Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ameri dobili samo DEVET datuma na ovoj turneji. Da li da to shvatimo kao pad popularnosti Maidena u Americi ili možda menadžment ne gotivi toliko Amere? Da li se generalno smanjuje broj datuma s ozbirom na godine članova benda i skorašnju Brusovu situaciju pa možemo očekivati manje datuma i po Evropi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako na Mejdenima nikad i nije krcato u SAD i prosječne posjete su neuporedivo manje nego u Evropi, a i ovo nas očekuje u svakom slučaju:

 

generalno smanjuje broj datuma s ozbirom na godine članova benda i skorašnju Brusovu situaciju pa možemo očekivati manje datuma i po Evropi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameri dobili samo DEVET datuma na ovoj turneji. Da li da to shvatimo kao pad popularnosti Maidena u Americi ili možda menadžment ne gotivi toliko Amere? Da li se generalno smanjuje broj datuma s ozbirom na godine članova benda i skorašnju Brusovu situaciju pa možemo očekivati manje datuma i po Evropi?

 

Brus mrzi Amere najvise na svetu, a verovatno nije jedini iz ekipe koji se oseca tako u vezi njih. Mislim, kad pogledas realno, kvalitet svirki je daleko nizi i manje energije ima u USA nego u Evropi ili juznoj cigamali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brus mrzi Amere najvise na svetu, a verovatno nije jedini iz ekipe koji se oseca tako u vezi njih.

Ovo nije istina.

Ima ovoliko datuma samo zato sto sviraju apsolutno svaki kontinent i nece nigde nagurati previse datuma ovoga puta,Brus je nedavno objavio da im vise vremena treba da pripreme sve jer idu od grada do grada svojim avionom. 2008/2009 je bio drugaciji skroz setup i tako to...

To je izjavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno misliš da na raspored i koncepciju jedne svjetske turneje utiče nečiji lični afinitet prema nečemu?

 

Ne treba iskljuciti tu mogucnost nikada, pogotovo kad su giganti u pitanju. Gary Moore npr. nije hteo da svira u Izraelu. Posle onog sranja, verujem da se Megadeth nikada vise nece pojaviti u Hrvatskoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, to može uticati na jedan konkretni nastup na nekom mjestu iz nekog konkretnog razloga. Ne i na cijelu turneju.

 

SAD ima malo prosto zato što im je SAD u svakom smislu sekundarno tržište.

 

Na pojedinim koncertima posjete se vrlo često kreću i u jednocifrenom broju hiljada, tako da u ovom momentu benda (godine, zdravlje...) i u momentu kad se sprema turneja sa mamutskom i komplikovanom logistikom, važnije im je da kvalitetno pokriju sigurna tržišta od kojih žive i eventualno neka nova za koja procjenjuju da imaju potencijal.

 

U SAD se često svira, ali nema nekog specijalnog napretka tako da se o nekom novom potencijalu ne može govoriti, ispoštovaće se postojeći fanovi i to je to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, to može uticati na jedan konkretni nastup na nekom mjestu iz nekog konkretnog razloga. Ne i na cijelu turneju.

 

SAD ima malo prosto zato što im je SAD u svakom smislu sekundarno tržište.

 

Na pojedinim koncertima posjete se vrlo često kreću i u jednocifrenom broju hiljada, tako da u ovom momentu benda (godine, zdravlje...) i u momentu kad se sprema turneja sa mamutskom i komplikovanom logistikom, važnije im je da kvalitetno pokriju sigurna tržišta od kojih žive i eventualno neka nova za koja procjenjuju da imaju potencijal.

 

U SAD se često svira, ali nema nekog specijalnog napretka tako da se o nekom novom potencijalu ne može govoriti, ispoštovaće se postojeći fanovi i to je to.

 

 

Jebe se njima za SAD. Ispostovace to malo tamo sto imaju i cao. Mislim, odslusao sam pun kurac butlega i u Americi su uvek bile najslabije svirke. Zato u JEvropi kidanje uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako, kad se posere po njima svaki put kad mu se ukaze prilika ?

Nikad Dickinson nije pljuvao po amerima,nadji mi jedan jedini dokument gde jeste :).

To su opet novinari izvrnuli.On je samo rekao da publika NIJE kao u Evropi i Juznoj Americi jer tu leze ludi fanovi i slicne stvari.

On koristi priliku da kritikuje POLITIKU Amerike koju ceo sve kritikuje,al to nema veze sa samim amerima vec sa masonerijom i ostalim zaverama u koje on nekad zadje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na uleviju 2005 na Running free valja, rekao u fazonu: Neka Ameri cuju sta rade vikinzi. Taj neki fazon. Nista otvoreno ili bezobrazno, al podjebava tako. Podjebavao je jos negde, koliko se secam. A treba uzeti u obzir onu njegovu pesmicu Americans are behind :)

Ma to se zajebava za publiku uvek kad ode u USA krene da ih tovari,al to on iz zezanja naravno.

A Americans are behind isto krije politicku kritiku :).To otvoreno uvek prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta mislite koje pesme ce se naci na turneji sa novog albuma?

Otvaraju 100% sa If Eternity Should Fail (uvek imaju ovako neki uvod), pa onda sigurno prati Speed of Light.

 

Mislim da ce biti:

 

1. If Eternity Should Fail

2. Speed of Light

3. The Red and the Black

4. The Book of Souls

5. When the River Runs Deep

6. Empire of the Clouds

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eternity će biti 100000000% kao opener. Sigurno!

Biće Red/Black od epica, Speed Of Light i naslovna numera. Ovo je zagarantovano.

A odmah posle openera (Eternity) ide Speed, baš kao i na albumu.

Imamo i hint da će biti Death Or Glory jer fura kroz reklamu za tour. (Vraća se i Hallowed)

Ja mislim da će biti joś Tears Of A Clown i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

If eternity should fail

Speed of light

red and black (kao epic umesto rime-a i seventh son-a sa history turneja)

book of souls

death or glory sa drugog diska kao sto vec rekoh kad sam pogledao promo video za turneju,isto vazi i za hallowed.

 

Ovo ce svirati.

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ipak i postoji sansa za Empire. To sto je rekao u intervjuu ne mora nista da znaci. To je stvar koju publika najvise zeli i iscekuje i zato je fora da bude iznenadjenje. Logicno je da nece reci: Da, sviramo je sigurno. Onda je to spoiler poente svirke, i vise nece biti zanimljivo. Verujem da bi isto rekao da su ga pitali npr za The red and black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, neće se cimati Empire da sviraju, trebala bi im gomila dodatnih instrumenata na bini.

 

Moze sve to Kenney da spakuje na klavijature.

 

Boban ima dobru pretpostavku, i ja tipujem upravo na tih pet pesama. :da:

 

Tih 5 ide sigurno.

 

Al nesto mi govori da bi i The great unknown tu mogla da se nadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sve to Kenney da spakuje na klavijature.

 

 

 

Tih 5 ide sigurno.

 

Al nesto mi govori da bi i The great unknown tu mogla da se nadje.

 

Nema sile sa prvog CD-a da budu 5 od 6 stvari.Pre ce biti tears of the clown po mojoj proceni nego great unknown ako budu svirali 6...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...