Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Sve si linkove pogresno postavio. Bolje daj link za sajtove na kojima si nasao.

Nije sve, nego, koliko sam ovako na brzinu uočio, samo za LA 2008 DVD, ovo ostalo naš glupi forum prikazuje skraćeno, pa ne možeš da kopiraš kao običan tekst (pretpostavljam da si hteo da ubaciš u neki donwload menadžer), nego ono "copy link address".

 

 

Inače, imam skoro sve od onoga (ponešto i u boljem, DVD kvalitetu, tipa Rio '85, Pariz '86...), mada bih možda mogao Roskilde '90, Rim '07, New Jersey (Izod) '08... ali imam druge koncerte sa tih turneja pa mi nisu toliko bitni, naročito ne da bih gubio nedelju dana na njihovo skidanje, elem, ko ih ima, možemo neki trade da odradimo :pivopije:, takođe, one oficijalce koji su ovde u DVD9 imam u šrinkovanim verzijama pa bih mogao da apdejtujem jednog dana...

 

E da, ovaj Albatross Follows On je ime koje su smislili za onaj pro-shot iz Porto Alegrea, tako da, nemojte da skidate ako imate već, a ako nemate nemojte da skidate i Albatross i ovaj drugi za koji baš piše Porto Alegre. :)

 

I rekao bih da su svi ovi linkovi sa RapidSerbia foruma. ;)

 

 

Evo moje liste Maiden DVD-jeva (imam i DIVXa dosta, ali gledam da i njih pribavim u DVD varijantama pre ili kasnije), pa ko ima da ponudi šta za trade, neka se javi.

 

official:

Classic Albums: The Number Of The Beast

Death On The Road

Flight 666 - The Film (full DVD9 copy)

Flight 666 - The Concert (full DVD9 copy)

Live After Death (laser disk rip or whatever, nije ni bitno otkad je ovaj prošle godine izašao)

Live After Death (2008 edition+History2+RiR'85+BehindT.I.C+ElloTexas+more) (full DVD9 copy)

Live At Donington 1992 (VHS rip)

The History Part 1 - The Early Days

Visions Of The Beast - The Complete Video History

 

bootlegs (ima tu i dosta pro-shotova, pogledati u moj katalog za detalje):

1981.03.30 - Rolling Stone, Milan, Italy

1983.09.06 - The Forum, Montreal, Canada

1985.01.11 - Rock In Rio 1, Rio de Janeiro, Brazil

1986.10.15 - City Hall, Sheffield, England, UK

1986.10.16 - City Hall, Sheffield, England, UK

1986.11.15 - Scandinavium, Gothenburg, Sweden

1986.11.29 - Bercy, Paris, France

1987.01.11 - RPI Field House, Troy, NY, USA

1987.01.13 - Spectrum, Philadelphia, PA, USA

1988.08.27 - Monsters Of Rock Festival, Schweinfurt, Germany

1988.09.22 - Plaza de Toros, Barcelona, Spain

1990.12.21 - Westfalenhalle, Dortmund, Germany

1992.10.02 - Sports Palace, Mexico City, Mexico

1992.11.02 - Festival Hall, Osaka, Japan

1993.04.17 - Grugahalle, Essen, Germany

1993.05.09 - Forum di Assago, Milan, Italy

1996.08.29 - Teatro Monumental, Santiago, Chile (spitting/Blaze gets mad incident)

1998.06.28 - Copps Coliseum, Hamilton, ON, Canada

1998.12.12 - Velez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, Argentina

1999.07.11 - Harbour Station, St.John, NB, Canada

1999.07.13 - Molson Centre Amphitheatre, Montreal, Canada

2001.01.13 - Velez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, Argentina

2005.07.09 - Ullevi Stadium, Gothenburg, Sweden

2006.10.12 - Nassau Coliseum, Uniondale, NY, USA

2006.10.16 - Air Canada Center, Toronto, Canada

2006.11.27 - Brabanthallen, Den Bosch, Netherlands

2006.12.02 - Datch Forum, Milan, Italy

2006.12.14 - M.E.N. Arena, Manchester, England, UK

2007.03.14 - Belgrade Fair Hall 1, Belgrade, Serbia (v1)

2007.03.14 - Belgrade Fair Hall 1, Belgrade, Serbia (v2)

2007.03.14 - Belgrade Fair Hall 1, Belgrade, Serbia (v3 - 2 cam mix by Belgradestage)

2007.03.14 - Belgrade Fair Hall 1, Belgrade, Serbia (v4 - 3 cam mix)

2008.02.19 - The Forum, Los Angeles (Inglewood), CA, USA

2008.02.22 - Monterrey Arena, Monterrey, Mexico

2008.03.05 - Gigantinho, Porto Alegre, Brazil

2008.03.09 - Pista Atletica, Santiago, Chile

2008.03.12 - Coliseo de Puerto Rico, San Juan, Puerto Rico

2008.06.15 - Madison Square Garden, New York City, USA (power off/football incident)

2008.07.01 - Bercy, Paris, France

2008.07.18 - Olympic Stadium, Helsinki, Finland

2008.08.19 - Olimpiysky, Moscow, Russia

2009.02.10 - Belgrade Arena, Belgrade, Serbia

2009.02.22 - Westpac Arena, Christchurch, New Zealand

2009.03.15 - Interlagos Autodrome, Sao Paulo, Brazil

2009.03.26 - Estadio Nacional, Lima, Peru

2009.03.28 - Velez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, Argentina (v1)

2009.03.28 - Velez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, Argentina (v2)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni rade linkovi sem ovog LA-a. ;) Nije sa RapidSerbia nego sa nekog warez-a. ;)

Ljudi rapid account za mesec dana je 10 eura ili tako neshto, ako kupite sa josh 4 ortaka ispadne 200 kinti. Takodje imate one download manager-e da sami skidate. E sada shto ja nemam rapid premium je druga stvar. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neki neće verovati da ja ovo kažem, ali mogli bi baš i da sačekaju malo :) , ove godine sam zbog njih i AC/DC prso finansijski, a već sam i prošle godine zbog Maidena prso finansijski, tako da ono, ako baš moraju sledeće, neka to bude tamo u decembru. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti ga sad... Do pre par godina nismo mogli da ih dočekamo jer smo 20 godina mogli samo da sanjamo o tome da ih vidimo opet, a sada mogu i da sačekaju... Zato pare počinju da se skupljaju i štede na vreme, da ne misliš dva meseca pred koncert gde ćeš da rodiš tri 'iljade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidi negde nije mogao nikako, jer nije objavljena bilo kakva turneja... Te glasine su jedino mogle da procure od organizatora, koji su mozda vec i dogovorili koncert, samo cekaju zvanicnu objavu turneje, mada cemo se nacekati za to verovatno, pretpostavljam da prvo ide snimanje albuma pa tek onda turneja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto ti ga sad... Do pre par godina nismo mogli da ih dočekamo jer smo 20 godina mogli samo da sanjamo o tome da ih vidimo opet, a sada mogu i da sačekaju... Zato pare počinju da se skupljaju i štede na vreme, da ne misliš dva meseca pred koncert gde ćeš da rodiš tri 'iljade.

Pa pazi, ja sam za sva 3 koncerta Maidena na kojima sam bio kupio/naručio karte u prvih par dana prodaje (tj za ova 2 u BGu bukvalno prvog dana uzeo, za Split znam samo da sam uzeo još pre nove godine, a koncert u avgustu bio), nekako sam imao sreće da imam uštekano, ali zato je posle moralo da se štedi na mnogo čemu. Ova učestalost koncerata, + to što sam samo za Maiden i AC/DC (a bio na još 5-6) ove godine puko 100€ + naravno kriza čine da trenutno nemam ni "bednih" 950 dinara za Evergrey. Ja sam više za to da pričekaju malo da ne bih zbog njih morao da propustim još koncerata jeftinijih bendova, neću svake godine samo za njih da štekam, :) a realno bi i slabija posećenost bila da dođu tako brzo ponovo. Mislim naravno da bih išao, ali možda bih morao id a pzajmim (po mogućstvu od nekoga kome ne moram da vratim :) ).

 

 

Nego, mislim da je nekim ljudima dosadno pa lože narod. Što se ovih krajeva tiče, na redu je Bugarska, pošto su tamo 2007. poslednji put svirali, i cenim da bi mogli da navrate na Kaliakra festival (to što je Lauren bila tamo ove godine cenim da je bio svojevrstan avans od strane organizatora :) ). Mada eto možda su rešili da spoje par susednih zemalja, al' šta znam, oba ova prethodna puta su gledali da sviraju ovde u vreme kada nemaju koncerata u okolnim zemljama, da bi došlo što više ljudi sa strane i opet je bilo još mesta u Areni sad, tu opet dolazi priča o posećenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze da l' snimaju ili ne snimaju, teško da će 2 godine zaredom dozvoliti sebi da propuste sezonu letnjih festivala, pare su u pitanju. ;) Sećate se da su npr i 2003. radili prvo tu letnju turneju na kojoj su svirali samo Wildest Dreams sa DoD pa po izdavanju albuma krenuli na pravu albumsku turneju.

Ja bih stvarno računao na Kaliakra festival 2009. :da: Kud ćete bolje, jul, more, vr' festival sa sve Maidenima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени је тако речено. е сад, да ли је стварно, видећемо. не желим само да испадне да овде сад као ложим цео форум, јер бих тако ложио и самог себе, а кад су Мејдени у питању, то не желим! у сваком случају, има још годину дана до тог "концерта", тако да није искључено да сниме албум неки у међувремену. и био би ред, нису одавно :bend:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...