Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Guest MateoIN_FLAMES
zasto da ne...

ja se i dan danas kajem sto nisam otisao na death on the road koncert,

ili barem na dance of death tour u stuttgartu

 

Bok ljudi! Najnoviji sam clan YUmetal.net i stvarno je zakon. Iron Maiden mi je NAJBOLJI bend i znam sve pjesme od njih. Upravo slušam The Wicker Man. Usput koji vam je najbolji album Maidena? Ja se nemogu odlucit izmedju Dance of the Death i Matter of Life and Death.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa oficijelnog foruma...

 

Sad verovatno skrecem s teme, ali pitam se koliko dugo ce taj forum ostati oficijelni, posto se sistem ocigledno raspada, link ka tzv. "free forumu" je uklonjen sa www.ironmaiden.com ne bi li fanovi koji dodju zakljucili da im je jedina opcija da plate za "paid forum" ni ne znajuci da ovaj drugi postoji. Znam da to sve nema veze sa bendom i da to nisu njihove odluke al' mi je strasno bezveze i cak pomalo tuzno da tako veliki bend naplacuje fanovima clanstvo na official forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFFTOPIC: Za koncert Meatllice je u trenutku otkazivanja bilo prodano sveukupno oko 4000 ulaznica, a razlog je manjak interesa zbog tadašnjeg katastrofalnog albuma,

St.Anger je keva i cao.

 

Elem,ok lik nas je izlozio kao jebene azdaje a neki ovde su jos gluplji kao na primer ja i jebeno sam se nalozio. Perfektno me zabole kurcina da verujem vise bilo kome od sada sta procitam na oficijalnom sajtu tako je. Neki izvori tipa Pavao i ostali izvori iz prve ruke(satro jebeno gistro) padaju u vodu. Wacken je za sada jedina sigurna destinacija u Evropi gde Maiden-i sviraju tako da kad budem video Hrvatsku na www.ironmaiden.com onda cu da verujem.

Ako je suditi po izvorima sa foruma do sada bi vec trebao da prisustvujem negde oko 3,4 Iron maiden koncerta,jedan Pearl Jam, Depeche Mode, Queens of teh Stone Age i Madonna i dostaaa drugih bendova o kojima mogu da sanjam. Ako dodju u Hrvatsku treba ici naravno ali takodje WACKEN se nesme propustiti. Poenta: "IZVORI IZ PRVE RUKE" TERAJTE SE U KURAC!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrdjeni su i:

Wed 16th - Stockholm, Sweden - Stockholm Stadium

Fri 18th - Helsinki, Finland - Helsinki Olympic Stadium

Tue 22nd - Trondheim, Norway - Lerkendalstadium

Thu 24th - Oslo, Norway - Valle Hovin

Sat 26th - Gothenburg, Sweden - Ullevi Stadium

Sun 27th - Horsens, Denmark - Horsens Gods Bane Pladsen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte su u prosjeku izmedju 35-45 Euros za takav koncert, ne znam tacno za Maiden jer nisam kupio, ali tu je negdje, mozda i malo vise. Nisam kupio kartu jer sam znao da ce tako biti, kupit cu je poslije od svercera. Tako je bili za Stonse pa sam nasao kartu 2 dana prije koncerta po zvanicnoj cijeni. Inace, desava se to da karte puknu za 1-2 sata.

Edited by Rox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja mogao da poverujem da su rasprodali sve karte samo za par sati onlajn ovde u Kanadi prošle godine.

 

Iako je karta bila 80$ . Pa su onda preprodavci počeli sa njihovim cenama ono od 200$ .. Izgleda da je svako dobro zamastio brkove :)

 

 

A oni koncerti u Švedskoj pa oni su ludaci gledao sam one butleg snimke pa jebote pun ogroman stadion , Prvo sam pomislio da je neki festival u pitanju tipa (rock am ring ili download ) kad ono samostalni koncert Mejdena

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad offtopic (barem u odnosu na ovu pricu o koncertima ;))

Mozda je neko gledao sinoc u Milioneru, deveto pitanje (za 80 000 din): po cemu su Maideni dobili ime :rockdevil::):rockdevil:

po pojasu za spasavanje / pojasu nevinosti / spravi za mucenje (bio je jos jedan ponudjeni odgovor, al sad se ne mogu sjetiti); zenska koja je odgovarala bez dileme rece po pojasu nevinosti i naravno... izgubi osvojenu lovu :icon_ne:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono sa Ullevi stadiona?

 

 

Kod nas jedino Ceca moze da proda toliko karata za toliko kratko vreme.. Nikad necu zaboraviti jednu sabanku iz osnovne, kad je cula da je za Mejdene karta 2600 dinara, samo je rekla "Pa ti nisi normalna, sta dajes tolike pare, Cecu vidis za 500!"!!! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad offtopic (barem u odnosu na ovu pricu o koncertima ;))

Mozda je neko gledao sinoc u Milioneru, deveto pitanje (za 80 000 din): po cemu su Maideni dobili ime :rockdevil::):rockdevil:

po pojasu za spasavanje / pojasu nevinosti / spravi za mucenje (bio je jos jedan ponudjeni odgovor, al sad se ne mogu sjetiti); zenska koja je odgovarala bez dileme rece po pojasu nevinosti i naravno... izgubi osvojenu lovu :icon_ne:

 

 

:) dobar potez

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...