Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Guest Driver 77

King u crismond comes ! Ther ' s only one way out of here ! See his twisted sons and dauthers riding slowly in satans miand.Arise ! Awake ! This is the end ! No pain for life if sheap dies ! Have you ever felt the silent of the lams ?! It's their pain in life.Mystic unthruth.See the ship in sun and you will be yourself.Look at only side ! Light side ! And you will be alive for your dais.Wach the waves came crawling home,And so we live , we live the same day , the same pray , our....

 

 

 

 

 

chemical.....

 

 

weding.......

 

 

 

 

 

 

day.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala svaka cast za ovaj Dave Murray-ov interviju!!! :pivopije: On je najveci kralj od svih Maidena! I to nije stari neki interviju nego bas ovaj novi sa Somwhere Back In Time jos jednom svaka cast!!! Samo steta sto ne sviraju Caught Somwhere In Time... To bi bas voleo da cujem na ovoj turneji... Ko zna mozda opet dodju kod nas pa odsviraju one stvari 86/7' kao kad su poceli njihovu svetsku turnju u Beogradu... To su bila vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden je moj omiljeni bend. Suvišno je govoriti koji mi je najbolji album ili pesma, pošto su svi neprevaziđeni, ali recimo da su mi Seventh Son Of A Seventh Son, Somewhere In Time i Brave New World omiljeni albumi. Od pesama mogu samo Top 3: Wasted Years, Hallowed Be Thy Name i Heaven Can Wait. Up the Irons!

Edited by *Prowler*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna chovek kako da spamuje na pravi nacin.

Nov je pa josh ima prilike da nauchi.

Ali pazi:2 posta i to na Metallica i Iron Maiden temema. :)

Sta ces, n00b... :twisted:

 

Inace, moj top 10(pesama naravno)

1.Hallowed Be Thy Name

2.Deja Vu

3.Moonchild

4.Rainmaker

5.Como Estais Amigos

6.Prowler

7.Children of the Damned

8.Paschendale

9.Lord of Light

10.Judas Be My Guide

 

A albumi top 3:

1.Seventh Son of a Seventh Son

2.Somewhere in Time

3.Dance of Death

Edited by Killjoy666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Driver 77

Pa , mnogo mi dosadno... :surprised:

Sta ces, n00b... :twisted: Inace, moj top 10(pesama naravno)1.Hallowed Be Thy Name2.Deja Vu3.Moonchild4.Rainmaker5.Como Estais Amigos6.Prowler7.Children of the Damned8.Paschendale9.Lord of Light10.Judas Be My GuideA albumi top 3:1.Seventh Son of a Seventh Son2.Somewhere in Time3.Dance of Death
Shto me ne ubi ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam se izblamirao žešće. Ja sam studirao međunarodne odnose i znam šta je teritorijalno more. Hrvati nemaju granicu na moru sa Italijom, jer im se teritorijalna mora ne graniče, već isključive ekonomske zone, koje ne spadaju u državnu teritoriju. Drugo, čak i da postoji granica na moru, šta, zar će se koncert održati na nekom brodu? Ispravno je reći - bliže Italiji ili bliže granici Slovenije i Italije.

 

 

OFFTOPIC: Hrvatska i Italija od pamtivjeka imaju zajedničku granicu na moru. "Ekonomska" zona u međunarodnom javnom pravu, odnosno pravu mora, ne postoji; može se raditi samo o teritorijalnom moru, gospodarsko - ribolovnom pojasu, otvorenom moru i epikontinentalnom pojasu. Slovenija nema izlaz na otvoreno more, jer ga zatvaraju zajednička teritorijalna mora Italije i Hrvatske.

 

Dakle, Italija i Hrvatska imaju zajedničku granicu na moru, a tzv. zaštićeni ekonomski pojas Hrvatska je proglasila 2006. godine, s tim da će stupiti na snagu od 01. 01. 2008. i on daje za pravo Hrvatskoj da drži suverenitet i određeni broj morskih milja izvan svog teritorijalnog mora.

 

Dakle, uz zajedničku morsku granicu u Tršćanskom zaljevu, sam moj termin "bliže granici s Italijom" ima i svoje puno značenje uzimjući u obzir činjenicu da je najbliži hrvatski grad, prema kopnenoj granici s Italijom, udaljen svega 15 km od Trsta. Također, cijeli taj dio Hrvatske je nastanjen talijanskim stanovništvom i u tom dijelu zemlje je i talijanski priznat kao službeni jezik i za ulazak u Italiju dovoljna je samo osobna iskaznica.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam primetio da se ova tema zove "Detalji Hrvatske geografije", nego mi se sve nekako cini da se tema zove Iron Maiden... al jbg ispravite me ako gresim

 

I da... kada se kaze granica misli se na kopnenu, a ne hipoteticko stanje stvari... mislis da nekog boli ku**c za politicko stanje stvari kada sviraju maideni?

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je glupo izdvajati Maiden top 10 pesme... Stvarno su retke pesme koje nisu odradjene dobro, ja licno ne mogu da se setim nijedne. Sve pesme su dobre i razlicite na svoj nacin zato su Maideni i dan danas neprevazidjeni... Svi albumi su im odlicni mogao bih da izdvojim po meni njihove najbolje albume sa kojih mi se apsolutno svaka pesma svidja: Somhwere in Time, Powerslve, The Number Of The Beast, Seventh Son Of The Seven Son...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh nocas sam ni manje ni vise sanjao da Maideni ponovo dolaze u Beograd, i to na ovoj turneji sto sledi, i da nastupaju na Marakani i ja se kao spremam da krenem za Bg. rano ujutru da bi zauzeo prvi red. A sta mislite kako mi je bilo kad sam se probudio...

'ocu i ja to da sanjam! Pre ovog koncerta u martu sam ih sanjala skoro svako vece, sad nisam dugo, sanjam samo onu karakondzulu hemicarku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...