Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

StarbreakeR Posted on 30. 5. 2006, 20:55

Pa kako su te pokrali crni sine...icon_smile.gi

Neke su mi bas ukrali u domu..........a ostatak sam pozajmljivao ljudima koji mi to jos nisu vratili.......ili su mi ih vratilii polomljene kao npr. album Seventh son of the seventh son koji mi je uspomena sa doceka nove 2004 godine u Hamburgu...............popizdio sam........to su sve bili orginal diskovi sa intervjuima i spotovima.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov sam ovde, pa bih cisto da ostavim neki komentar. Maiden bi trebalo da se povuce, napravili su taj veliki come back sa BNW, ali su vec olinjali, i to mnogo. Dickinson nije vise u stanju da peva kao nekad, a Harris je dojadio sa istovetnom formom. Sto se tice Dickinsonove solo karijere, sto je pomenuto na drugom topic - u, ali ne zelim da spamujem dva topic - a, njegovi solo albumi su bolji od Fear of..., No Prayer, i ona dva najgroznija albuma sa Blase - om... Pogotovo album CWedding.

Svaka cast Maiden - ima, do 7th Son - a..., ali posle... Sve je to posle bledo, to ce svako ko iole zna o kakvom bendu se radi, morati da prizna - tu i tamo neka pesma dobra, sve ostalo gnjavez. Fear of the Dark ima najgluplji txt na svetu, ako izuzmemo txt - ove Manowar - a i slicnih egzibicionista... Maiden je ispricao svoje, a sve ima svoj kraj, pa tako i jedan gigaultramegahekto dobar bend kao sto je Iron Maiden....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ima ortodoxnih, emocijama zaludjenih koji ne sagledavaju cinjenicno stanje stvari. Ako se nekom svidja album Virtual XI, voleo bih da mi objasni sta mu se tu svidelo. Dickinsonova pesma "Tower" vredi vise no celi album. Zaista, ta dva albuma sa Blase - om su mozda dobra za neki prosecan bend, ali za Maiden... Mozda par pesama, kao sto i sve posle Seventh Son - a uglavnom tera coveka da se zapita: "Sta se ovima desilo, i koji ce k.ac ovaj Jadnik Gers ovde...?"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto sam sad ja duzan da bilo kome objasnjavam zasto mi se svidja...jednostavno mi se svidja atmosfera na albumu, svidja mi se Blazeov glas...a Clansman je jedna od najboljih Maiden pesama ikada cisto da napomenem...

Prvesntveno zato sto je drugaciji...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slazem da su Maiden-i od 93. pa nadalje "posrnuli",u tom smislu da se albumi iz tog perioda ne mogu porediti sa onim iz '80.-ih.Ali,to je tako kod većine bendova,zar ne?Svaki bend ima zlatan period karijere,kada su na vrhuncu,i taj se period teško moze kasnije ponoviti.

Na svakom albumu imaju stvari koje valjaju i stvari koje ne valjaju,naravno da je realno gotovo nemoguće da naprave neki novi "Somewhere in time"i "Seventh son",npr. koji su u celini perfektni,ali-Boze moj,ne mogu reći da treba da se raspadnu baš oni,pored toliko govana od bendova,ako ništa drugo-meni je drago što znam da negde oni još uvek postoje i još uvek rade,ne znam kako bih to objasnila.....

Eto,to je moje lično mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek ima ortodoxnih, emocijama zaludjenih koji ne sagledavaju cinjenicno stanje stvari. Ako se nekom svidja album Virtual XI, voleo bih da mi objasni sta mu se tu svidelo. Dickinsonova pesma "Tower" vredi vise no celi album. Zaista, ta dva albuma sa Blase - om su mozda dobra za neki prosecan bend, ali za Maiden... Mozda par pesama, kao sto i sve posle Seventh Son - a uglavnom tera coveka da se zapita: "Sta se ovima desilo, i koji ce k.ac ovaj Jadnik Gers ovde...?"...

Decko - The Clansman - Sign of the cross ----- dovoljno receno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se - pa objasni sta ti se svidja, nemoj da mi konvencijom kako je to stvar licnog ukusa objasnjavas sta ti se svidja.... Jeste, bolji je X Factor, manje je los.

A sta drugo i da ocekujes od razmazenih Maiden fanova koji uvek ocekuju jedno te isto----sere mi se vise od njih - - - - -nemogu da prihvate promenu koja je tad bila dobra.

 

S tobom se jedino slazem u tome da treba da se raspadnu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, na vrhu su. Mogu da ostanu tamo pa da objave i neznamkakvo sranje, ali sve je to sad besmisleno... Cuo sam da snimaju novi album. Dokle vise? Jbt, pa i Death on the Road ne lici ni na sta - cak su i koncerti poceli da slabe - svaka cast za RiRio... Opet... Sta znam, meni je i Dickinsonov solo album ToSouls kvaliteta kao Dance... Bledo. Sta oni imaju da kazu i odsviraju u formi koju su iscrpli, a da to bude nekakvo otkrovenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...