Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Jos nisam odgledao citav koncert, ali za sad mi izgleda OK, jes malcice "bledo"...

Ali uzivam gledajuci Dave-a kako svira solo sa Number of the Beast-a i Hallowed be Thy Name-a.

Evo da pitam - koji je po vasem misljenju najbolji njihov koncert, pa da ga skinem da pogledam. Live after death?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karta za Iron Maiden+organizovan prevoz iz Beograda preko Terra Nostra Promotions kostace 5400 dinara (Cijena za prva 2 autobusa). Takodje, svi koji naruce kartu preko Terra Nostra Promotions(www.terranostra-promotions.com) ili Lupa Promotion(www.lupapromotion.com) sajta, call centra ili SMS servisa do 31.12.2007, imace priliku da budu u fan pit zoni(prvi redovi!), i dobice na poklon plakat za koncert, velicine B1! Ove karte(2800 dinara, bez prevoza), moraju se platiti najkasnije do 31.01.2008, nakon narucivanja. Sto se prevoza tice, za njega se zasad samo prijavljujete, placanje je naknadno.

 

Jos jedna pogodnost je, da svi koji zele da kupe paket karata za Castle Festival i Iron Maiden, imaju popust od 15%.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad sam skinuo Raising Hell, njihov blago receno SJAJAN koncert, odlican zvuk, odlicna slika - uzivancija. Nastupali su zajedno sa nekim horor madjionicarem, koji ih je "pogubljivao" jednog po jednog.

Da, veoma interesantan DVD. Kupio sam ga negde krajem avgusta i sasvim je solidan. Simon Drake je zaista talentovan, trikovi su impresivni, ali nažalost teški u isto vreme za gledanje zbog morbidnosti. Mislim, ono prepolovljivanje devojke usred Bring your daughter me je prestrašilo na smrt, ništa jezivije u životu nisam video. Mada DVD ima mana sa zvukom (Janick se gotovo ne čuje u prvoj polovini koncerta) i Bruce nije bio očigledno baš u formi, ima nekih lepih stvarčica. Najviše mi se dopalo Bruceovo opraštanje od publike na kraju koncerta. Naravno, pre nego što ga je Simon ubio. :)

 

A što se tiče toga koji im je najbolji DVD, Rock in Rio definitivno. LAD je OK, ali Bruce jedva ''izvlači'' visoke tonove. Mislim da se sa visinom tonova uživo bolje snalazi što je stariji. I, naravno, RIR sadrži Sign of the cross, što je odmah VELIKI plus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što se tiče toga koji im je najbolji DVD, Rock in Rio definitivno. LAD je OK, ali Bruce jedva ''izvlači'' visoke tonove. Mislim da se sa visinom tonova uživo bolje snalazi što je stariji. I, naravno, RIR sadrži Sign of the cross, što je odmah VELIKI plus.

 

Ali LAD ima ROTAM sto celu diskusiju cini besmislenom....kako god ko pevao ili svirao :-)

LAD ima Phantom of the Opera cime diksusija postaje poptpuno besmislena!

RIR jeste bolji po performansu celog benda.....ali po izboru pesama ipak je LAD kao sto neko rece : NENADJEBIV!!!

A tek kada ga budemo culi u full-u u Februaru....

Edited by ReNeGaDe037

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto se svi smeju kad spomenu obezglavljivanje Brucea... :sniff:

 

Možda zato što su svi trikovi onog nadri madjioničara bili smešni do bola! :) Sećam se kad se ortak od koga sam uzeo disk svojevremeno ložio nešto, "najkrvaviji koncert u istorij metala" i tako to, ja pustio i počeo da se valjam od smeha!

 

 

Meni od oficijelnih koncerata, Rock In Rio nekako najjači. Prednost Doningtonu u odnosu na Raising Hell.

 

 

Ljudi, jel ima nekih insajderskih informacija da li je Split definitivno najbliža varijanta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...