Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Zasto, da im milioni fanova slucajno ne zamere sto u nazivu jedne nove pesme imaju cak dve iste reci kao i u nazivu novog albuma tamo nekog power benda koji je u poredjenju sa njima apsolutno minoran i beznacajan?

Edited by Talvi
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto, da im milioni fanova slucajno ne zamere sto u nazivu jedne nove pesme imaju cak dve iste reci kao i u nazivu novog albuma tamo nekog power benda koji je u poredjenju sa njima apsolutno minoran i beznacajan?

 

Ne, nego zato što je dobro pratiti šta se u svetu muzike koju sviraš dešava i mimo tebe. Ako je Masterplan minoran, pojedini njegovi članovi sigurno nisu, već su među najpoznatijim imenima u svetu metala.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno mislim da Iron sigurno nije ukrao nikome pesmu, a to sto ima isto ime to je druga prica!

 

Naucio sam sviram El Dorado, cisto kazem, znam da vas boli uvo :D

 

Ne tvrdim ja da su oni nešto od nekoga ukrali, nego mi se ne sviđa kad kod velikog benda kao što su Maideni vidim izlizane i nemaštovite fraze u naslovima pesama, tim pre što ih u skorije vreme koriste i neki drugi bendovi. Gore od ovoga bilo bi jedino da neku od pesama nazovu Battle Cry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prepoznati su, ubilo se. Jorn koji nista pristojno nije snimio vec 10 godina i Grapow koji je dobio nogu u bulju u Helloween pa je morao da osnuje novi bend, znas kakve velicine pa da Maideni moraju da paze sta oni rade. Maideni su institucija covece, ne moraju oni jos odavno da obracaju paznju na bilo koga drugog.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasvim solidna krljaza ova nova pjesma, svidja mi se galop i to sto pjesma nije spora...

Mane: nedovoljno ubjedljiv refren i Dickinsonov vokal koji je vecim djelom pjesme narativan, pa izostaje taj neki (pozeljni) epski smek.

Uglavnom, bolje nego sto sam ocekivao, barem kada je prva objavljena pjesma u pitanju.

 

Omot za single je odlican, omot za album solidan, u svakom slucaju mnogo bolji od onog nezvanicnog fanovskog artworka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden -- Dallas, TX -- June 9th, 2010

 

01.The Wicker Man

02.The Ghost of the Navigator

03.Brighter Than a Thousand Suns

04.El Dorado

05.Paschendale

06.The Reincarnation of Benjamin Breeg

07.These Colours Don't Run

08.Blood Brothers

09.Wildest Dreams

10.No More lies

11.Brave New World

12.Fear of the Dark

13.Iron Maiden

 

14.Number of the Beast

15.Hallowed Be Thy Name

16.Running Free

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...