Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Jest da je odgovor od pre 10 dana ali nema veze,

evo okacio sam dole kompletan bootleg sto imam sa ovog koncerta svih 18 stvari (2CD-a sa coverima), na kome je mnogo bolji snimak od onog skracenog.

 

CD1 : http://www.megaupload.com/?d=9EOU9I4L

CD2 i coveri: http://www.megaupload.com/?d=JKMXQR31

svaka cast, za snimak pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest da je odgovor od pre 10 dana ali nema veze,

evo okacio sam dole kompletan bootleg sto imam sa ovog koncerta svih 18 stvari (2CD-a sa coverima), na kome je mnogo bolji snimak od onog skracenog.

 

CD1 : http://www.megaupload.com/?d=9EOU9I4L

CD2 i coveri: http://www.megaupload.com/?d=JKMXQR31

Još jednom hvala za ovo!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ime boga ljudi nemojte kupovati to sranje! icon_smile.gifno.gif

 

Ako vam se vec cita o IM-u kupite lepo Run To The Hills oficijalnu biografiju icon_da.gif

Baš tako ,

 

Svako može da napiše takvu knjigu ko poznaje opštu biografiju mejdena.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdavac je Sanctuary Publishing a pisao ju je Mick Wall u saradnji sa celom Maiden ekipom...ukljucujuci skoro sve stare clanove benda kao i ogroman broj ljudi koji su na bilo koji nacin "povezani" sa njima...zaista sjajna knjiga koju toplo preporucujem svim fanovima icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdavac je Sanctuary Publishing a pisao ju je Mick Wall u saradnji sa celom Maiden ekipom...ukljucujuci skoro sve stare clanove benda kao i ogroman broj ljudi koji su na bilo koji nacin "povezani" sa njima...zaista sjajna knjiga koju toplo preporucujem svim fanovima icon_da.gifpivopije.gif

Ja imam izdanje koje je izaslo posle brave new world...kupio sam ga u beogradskom ips-u.Zaista odlicna knjiga.Ima i slika sa Margaret Tacer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek' procitah negde da je objavljena i knjiga tj. prevod pesama "Jezero vatre", (Stojan Petkovic), kako pise u MH br.10 "najveci deo pesma iz opusa I.M. i solo karijere B.Dickinsona". Izdavac - Buducnost.

Gde li je njihov stand, idem danas na Sajam

 

Da li je neko citao ovu knjizicu?

Edited by Vilhelmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djuk , @dudi

Nista momci, nadam se da vam se svidelo i da ste se podsetili te '86-e, a nama koji nismo tad bili da zalimo sto ih nismo videli u nasem jednom jedinom BG-u i verovatno ni necemo.

 

Nadam se da ima jos nesebicnih Maiden fanova ili kolekcionara koji npr. imaju bootleg koncerta iz '84 koji nemam, eventualno iz '81. mada ne verujem (mada sam cuo da je rts bio u posedu celog snimka sa ovog festivala na hipodromu '81.)

Inace od bootleg-ova iz '86. imam Zagreb i Ljubljanu ali sta ce vam to ... icon_wink.gif

 

Sta reci za "Lonliness Of The Long Distance Runner" jedan jedini put ovde u BG-u, ima Maiden fanova u svetu koji bi ubili za ovaj bootleg samo zbog te stvari. Odlicna pesma koja ima segmenata koji mi se ne svidjaju ali zato uvod i 2 fenomenalne solaze za cistu 10-ku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sad jedno pitanjce za clanove sitea ironmaiden.com

 

u poslednje vreme, imam problem sa logovanjem, stalno izbacuje info u stilu da imam pogresnu lozinku, pa moram prilikom svakog ulaska da idem preko admina tj. da smisljam novu...?

 

Ima li neko od vas slican problem

 

kako to da resim?

da ne bi bilo spama, napisite mi odgovor na pp

 

Blagodarim icon_biggrin.gif

Edited by Vilhelmina

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zadnjem broju Bass Playera nalazi se intervju sa Steve Harrisom i tu sam procitao nesto sto me je zapanjilo, citiram:

 

Explain your right-hand technique.

 

I play with two fingers, except when I want to play a chord; then I splay out all of my right-hand fingers like a fan.

Kraj citata

Oh My GOD!!!

Znaci ja samo godinama ziveo u zabludi da on svira sa tri prsta....

Pa kako onda stize da svira galop na Troperu na primer??? i Da li neko ima pojma? Koja je njegova tehnika za postizanje takve brzine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...