Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

1. Nije brljao solaze.

2. Nije radio one stvari da mu preterano susti gitara ili da gresi dok skace.

Odlicno je stvarno. Jos je Adrian ubacivao neke "SITNICE" sto nema na studio verzijama, najvise mi se svidelo na Talismanu i The Evil That... Nemam reci, evo i dalje slusam En Vivo, mislim da ga necu ni gasiti nekoliko narednih dana.

Edited by Mr.Murray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da priznam da je odlicno, i ako mi se ova turneja bas i nije preterano svidela! :bigblue:

 

Bruce malo slabije, po meni, peva na prvih nekoliko pesama, ali drugi deo koncerta odlicno peva! Nicko je sabio na Running Free! :bigblue:

 

Fear Of The Dark, Hallowed Be Thy Name i Running Free su predobre (kao i uvek :bigblue: )!

 

UP THE IRONS! :muzicar:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da priznam da je odlicno, i ako mi se ova turneja bas i nije preterano svidela! :bigblue:

 

Bruce malo slabije, po meni, peva na prvih nekoliko pesama, ali drugi deo koncerta odlicno peva! Nicko je sabio na Running Free! :bigblue:

 

Fear Of The Dark, Hallowed Be Thy Name i Running Free su predobre (kao i uvek :bigblue: )!

 

UP THE IRONS! :muzicar:

 

pijobf4e8h-t.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si debil. Meni je Brus omiljeni pevac svih vremena. Ali, Dance Of Death na primer ne peva dobro..

Majmune,pazi koga nazivas debilom.Aj sada nemoj da si bezobrazan nego me zaobidji.Bruce odlicno peva a ti mozes da jedes govna koliko god hoces i da se udavis u njima...

Edited by BruceBruce
  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Ancient Mariner

 

Ne bi Maideni sebi nikada dozvolili da izdaju live album koji nije perfektno odsviran i otpevan! :)

 

I mani se odmah vređanja čim se neko ne slaže sa tobom, nije to lepo. :)

Pogotovo ne Bruce Bruceu tako reći, ipak je čovek veliki fan Maidena i zna dobro šta priča kada je Iron Maiden u pitanju. :)

Edited by destruction of mankind
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, trebalo bi sredinom aprila da dobijem originalni DVD, pa ga necu ni skidati.

 

Ne znam da li je potvrdjeno da ce ga uopste biti, ali jedva cekam Maiden England DVD sa The History Of Iron Maiden, Part 3. Jos kad bi upao neki snimak sa Somewhere On Tour :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, trebalo bi sredinom aprila da dobijem originalni DVD, pa ga necu ni skidati.

 

Ne znam da li je potvrdjeno da ce ga uopste biti, ali jedva cekam Maiden England DVD sa The History Of Iron Maiden, Part 3. Jos kad bi upao neki snimak sa Somewhere On Tour :rockdevil:

Auuuuu kolko ce to mocno biti...!Ma morace da proprate celebrity turneju DVD-om :)))),ne bi bilo fer da ga ne bude :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...