Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Sto da ne. Tematika moze da bude po nivoima od starog Egipta (npr, ratovi sa Asircima), preko Aleksandra Velikog i Krimskog rata (vezano za 'The Trooper'), pa do nekih futuristickih svemirskih zajebancija ("Somewhere In Time"). Naravno, Edi bi bio komandant vojske kojom igrac igra, a mogla bi biti i neka jedinica egipatskih mumija predvodjena Edijem.

 

Fenomenalna ideja, a narocito scenarijo da znas. S'obzirom kako su se zadnje 4 godine agresivno okrenuli merchandizingu oberucke bi prihvatili onog ko bi im ovo ozbiljno izlozio 233.gif

 

Inace gledao sam emisiju Fly Heavy Metal i posto se inace bavim time mogu reci da je pristojno odradjena, mozda nije sa strucne tacke potpuna ali za obicne gledaoce sigurno sjajna. Odlicna je ideja Discovery-ja da pravi takve emisije sjajna je bila i ona serija sa Ice-T_em o velikim gradjevinskim projektima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek' ti to ozbiljno? icon_smile.gif ...nije valjda stvarno Rogosic to napisao? no.gif

Covece bre to ti je srpski urbani mit za Harrisa...Mythbusteri bi se dusevili...nisam ja vido gde je napiso ali mi ortak reko pa smo se iskidali od smeha...Harris na akademiji icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...BOZE GOSPODE icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...a da ima i mit da se napio vece pred ispit na akademiji i otiso je na njega i otkinuo ga i kao se ovi odusevili i rekli mu da je genije za klasiku...za to ne znam ko se provalio icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je samo kad se pogleda sta je sve Bruce do sada uradio i cime se bavi ako se i izuzme njegovo bavljenje muzikom sto mu izgleda dodje kao hobi.

Pocev od toga da je prvo profesionalno stupio u vojsku ali je posle 6 meseci sluzbe dao otkaz i odustao, zavrsio istoriju na Queen'sMary univerzitetu gde je tokom studija postao clan konzervativne engleske partije i jedno vreme se vrlo aktivno bavio politikom. Zavrsio je BritishAirways-ovu skolu za kapetana putnickog avio saobracaja sto je takodje cetvorogodisnji stepen, dobro ponegde i trogodisnji, a pre toga i za sportskog pilota.

Zaposlen je u "Astraeus" avio kompaniji i leti na Boingu 757 na liniji London-Rejkjavik(Island). Pored toga radi i na BBC-jevoj radio Station6 gde vodi rock-altenativu vec nekoliko godina, a nedavno je postao i urednik BBC 2 muzickog programa. Na Sky One kanalu je imao takodje naucnu show emisiju "Inside Spontaneous Human Combustion with Bruce Dickinson". Pored svega ima 2 objavljene zbirke poezije i 2 kjnige koje spadaju u zanr komedije (Lord Iffy Boatrace and The Missionary Position), takodje je i pisac scenarija po njegovom albumu "The Chemical Wedding" koji jos nije realizovan. Ozbiljno je trenirao macevanje i bio clan Olimpijskog tima Velike Britanije, pa sad uziva olimpijsku penziju (koja je inace neka crkavica, ali nema veze biggrin.gif ). Zavrsio je nize stepene skole za gitaru i za bubnjeve.

 

Pored svega ovoga radi ono sto svi ovde znaju...

 

Neverovatan covek, ako pored najveceg multigenija Leonarda da Vincija neko barem delic lici na njega onda je to Bruce icon_da.gif

Edited by KAKTUSCAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvatite, Steve Harris je promenio rock 'n roll, ne samo metal.

Eh, sad, jebiga...

Ja od malena vooolim Maidene, ali sad ga, druze, pretera.... kako je to cika Steva uticao na rock muziku van metala, elaboriraj malo, molim te... navvedi neki ne-metal bend na koje je Harris uticao, njegovom galopirajucim konjicom i krajnje shematskim aranzmanima i harmonijama...

Ja stvarno volim Maidene i uvek cu ih slusati, ali nemojmo preterivati....

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

da nema neko igricu "ED HUNTER"?

 

Igra je sranje, a i preteska je. Najavljivali su je ('98.) kao remek delo, a licila je na prve igre na PC-u.

Inace Bruce je i sam rekao da malo spava i odatle mu vreme. Treba mu skinuti kapu za sve sto je do sad postigao. "Respec" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je sranje, a i preteska je. Najavljivali su je ('98.) kao remek delo, a licila je na prve igre na PC-u.

Inace Bruce je i sam rekao da malo spava i odatle mu vreme. Treba mu skinuti kapu za sve sto je do sad postigao. "Respec" :)

 

Ma ja se uglavno ne zaludjujem igricama. Ali imati Igricu sa Eddijem je nekako kultna stvar, bezobzira na kvalitet mozda vredi imati... Zato pitam jel ima neko, jer mi treba.

 

Mislim jeste cita komercijala, ali Maidenima se moze...

 

Pozdrav Steva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja se uglavno ne zaludjujem igricama. Ali imati Igricu sa Eddijem je nekako kultna stvar, bezobzira na kvalitet mozda vredi imati... Zato pitam jel ima neko, jer mi treba.

 

Mislim jeste cita komercijala, ali Maidenima se moze...

 

Pozdrav Steva

 

 

Imam ja igricu ali je malo velika da je uploadujem na rapidshare ima 2 cd jedan instalacioni ciji je iso 240MB i jedan za igru na kome je ustvari muzika i on je 700MB.

Tacno je da je igra njesra cak i za ono vreme '98. kada sam je i uzeo, tj iznajmio iz tadasnjih CD klubova pa je presnimio. Pucacina kao da ju je dete pravilo, i jeste malo teska skoro nemoguca na visim nivoima.

Moj savet ako je bas toliko zelis da je svuces sa emule-a evo i ja cu je share-ovati, evo ti ga relevantan link ima dosta source-va skine se brzo iako je 900MB: ed2k://|file|Iron.Maiden.-.Ed.Hunter.(audio+juego).rar|840902131|7BAB83675C648F6AC1F086155E69DA39|/

 

Ako ti je frka sto si u Nemackoj zbog bezbednosti ukljuci peer guardian i nema glava da te boli :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...