Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Iron Maiden neće prestati da sviraju pre 2016. Taman da proslave 40 godina benda. Do tada će izdati tri albuma.

 

što bi prestali i tad, purple su stariji toliko godina pa još uvek jebu keve

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro razlika je da li imas 16 ili 20 godina... doduse oni su vec jednom nogom u grobu, ali jos nisu drugom

Mejdeni jednom nogom u grobu? Znaš li koliko rockera ima preko 60 godina i još uvek praše ko da imaju duplo manje? Mada, opet, ovi iz Sabbatha se ne pomeraju ni za korak na celom koncertu, Mejdeni su mnogo aktivniji. Predviđam im još dve, tri turneje. Ovu History part II, turneju za poslednji album i oproštajnu The Best Of turneju. Dovoljno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predviđam im još dve, tri turneje. Ovu History part II, turneju za poslednji album i oproštajnu The Best Of turneju. Dovoljno...

 

 

 

Si lud... kakvi bre dovoljno, da naprave josh najmanje 3-4 studijska albuma, josh koju history turneju, oproshtajnu... ima bre da sviraju josh najmanje desetak godina, i da proslave 40 godina postojanja i svi srecni heheh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nek' odrade još 5 turneja, ali na Early Days su nas preskočili, sad i na ovoj, znači 2 najbolje moguće turneje novijeg datuma!

 

Vazhi, shto da ne? :pivopije:

 

Ja sam za! Ako će stvarno do NG objaviti sve datume, čim vidimo da nas nema... ne znam samo gde da protestujemo... Terra Nostra? Talent Box? Britanska ambasada? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ljudi, ne zezajte, pa, za 5400 dinara ste u Splitu, na moru, sa fan pit kartom, organizovanim prevozom! Ni viza, ni slanje karata postom, nista vam ne treba. Beogradjanima je cimanje, kao Pirocancima da dodju na koncert u Beogradu. A dolaze, znam iz prve ruke. :)

Nemojte da kukate bezveze za Maidenima u Srbiji, sacekajte, vidite da li ce objaviti datum u Srbiji, i to je sve. Ako ne objave, imate Split. Naravno, imate i Rumuniju, ali mislim da je to ipak mnogo skuplja varijanta i vece cimanje. U svakom slucaju, za 5400 dinara mozete na koncert.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo im je po mom misljenju predposlednja turneja nazalost...

Odradice jos jedan album,jednu turneju i FINAL koncert u LODNONU!

Naravno! Potpuno isto misljenje delimo. Iskreno...Tako i treba da bude. Samo sto cu na tom koncertu biti ja... :) (ne zajebavam se). London stizem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ste vi jeli bunike????

 

nisu ludi, sad kad žanju kintu, kad su sa blejzom bili i tad su svirali, šta mislite da će se sad zasititi, ne bute smešni, što se mega brus vratio ako ne zbog love, to je mašinerija koja neće tako lako posustati

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ma da, vratili se zbog ljubavi prema fanovima, yeah right again

 

radi se o milionskim svotama, nisu oni tamburaški orkestar ''matija gubec'' - mada i tu ima tezgaroša

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... brate rekao sam da naprave... a ne napravice josh 3-4 albuma... i uopshte mi nije jasan taj tvoj stav tj. malo mi je debilno to "i cao" kao da jedva chekash da prestanu da rade turneje.

Niko ne želi da oni prestanu sa turnejama, ali sigurno niko ne želi ni da Janick ili Steve od sveg onog trčanja dobiju jednog dana infarkt na bini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ste vi jeli bunike????

 

nisu ludi, sad kad žanju kintu, kad su sa blejzom bili i tad su svirali, šta mislite da će se sad zasititi, ne bute smešni, što se mega brus vratio ako ne zbog love, to je mašinerija koja neće tako lako posustati

 

 

 

Svaka ti je na mestu :pivopije:

 

 

Totamealand: Ono shto sam napisao nije se odnosilo na tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...