Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Laku noc i tebi ja zelim.

Vidimo se za 10 godina, sa pricom kako si

pio sampanjac iz 9 pari cipela neke pink starlete,

mozda to bude i Mima Or'o......

Hahah koliko ti post deluje iskompleksirano i kako nemas pojma o cemu pricas,ono za procenu ljudi bih u ovom slucaju tebi prepisao a ne meni :).Dosta me mase sa foruma poznaje i zna kakav sam i ko sam,verovatno ce se nasmejati kad procitaju tu tvoju glupost,al nema veze,necu ti zameriti jer stvarno ne ocekujem da doneses pravo misljenje preko glupog foruma ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav sagovornik, tak'a argumentacija. :)

Video sam po postovima kakav si ti sagorvnik,a videli su sigurno i drugi ljudi :).Ni jedan validan argument nisi dao sem da imas skoro 4 banke na sta ja dajem full respect ;).

A to za starlete,pinkovce,metal vs narodnjaci,to su jako simpa argumenti i teme za punoletstva i proslave mature :).

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba tebe niko da spusta, ti si rodjen spusten. :)

Pricam na skype sa familijom "preko bare" i mlatim

praznu slamu sa tobom barabar.

Uskoro lezem, pa necu biti online, to smatraj velikim uspehom

i pobedom, imas amin od mene. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba tebe niko da spusta, ti si rodjen spusten. :)

Pricam na skype sa familijom "preko bare" i mlatim

praznu slamu sa tobom barabar.

Uskoro lezem, pa necu biti online, to smatraj velikim uspehom

i pobedom, imas amin od mene. :)

Hahah veruj mi da sam rodjen DIGNUT,za tebe sam crvrsci nego sto ti mozes zubima da zagrizes :).

Smesan si brate.a to AMIN je jos jednu stvar objasnilo :D.POZDRAV JUGOSLAVIJO :)

 

PS. Boli te kurcic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos neku pesmu pogledah, fazon najteze delove pruzao mikrofon prema publici.

 

Jebiga, oces da vristis picke materine u mladosti, kad se omatori, patka i sa spustenim stimom.

 

Zato Hetfild uredno peva svoj Frayed Ends of Sanity i to zvuci korektno.

 

 

Hetfild ima da otpeva tri različite note (talking registar) ,a Brus peva tri različite skale

A jel može Hetfild da otpeva kao na Kill em All-u što je?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetfild ima da otpeva tri različite note (talking registar) ,a Brus peva tri različite skale

A jel može Hetfild da otpeva kao na Kill em All-u što je?

 

Brusu si dodao jednu "skalu", Hetfildu si jednu skinuo i sad ti je to kao neki argumenat. :haha:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brusu si dodao jednu "skalu", Hetfildu si jednu skinuo i sad ti je to kao neki argumenat. :haha:

 

pardon ,oktava ,ne skala

Brus može 3 oktave minimum,dokazano

Hetfild je možda nekad mogao ,sad uživo ni pola oktave

I to jeste argument ,poz

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Lemi ne može ni 3 tona, pa koga briga.

Nisu za svaku muziku bitne oktave. Za Maidene uglavnom jesu, za Metallicu uglavnom nisu.

 

Zato nema svrhe u tom smislu porediti Brusa i Hetfilda, kad su to potpuno različiti tipovi.

 

Bruce Dickinson on Sonisphere 2014 England:

"What’s coming in the next few years is going to make it more real for you guys, believe me.”

 

Vidio sam to i ja, baš me zanima na šta se misli. Šta god da je - samo neka bude BILO ŠTA neočekivano. Nadam se da neće biti prazna priča.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Lemi ne može ni 3 tona, pa koga briga.

Nisu za svaku muziku bitne oktave. Za Maidene uglavnom jesu, za Metallicu uglavnom nisu.

 

Zato nema svrhe u tom smislu porediti Brusa i Hetfilda, kad su to potpuno različiti tipovi.

 

 

 

Vidio sam to i ja, baš me zanima na šta se misli. Šta god da je - samo neka bude BILO ŠTA neočekivano. Nadam se da neće biti prazna priča.

Koliko sam skontao ide novi album i visegodisnja novoalbumska turneja,ne znam zasto je to rekao kao da dolazi nesto sto nismo vec znali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, jasno je da ce prvo novi, al sam nekako mislio da se to podrazumijeva, mozda je mislio ne ono sto slijedi poslije toga. A vjerovatno samo bezveze svira kurcu.

 

Ja se sve nesto nadam da ce se jednom iskupiti i udariti mozda neku manju turneju nekad sa rijetko sviranim pjesmama, kao Gamma Ray svojevremeno sa Skeletons in the Closet turnejom ili tako nesto...

 

Jel se takva mogucnost uopste nekad spominjala u tim fan krugovima / fan klubovima, postoji li uopste sansa za takvo nesto, sta mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...