Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

cuo sam da ce ovo da Maidenima bude setlista.. tj da je bila negde u americi...

 

:frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:

 

Ja neznam kako mogu da sviraju ceo album, i to album koji im nije neki...

samo mi ostaje da se nadam da su to glasine. ili da ce da promene skorije.

 

Different World

These Colours Don't Run

1000 Suns

The Pilgrim

The Longest Day

(Bruce talks)

Out of the Shadows

Benjamin Breeg

Greater Good of God

Lord of Light

The Legacy

Fear of the Dark

Iron Maiden

(encore)

2 Minutes to Midnight

The Evil that Men Do

Hallowed Be Thy Name

 

Fali trooper, fali wicker man, fali sign of the cross, fali lord of the flies, fali run to the hills, fali lost somwhere in time, fali aces high... pa cak su mi i wildest dreams i new frontier bolji...

 

Fale sreda i krajevi.

 

Is this some kind of joke?

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

To im vec jeste setlista, pogledaj par strana unazad.

A i Nicko je u jednom intervjuu jasno stavio do znanja da je nece menjati do kraja turneje.

 

AMA BRE STA BRE FALI BRE HEMRFOLU BRE LJUDI BRE...

 

 

Ja ih slusam i idem na koncert, ali... sigurno im mnoooooooooooooooooooooooooooogo vise fali nego Gamma Ray-u. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima da ih gadjam jajima... mislim Iron Maiden, skotine

 

e pazi godinu dana ja zivim za taj koncert i sad ovako neshto...

sramota

Lepo je to sto oni sami veruju u taj album, ali nisu bas sad morali da se sete da sviraju ceo album na turneji, kad to nisu radili ni pre 20 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam da ce ovo da Maidenima bude setlista.. tj da je bila negde u americi...

 

:frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:

 

Ja neznam kako mogu da sviraju ceo album, i to album koji im nije neki...

samo mi ostaje da se nadam da su to glasine. ili da ce da promene skorije.

 

Different World

These Colours Don't Run

1000 Suns

The Pilgrim

The Longest Day

(Bruce talks)

Out of the Shadows

Benjamin Breeg

Greater Good of God

Lord of Light

The Legacy

Fear of the Dark

Iron Maiden

(encore)

2 Minutes to Midnight

The Evil that Men Do

Hallowed Be Thy Name

 

Fali trooper, fali wicker man, fali sign of the cross, fali lord of the flies, fali run to the hills, fali lost somwhere in time, fali aces high... pa cak su mi i wildest dreams i new frontier bolji...

 

Fale sreda i krajevi.

 

Is this some kind of joke?

 

 

 

 

 

 

Fala bogu da nema run to the hills. Konacno i to da docekam. Somewhere in time(ako si na tu mislio) je takodje retkost, ali nisu je svirali ni na prethodnim turnejama. Aces high-isto, a za troopera, pa jbg, ako su nesto svirali onda je to trooper. Drago mi je da ce da povezu ceo album, jer je u pitanju kvalitetan materijal.

Sto se mene tice, izbacio bih 2 minutes i ubacio only the good die young, jer su to vec svirali na ovoj turneji.

Da zakljucim set lista mi se svidja, a posebno bih voleo da cujem Out of the shadows i Lord of light uzivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala bogu da nema run to the hills. Konacno i to da docekam. Somewhere in time(ako si na tu mislio) je takodje retkost, ali nisu je svirali ni na prethodnim turnejama. Aces high-isto, a za troopera, pa jbg, ako su nesto svirali onda je to trooper. Drago mi je da ce da povezu ceo album, jer je u pitanju kvalitetan materijal.

Sto se mene tice, izbacio bih 2 minutes i ubacio only the good die young, jer su to vec svirali na ovoj turneji.

Da zakljucim set lista mi se svidja, a posebno bih voleo da cujem Out of the shadows i Lord of light uzivo.

 

Pa meni ne odgovara lista jer mi taj album nekako nije maiden...

Nisu povezivali ceo album ni sa daleko boljim albumima, a sad su poludeli pod stare dane... PRETERANO

 

jednostavo im fali klasika, dobro novi album nije bash losh, ali bi bilo dovoljno i 5 pesama sa njega kako su radili i na proshlim turnejama i to izmeshano sa ostalim pesmama, a ne ovako sa istim redolsedom.

 

Mislim kad vec idem na maiden ocu da vidim maiden, a kad ocu da cujem novi album ubacim ga u player i ukljuchim, fora i jeste da se razlikuje od albuma. Mislim objektivno gledano.. da li bi neko od vas otisho na koncert nekog anonimnog benda koji je umesto maidena snimio A.M.O.L.A.D.?

 

Od pesama sa novog albuma koje bih stvarno voleo da chujem su:

Different World, These Colours Don't Run, The Longest Day... mozda i Lord of Light, eventualno benjamin breeg ili 1000 suns, ali to je najvishe sto mi treba sa monov abuma

 

A od starih pesama je stvarno dovoljno pesama koje mogu da uzmu.

 

al de troopera da mi uzmu, de ce im "dusha", propadoshe mi godine cekanja...

 

cuo sam da su se mcbrain i harris dogovorili: da ako harris izbaci hallowed be thy name iz repertoara nicko napushta grupu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...