Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Spot im je jedan od boljih. Ovi ostali crno-beli su, pa recimo, zanimljivi.

Ubedljivo mi je najbolji spot za rainmaker-a, a znam da sam video i jedan spot sa powerslave-a, ali ne mogu da se setim koja je pesma bila.

Btw da se pohvalim da sam nabavio plocu piece of mind koja je par puta stavljena na gramofon icon_mrgreen.gif

Uopste se ne cuje sustanje, a na boljim sistemima od mog je kvalitetniji zvuk od cd-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot im je jedan od boljih. Ovi ostali crno-beli su, pa recimo, zanimljivi.

Ubedljivo mi je najbolji spot za rainmaker-a, a znam da sam video i jedan spot sa powerslave-a, ali ne mogu da se setim koja je pesma bila.

Btw da se pohvalim da sam nabavio plocu piece of mind koja je par puta stavljena na gramofon icon_mrgreen.gif

Uopste se ne cuje sustanje, a na boljim sistemima od mog je kvalitetniji zvuk od cd-a.

Sa Powerslave imaju dva video spota 2 minutes to midnight i Aces high

 

Naravno da su stariji spotovi interesantniji run to the hills npr i stari kult ..The number of the beast ,dobar je i the trooper

 

Spominješ ploče.... tu si potpuno u pravu originalni zvuk je na pločama jer sve imam na vinilu od mejdena isključivo dance of death tu su i singlovi

A od singlova mi fali samo Twilight zone imao sam i to Yugoslovenko izdanje samo mi je misteriozno nestao u svemu nabaviću ga opet.

 

Ako nekoga interesuje singl THE NUMBER OF THE BEAST crveni vinil LIMITED EDIT sa posterom nek se javiuser posted image ..razlog što bi to zamenio ili prodao zato što mi je duplikat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok se nisu zaboravile balade.........moji favoriti su: Strange world, no prayer for the dying, wasting love, afraid to shote strangers, bloodbrothers, face in the sand.................mogao bih jos ali me mrzi

Ej jel ima neko dvd death on the road.................apelujem dvd ne audio...........................to mi jos fali u kolekcijii............zapravo fali mi jos mnogo stvari koje imam samo formalno..............pokrali su mi sve njihove orginal lalbume, a imao sam sve albume bez live albuma, rock in rio....i jos neke retke stvarcice..........intrvjue koje je tesko iscackati....njihove zajbancije u studiju.........i sta sad da radim osim da sve to ponovo skupim....... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

pomagajte ako mozete... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif ovaj stubic nece dugo ................ili mozda moja glava.............. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...