sad.. seka i ja smo isle i u zagreb nekoliko dana poslije.. ali taj koncert nismo planirale.. nego su nam iskrsle neke pare (posl`o ujko iz Cikaga babi kintu za neke lijekove icon_smile.gif ), i s posla smo sjurile kuci samo po pasose i bukvalno u minut stigle na bus za banjaluku.. (ja sam usla u bus i moljakala vozaca da saceka moju seku koja je psovala sluzbenicu na salteru za kupovinu karata biggrin.gif ).

 

ima tih `maiden` dogodovstina koliko oces..

sto se tice slika, vidi s kristijem sta moze on da ti pomogne.. a ako nista, javi mi se na [email protected] i napomeni me pa cu ti ja poslati.

 

ajd pa izvinite sto smorih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie, mene nisi smorila, ja volim da citam takve svari, a ti cini mi se da imas dara za pisanje. Hvala ti. Videcu sa Kristijem za slike, samo da pronadjem ko je to. biggrin.gif

Kad sledeci put dodju Maideni u Pestu ili nekim ludim slucajem u Srbiju, da li bi tada mogla da kontaktiras Martina da me pusti u backstage, pa da se sretnem sa Maidenima i dozivim nesto slicno kao ti? icon_rolleyes.gif Jes' da bi to bilo namesteno, ali bilo bi neverovatno! icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gifmusik19.gif

 

Uporedi mi Zagreb i Pestu-atmosferu u publici, posecenost, odnos benda prema samom nastupu (da li su dali sve od sebe ili su samo otaljali)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

<----- Kristi

 

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

to crno po licu - to ga je keva umlatila kad se vratio s maidena poderane jakne biggrin.gif

 

 

 

arch:

to za martina tesko, ali nista nije nemoguce, moRe da se proba. imaju li oni uopste neku foru s fan clubom pa da tako probas?

u budimpesti je meni bilo bolje (CUJ, ma nemoj? biggrin.gif ) jer je bio stadion i dobra akusticnost i odlicna bina.. publika se nije mnogo gazala.

u zagrebu (zaboravih ime stadiona) je bio rasut zvuk jer je to jedan od onih stadiona sto lici na najobicniju livadu s jednim redom tribina udaljenim od bine 35 kilometara. pa posto se zvuk tako rasipao, cim se odmaknes slabije cujes, a ako se priblizis stoka te ugazi.

meni i seki je svejedno ovako bilo ok zezanje i nama je inace dobro - samo da smo zajedno ( sad.gif ) - plus je tu bila raja iz banjaluke (laki, invictus i sl) i provod kao provod - nemam primjedbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie: U Maiden fan clubu kazu da je sve moguce ali i nemoguce, sto se susreta sa Maidenima tice. Ali ove godine nista od toga, jer je Komuna zasrala stvar i propustila da ih dovede 9. juna, a Madjari (promoteri) su budale jer nece da ih zovu. violent.gificon_mad.gificon_sad.gif

Sta ti znaci "GAZATI SE"-gaziti, shutka, ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u 3 @#$%$@*&!*&*^%^!!!

Sad sam procit'o mail koji sam dobio od Komune! A sta pise u njemu? Pise da Maideni definitivno nece doci u Srbiju!!! Da im J&%#!@! M%#%^ KOMUNASKU!!! icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif Navodno je zadnji datum bio 4. septembar. mad.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gif

Edited by Arch

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras Mejdeni sviraju u Atini ,Pa bilo je organizovano odlazak iz BG za 160 Evra smeštaj,Prevoz i karta za koncert ,To sam ovde negde pročitao pa kako da nije išao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...