Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

My two cents: totalno razocaravajuca El Dorado (na zivim snimcima je cak i malo bolja, kao da uspijevaju da iscijede nesto vise zivota iz nje) i mozda za 3% bolja ova FF. Generic/otaljavanje posla.

Nadam se da ce ostatak albuma biti puuuno bolji da anulira ovo sto smo culi do sada. Sama tematika i najave su mi stvarale utisak da ce sve zvucati prije svega dosta drugacije. Vidjecemo. Ima jos prostora u ostalim pjesmama da se misljenje o albumu potpuno promijeni...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo ljudi, treba mi jos misljenje... Kako Bruce to dobro peva u protekloj deceniji, uopste ne mogu vise da slusam neku staru verziju...

Na Death On The Road najlakse peva visoke delove, ali mu je cudna boja glasa...

Izmedju Rio i Ullevi verzije ne mogu da odlucim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako upoređuješ Bruceova live pevanja, uzmi unplugged snimljene bootleg snimke, na kojima ćeš moći da čuješ kako je autentično pevao. Što se tiče "zvaničnih" live albuma, ko zna koliko su i kako dorađivani u studiju i sa kog je stvarno koncerta uzet Bruceov glas.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma je dosadna i bezveze.Nije toliko losa kao El Dorado,ali nije ni daleko.Spot je ok odradjen.

slazem se sa subotickom banderom

 

Ok, ajde malo da oftopikujemo! :D

 

Od Bruceovog povratka, koja je najbolja live verzija Hallowed Be Thy Name:

Rock In Rio

Death On The Road

Ullevi Stadion

Flight 666

?

facepalm.jpg

Edited by Mita
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neocekivano i iznenadjujuce opustena pjesmica, nepretenciozna, sa odlicnom solazom na sredini, svidja mi se taj opusteni rokerski smek, jednostavna struktura, kao da je ispala sa nekog Dickinsonovog solo albuma sa pocetka 90-ih ili recimo sa Tyranny of Souls. S obzirom da mi djeluje poprilicno jednostavno, ne znam samo sto ce im tolika minutaza, jer ce na albumu navodno biti znatno duza. Doduse, mozda je tu uracunat i taj intro Satellite 15... whatever.

Sto se mene tice ima prolaz, iako zelim sve najbolje, ipak ne ocekujem nista epohalno od novog albuma, tako da je ovo OK, moze proci, idemo dalje ...;)

 

P.S. Spot je maksimalno nabudjen, vidim da im ne fali para, ima se, moze se... ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PESMA JE PREBRUTALNA KAO I SPOT,ODUSEVLJENO CEKAM NOV ALBUM!!!!SOOOOO POSITIVE,bas mi se svidja smek albuma,ovo ce biti pure HEAVY METAL album.Ovo je zvuk Maidena,ovo su Maideni!

 

'BEM VAM LEBAC!! Samo je ja jos nisam cuo, pokvario mi se komp, a ovde na poslu ne mogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neocekivano i iznenadjujuce opustena pjesmica, nepretenciozna, sa odlicnom solazom na sredini, svidja mi se taj opusteni rokerski smek, jednostavna struktura, kao da je ispala sa nekog Dickinsonovog solo albuma sa pocetka 90-ih ili recimo sa Tyranny of Souls. S obzirom da mi djeluje poprilicno jednostavno, ne znam samo sto ce im tolika minutaza, jer ce na albumu navodno biti znatno duza. Doduse, mozda je tu uracunat i taj intro Satellite 15... whatever.

Sto se mene tice ima prolaz, iako zelim sve najbolje, ipak ne ocekujem nista epohalno od novog albuma, tako da je ovo OK, moze proci, idemo dalje ...;)

 

P.S. Spot je maksimalno nabudjen, vidim da im ne fali para, ima se, moze se... ;)

 

 

Meni je pre par nedelja bas ortak rekao kako ga nervira sto se shtekaju za spotove,evo nadam se da ce ga ovo oraspoloziti hehe,ma pesma ujeda,kome se ne svidja nemoj da je slusa i svi smo veseli!Mene ovo maximalno podize i mnogo mi se svidja cela atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je pre par nedelja bas ortak rekao kako ga nervira sto se shtekaju za spotove,evo nadam se da ce ga ovo oraspoloziti hehe,ma pesma ujeda,kome se ne svidja nemoj da je slusa i svi smo veseli!Mene ovo maximalno podize i mnogo mi se svidja cela atmosfera.

 

Raduju me ovako pozitivni komentari, samo se nadam da niste die-hard-love-any-shit-the-band-puts-out fanovi.

 

I meni smeta sto se ne otvaraju za spotove, jednom se zivi, a IRON MAIDEN company sigurno ima desetine miliona, ako nisu presli vec na stotine miliona, a deluje mi da odavno jesu :)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...