Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

user posted image

 

 

 

Kada sam video ovu sliku nisam mogao da verujem da su gađali Mejdene jajima ,upaljačima ,pikslama .Nazalost doziveli i to u USA na ozzfestu.

 

Moje pitanje je ..Šta su oni uopšte trazili na tom festivalu?

 

Pre dve godine su imali SOLD OUT koncerte u Americi na ..GIVE ME EDD turneji sa Motorhead i Dio i kao i uvek bez problema.

 

Ozzfest nije za bendove kao što su Mejdeni ,Zna se ko sviraju po ozzfestu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami je ta Subotica zajeban grad... icon_smile.gif

 

Ne mogu da verujem da je pisalo u kuriru ili blicu! icon_smile.gif Sto posto je bilo nesto kao(u rublici svet,zvezde,ili tako nesto) :"Pevac legendarnog rockandrol benda AJRON MAJDN je pod jakim dejstvom droge tokom koncerta u Americi poceo prvo verbalno,a potom i fizicki da nasrce na pevaca isto tako legendarnog benda BLAK SABETH i pri tom mu naneo lakse telesne povrede.Iritirana(a isto tako nadrogirana)publika je pocela da binu zasipa upaljacima,zaklanim pilicima i punim i praznim flasama alkoholnih pica.Na kraju se sve dobro zavrsilo,jer je obezbedjenje pravovremeno reagovalo i donekle smirilo pomahnitale me(n)talce .Sta reci,osim,rockandrol je odavno crko..." icon_biggrin.gif

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si se znatno promenio od kada si bio na tom ManOwaR koncertu no.gif ...moracemo mi tebe malo da dekontaminiramo Primusom icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ček bre, šta sam sada loše rekao? Hail?

 

Daleko je Bruceova karijera od govneta....!!!

Odnosno rekao sam da se NE slažem sa Hail-ovim postom oko Bruceove karijere icon_da.gif

 

 

icon_wink.gif

 

 

A to što neki vole ManOwaR a neki ne, to je nešto drugo.... ja sam što se toga tiče samo rekao šta sam doživeo i šta mislim o tome icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas, i ako je to tako, ovo sto su uradili sigurno nije nacin da se tako nesto reshi.

 

Najobicnije medijske pichkice, jaki su samo na TVu i novinama.

 

 

(isto kao i mi ovde na forumu laugh.gif )

 

Treba nas sve pojesti na jednoj velikoj pizzi tipa Freddy Krueger 4 ...pijan sam ki svinjche i odlazim...

Nisam rekao da je lepo što su uradili Maidenima, daleko od toga... no, nije ni to od Bruce-a bilo skroz ok, mada šta ga boli patka ako to misli i treba da kaže icon_wink.gif no oni verovatno nisu imali dovoljno usmenih reči protiv njega pa su prešli na jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova jevrejska kokoska što se udala za Ozija je klasican primer kako se može unistiti dusa zdravoj („zdravoj”) muzici. Tako je Ozi od pevaca benda koji je iznedrio mnogo toga sto je danas heavy metal, postao najobičniji klovn, a možda je to oduvek i bio. A ozzfest je budalastina slična poselu narodne muzike.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček bre, šta sam sada loše rekao? Hail?

 

Daleko je Bruceova karijera od govneta....!!!

Odnosno rekao sam da se NE slažem sa Hail-ovim postom oko Bruceove karijere icon_da.gif

 

 

icon_wink.gif

 

 

A to što neki vole ManOwaR a neki ne, to je nešto drugo.... ja sam što se toga tiče samo rekao šta sam doživeo i šta mislim o tome icon_wink.gif

Sinak znas da se ja samo malo zekim sa tobom icon_smile.gificon_smile.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami je ta Subotica zajeban grad... icon_smile.gif

 

Ne mogu da verujem da je pisalo u kuriru ili blicu! icon_smile.gif Sto posto je bilo nesto kao(u rublici svet,zvezde,ili tako nesto) :"Pevac legendarnog rockandrol benda AJRON MAJDN je pod jakim dejstvom droge tokom koncerta u Americi poceo prvo verbalno,a potom i fizicki da nasrce na pevaca isto tako legendarnog benda BLAK SABETH i pri tom mu naneo lakse telesne povrede.Iritirana(a isto tako nadrogirana)publika je pocela da binu zasipa upaljacima,zaklanim pilicima i punim i praznim flasama alkoholnih pica.Na kraju se sve dobro zavrsilo,jer je obezbedjenje pravovremeno reagovalo i donekle smirilo pomahnitale me(n)talce .Sta reci,osim,rockandrol je odavno crko..." icon_biggrin.gif

laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Svaka(ti dala) chast za ovo

Kad porastes bices Dajc_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I have to say l was immensely proud of Maiden who stood up to it all and showed great courage and just got better and better through the adversity. Their heads never dropped, instead they went on the offensive. It was a truly memorable moment when Bruce went to the very front of the stage during Trooper - something which he never normally does as he is usually on the ramps - waving the flag whilst avoiding the hail of missiles and yelling 'This is a fucking British flag, and these colours don't fucking run!'

 

 

 

 

Toliko o Harris-ovom izvinjenju...

Valjda je jasno da su Maiden-i slozni po ovom pitanju...

Bravo BRUCE za potez...

Uz duzno postovanje Ozzy-u, ovakve stari idu njemu na dusu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbem li ga, ovo je mudrost:

 

quote Blondie:

u igri su ocigledno velike pare..

bruce je imao jaja da sve to kaze apsolutno, ozbornovi znamo kakvi su - takodje, amerika im je obezbjedila da se bogate ko ludi. seron jeste kucka, i nacin na koji im je iskljucena struja i gadjanje jajima NIJE OK.

isto tako nije ok na neki nacin javni bruceov ispad - mogao je on to drugacije i kulturnije da rijesi.

maideni su mogli otkazati, seron nije morala da ih zove.

ali u tom slucaju SVI BI ONI BILI KRATKIH RUKAVA.

ako seron zna kakav je brus i smeta joj, ZASTO JE ZVALA MAIDENE??? zasto ih nije prvo vece otkazala?

OSLADILE SE PARE.

 

zasto maideni nisu otkazali? osladile se pare.

u svakom slucaju, ovdje navijam za maidene, jer citava ta jebada s ozbornovima je trulija od reality soua Jesike Simpson!

a sto ukivate ozija u zvijezde i sve to - ok je to. njegov je uticaj jasan.

ali je tuzno stavljati u kraljeve covjeka koji ne zna vise ni kako se zove, kome su vrane (citaj: debela djeca i zena) popili mozak i napravili klovna od njega.

ozi turneju nikad, a pogotovo ovo posljednju nije uradio trijezan. sva njegova skakutanja plod su jakih tableta i zelje njegove zene da mlati jos vise para.

covjek nema ni mozga ni zdravlja, i posljednjih godina i godina on vise NIJE OZI OZBORN nego najobicniji americki klovn koga ce sutra pretvoriti operacijama u zensko, samo li seron vidi da joj to donosi kintu. njihovu djecu ne vrijedi ni komentarisati..

i ako je ozi vec iskren tom zvuku, rock `n` rollu i svemu, zasto nisu promovisali neke druge bendove, ili bar napravili neki balans rock/metal i nu-metal bendova?

sto se tice dalje ozijeve karijere, sve je to lijepo, ja volim njegove albume, ali nista tu nema spektakularno ni novo.

okupili su oko sebe najgore seljacine, ala zakk wylde (muzika na drugu stranu) - i pustili da im takvi vode politiku na ozzfestu.

sve u svemu, ovo je kap u prepunoj casi sto se tice ozzfesta, da ne pominjemo one jade i torture koje su neki drugi bendovi prosli ali su po ugovoru morali cutati. tipicna americka sramota, divljastvo i glad za parama.. btw, publika ce uvijek ma sta bilo i desilo se, stati prije na stranu maidena nego na stranu retardiranih ozborn klovnova.

poz.

 

 

bas kao i ovo:

 

quote DUDI:

Ova jevrejska kokoska što se udala za Ozija je klasican primer kako se može unistiti dusa zdravoj („zdravoj”) muzici. Tako je Ozi od pevaca benda koji je iznedrio mnogo toga sto je danas heavy metal, postao najobičniji klovn, a možda je to oduvek i bio. A ozzfest je budalastina slična poselu narodne muzike.

 

pa onda i ovo:

 

quote Marty:

Ma za celu tu frku je kriva ona glupa kucketina...ne treba mesati Ozzy-ja i Sabbathe u to...

 

jes vala:

 

quote Lemmy Sixx:

Ozzy nije neki ekstra pevac,ali ima jebeno specifican stil pevanja.Koji niko ne moze skinuti.

 

a ovo je do jaja provala biggrin.gif

user posted image

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kakvo je to sranje izbilo na koncertu Maidena (bilo danas nesto u Kuriru/Blicu)? ph34r.gif

Ma nista strasno,Bruce se malo nadrkao,i poceo preterano da sere po Ozzyju,sabbathima,i tako izazvao gnev Zakk-a i kompanije,koji inace vole jaja,pa su par komada zavrsila na Bruceovoj glavi.

 

 

user posted image

 

a neki likovi sa foruma za to optuzuju Ozzyja i Sabbathe wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista strasno,Bruce se malo nadrkao,i poceo preterano da sere po Ozzyju,sabbathima,i tako izazvao gnev Zakk-a i kompanije,koji inace vole jaja,pa su par komada zavrsila na Bruceovoj glavi.

 

 

user posted image

 

a neki likovi sa foruma za to optuzuju Ozzyja i Sabbathe wallbash.gif

Zakk Wild je najveca seljacina i kreten u istoriji rock muzike, J...o ga Ozzie i kad ga je nasao , a onu flasu piva sto stalno drzi u ruci moze da nabije sebi u dupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami je ta Subotica zajeban grad... icon_smile.gif

 

Ne mogu da verujem da je pisalo u kuriru ili blicu! icon_smile.gif Sto posto je bilo nesto kao(u rublici svet,zvezde,ili tako nesto) :"Pevac legendarnog rockandrol benda AJRON MAJDN je pod jakim dejstvom droge tokom koncerta u Americi poceo prvo verbalno,a potom i fizicki da nasrce na pevaca isto tako legendarnog benda BLAK SABETH i pri tom mu naneo lakse telesne povrede.Iritirana(a isto tako nadrogirana)publika je pocela da binu zasipa upaljacima,zaklanim pilicima i punim i praznim flasama alkoholnih pica.Na kraju se sve dobro zavrsilo,jer je obezbedjenje pravovremeno reagovalo i donekle smirilo pomahnitale me(n)talce .Sta reci,osim,rockandrol je odavno crko..." icon_biggrin.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Zapravo, ne.

 

Naslov (u Blicu) je glasio "Hevimetalce gadjali jajima i flasama", pored toga pise "Ajron Mejden u svadji sa porodicom Ozborn" i text je poprilicno normalan. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

onaj text vise lici na kurir....oni se nesto mnogo bune protiv roka mamu im jebem.....prvo ono za slayer i exit, sad ovo.......mada ne volim mejdene uopste..........a nikada nisam ni slusao sabbathe preterano.........malo zabave bre! icon_smile.gif

 

to oni rade da bi se vise pisalo po forumima......znas ono, bitlsi vs. stounsi, korn vs. deftones, zvezda vs. partizan......hahahaha.....uzivajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo zanimljiv tok dogadjaja....ono pitanje sta bi bilo kad bi bilo konacno se manifestovalo u realnosti. Izgleda je u trendu pljuvanje po Ozzyu. Samo cu reci, sramota za to. Pametan potez Harrisa da se izoluje od incidenta. Razumem obe strane, ali razumite i vi Ozzy je nedodirljiv, on je za metal i rock sinonim reci bog. Ne kritikujem Dickinsona, donekle i razumem njegovu frustraciju ali za sve postoji vreme, mesto i nacin, a ovo definitivno nije ni jedno od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au ljudi

 

vi ste bre jedna gomila ludaka koja ne zna sta prica

 

Ozzy JESTE jedan od najvecih lokala ikada...

 

ali ovo vise nije ozzy... stari ozzy ne upravlja ovom situacijom!!!

Debela krava je zakuvala sve ovo i jednostavno ne razumem kako mozete da verujete da je Harris zaista otisao da se izvini jnoj zbog svega toga...

idite na sajtove i citajte malo o tome...

 

 

ALOOOOOO!!! BRE!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

marija: vrati se par strana unazad i procitaj izvjestaje ako te interesuje.

 

antihrist: ne lupaj - jasno je sta haris misli o svemu, neko fino sve napisa.. govno se izvinuo, to je seron sanjala icon_smile.gif

 

dudi je u pravu - ozzfest je govno koje svaki normalan covjek/muzicarr treba bojkotovati.

 

hail i lemmy: toliko ste pristrasni da je to strasno postalo icon_smile.gif

btw, ovdje se prica o SERON i OZZFESTU a ne o OZIJEVIM ALBUMIMA i RENDIJU I SLICNO. da ne mijesamo stvari.

 

 

mnogi su ovdje pojeli govno, ali ozbornovi su ovim izgubili i to malo reputacije koju su imali!

a ono govno zakk sto je skakao na englesku zastavu i jaja i fazoni - to je tolika bruka da je to strasno.

 

svi su licimuri naravno, ali glas ljudi OCIGLEDNO ide Maidenima. I S OVIM NEMA VEZE SOLO KARIJERA OZIJA NI BRUCEA. icon_smile.gif

 

nadam se da ce ozzfest bankrotirati poslije ovog.

 

 

seron - jevrejska kokoska. boli nekog kurac sto je ozi izmislio hevi metal, kad je sad maskota istog.

 

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...