Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne znam da li je neko napisao ovo posto je stara vest al' nema veze:

 

New Iron Maiden Album Out in 2010

Wednesday, April 22, 2009

 

IRON MAIDEN are to return to the studio and the road in 2010. According to drummer Nicko McBrain, in an interview with Rock Radio in the UK, “We have actually booked a studio and I think we’ll kick off in the second week of January with the new record…. As to touring – the end of the year, or definitely 2011. We may actually go out at the end of 2010. Once you’ve got the new album finished and packaged, and the record company’s happy with all the bits and pieces, then you want to go touring.”

 

Sto se mene tice, ne trazim 80-te, nek budu dugacke pesme i produkcija sa AMOL&D, samo da bude malcice brzi album i meni super :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno. :rockdevil: Očekujem još komplikovaniji i ''epskiji'' (:)) album od AMOLADA. :rockdevil:

Nedo Bog (ili Sotona, kako ko voli), ali ne očekujem najgoru varijantu. Prva pesma zvuk vetra, trajanje 6:06; druga pesma zvuk talasa koji udaraju od stene, trajanje 13:13; treća, zvuk mačeva 10:59; četvrta, rika jelena pred parenje 11:04, i tako dalje, da bi se završilo sa dvadesetjednominutnom epskom pesmom u kojoj se uglavnom čuje zvuk vatre i paljenja drevnog sela. Gost na albumu: Šon Koneri koji će u ulozi naratora pričati zanimljive priče iz istorije Velike Britanije.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedo Bog (ili Sotona, kako ko voli), ali ne očekujem najgoru varijantu. Prva pesma zvuk vetra, trajanje 6:06; druga pesma zvuk talasa koji udaraju od stene, trajanje 13:13; treća, zvuk mačeva 10:59; četvrta, rika jelena pred parenje 11:04, i tako dalje, da bi se završilo sa dvadesetjednominutnom epskom pesmom u kojoj se uglavnom čuje zvuk vatre i paljenja drevnog sela. Gost na albumu: Šon Koneri koji će u ulozi naratora pričati zanimljive priče iz istorije Velike Britanije.

 

Ne seri ;)

 

Ja ocekujem bolji album od AMOLAD-a... AMOLAD je moj cetvrti omiljeni album MAIDEN-a, tako da... SAMO SE MOLIM BOGU (STEVE-u :D) da ima bar 3 malo krace pesma, sa dobrim refrenima, stvorenim za koncert... Sve u svemu, AMOLAD nije album za koncerte... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo iz razloga jer kvalitet ne opada od prve do poslednje pesme. Jedna Paschendale ili Brighter Then a Thousand Suns bi sigurno nashle svoje mesto na BNW-u ( ovde pricham o kvalitetu a ne kako bi se tematski uklopile ) ali BNW nema npr. New Frontier ili Lord of Light koje da se razumemo nisu loshe pesme ali neshto slabije od hitova sa BNW-a. Kad se doda tu Wildest Dreams koju ne bih ni komentarisao, No More Lies koju unishtava slab refren, vidi se zbog chega je BNW ipak jedan od najboljih maiden albuma bez sumnje dok su kod sledeca dva ipak neshto loshije kritike, pogotovu shto se tiche DOD-a. ;)

Edited by TopOfTheMorning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo iz razloga jer kvalitet ne opada od prve do poslednje pesme. Jedna Paschendale ili Brighter Then a Thousand Suns bi sigurno nashle svoje mesto na BNW-u ( ovde pricham o kvalitetu a ne kako bi se tematski uklopile ) ali BNW nema npr. New Frontier ili Lord of Light koje da se razumemo nisu loshe pesme ali neshto slabije od hitova sa BNW-a. Kad se doda tu Wildest Dreams koju ne bih ni komentarisao, No More Lies koju unishtava slab refren, vidi se zbog chega je BNW ipak jedan od najboljih maiden albuma bez sumnje dok su kod sledeca dva ipak neshto loshije kritike, pogotovu shto se tiche DOD-a. ;)

 

Pa ne znam, po meni je Dance Of Death najbolja pesma Maiden-a od No Prayer For The Dying pa do danas... Realno... A sto se tice albuma.. Pa, ne znam, meni je Brave New World najslabiji u studijski album od zadnja 3, ali je uzivo mozda i najbolji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo iz razloga jer kvalitet ne opada od prve do poslednje pesme. Jedna Paschendale ili Brighter Then a Thousand Suns bi sigurno nashle svoje mesto na BNW-u ( ovde pricham o kvalitetu a ne kako bi se tematski uklopile ) ali BNW nema npr. New Frontier ili Lord of Light koje da se razumemo nisu loshe pesme ali neshto slabije od hitova sa BNW-a. Kad se doda tu Wildest Dreams koju ne bih ni komentarisao, No More Lies koju unishtava slab refren, vidi se zbog chega je BNW ipak jedan od najboljih maiden albuma bez sumnje dok su kod sledeca dva ipak neshto loshije kritike, pogotovu shto se tiche DOD-a. ;)

 

Fenomenalno je sto se za bend koji postoji 30+ godina toliko pricao o poslednjih nekoliko albuma u kontekstu najboljeg albuma benda ili jednog od najboljeg, kad se tu doda da je taj bend Iron Maiden ciju istoriju krase samo fentasticni albuma i zlatna istorija tokom koje su snimljeni albumi, pa da ih ne nabrajam, od 3. do 7. recimo. Meni je BNW albumcina i stvarno su me odusevili i iznenadili jer nisam znao u kom ce pravcu ici kada se Dickinson vratio. Inace taj album i dalje obozavam i meni je takodje medju naj maiden albumima. Inace sadrzi pesmu koja mi je recimo u top 3 maiden pesama - The Nomad!!! Ufffff. Nije nesto popularna medju fanovima i ne spominje se cesto ali mene izludjuje. Sto se tice Dance of Death. Takodje fantastican album, ali nesto mi kod njega nije leglo, ali ne toliko sto se tice pesama koliko mozda produkcije ili tako nesto. Ali svakako odlican album. I najzad AMOLAD!! Za mene je to najbolji maiden album. I mislim da je to savrsen IM album. Odmah da kazem da mi je JEDINA mana prva pesma koju uvek preskocim. Ali posle toga krcat je svim i svacim sto maidene cini posebnim. Uvek sam sanjao da ce jednog dana izdati tako nesto i svi snovi su mi ispunjeni. Sledeci album moze da bude gori od Goge Sekulic, kako god njen zvucao, ja im oprastam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...