Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Uh......................... pukeface.gif covece taman covek pomisli da ga nista ne moze iznenaditi u ovom propalom drustvu i onda procita ovako nesto................................ma daj................utesi me i reci da se salis....................to za solaze i onanisanje..................................molim te...................je' l da da se salis? Pa mslim koliki bolid moras biti za tako nesto.........................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh......................... pukeface.gif covece taman covek pomisli da ga nista ne moze iznenaditi u ovom propalom drustvu i onda procita ovako nesto................................ma daj................utesi me i reci da se salis....................to za solaze i onanisanje..................................molim te...................je' l da da se salis? Pa mslim koliki bolid moras biti za tako nesto.........................

Stvarno je to radio..... icon_rolleyes.gificon_redface.gif Jebote,nemojmo više o tome,sramota me.... icon_smile.gificon_smile.gif Dečko bio bolid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo control denied kaze expect the unexpected icon_da.gif

Tako da ne moze vise nista da me iznenadi. Imamo na jednoj strani lika koji ne voli solaze, a na drugoj, pa recimo taj slucaj icon_smile.gif

Mene zanima sta je metal girl radila dok joj je decko preslusavao solaze icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

solaže kakve matallica nikad neće napraviti!!!!!!

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! :NEMASMAJLIJADAOPISEDEBILNOSTCITIRANEIZJAVE:

 

Mejdeni su KRSH!!! Sve su im pesme na isti kalup, vokal mi ide na vrh kurca "Slooooon mi je stao na jaaaaaaaAAAaaajaaa!!!". Sve u punk fintama, samo se smenjuju isti akordi, A,D,C... Svaki ritam im je xxx xxx xxx xxx, poslusaj ritmove Metallice, pa ces shvatiti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! :NEMASMAJLIJADAOPISEDEBILNOSTCITIRANEIZJAVE:

 

Mejdeni su KRSH!!! Sve su im pesme na isti kalup, vokal mi ide na vrh kurca "Slooooon mi je stao na jaaaaaaaAAAaaajaaa!!!". Sve u punk fintama, samo se smenjuju isti akordi, A,D,C... Svaki ritam im je xxx xxx xxx xxx, poslusaj ritmove Metallice, pa ces shvatiti.

blink.gifblink.gif

 

E ovo me nasmejalo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...