Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa pazi ovde je SLAYER zajedno sa Children of Bodom, Lamb of God, Thin eyes bleed i In Flames + jos jedan sitan supporter kostao 45 evra. Iako je SLAYER za jedno deset klasa bolji od svih ovih zajedno ipak children, inflames i lamb kostaju dosta, a hala je bila otprilike kapaciteta hale "jezero" u kg, .. +/-.

 

Sad koliko slayer kosta, i sa kim se sve ujedinio da bi napunili halu do jedno dve trecine hmmm, nisam stvarno siguran koliko slayer ima podrske... mada ako se uzme u obzir da je u nemackoj bilo jedno 7 ili vise koncerata, a u srbiji samo jedan, moglo bi se reci da ce slayer dovesti vise od 3000 ljudi

 

sada sve zavisi od termina, cene, i koliko koncerata bi drzao u okolnim zemljama !

Children of Bodom mogu da daju casove Kingu i Hanneman-u ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto nisam siguran da je sodom tako slabo popularan ovde, a posebna prica kad bio jedini koncert u regionu, doslo bi pun kurac ljudi, bugari seku kurac na sodom. od destructina je popurarniji 100%.

sto se tice slayer, hala sportova ili expo centar sa sve svinjskom krvlju! :rockdevil:

Sto bi dovelo do zakljucka 600ljudi max ?! To ne isplacuje njihovu cenu koju trazi manager.

 

Anaraki:

Ti si na nekom teskom dopu ?!?!? Kad je slayer pravio raining bloodove ova mala govna su se tek ispilila...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Children of Bodom mogu da daju casove Kingu i Hanneman-u ...

 

:) :) :) :) :)

 

Doduse,casove iz obradjivanja tudjih stvari mozda bi im i mogli davati...

 

Ajde odrasti vise,nemesaj grendmadrs end frogs.Vs.gluposti su stvarno smaranje do zla boga.Pogotovo ako su objektivna kao i ulazak Srbije u EU do 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :)

 

Brale moj,kada ti u zivotu budes uradio to sto su uradili oni,onda ces moci da izvaljujes takve gluposti.A do tada,lepo u garazu pa sviruckaj "War Ensemble". :pivopije:

Ne mora on u životu da uradi šta su oni uradili da bi mogao da izvaljuje gluposti :) Zato je i glupost :D

 

A da pomenuti gitaristi ne znaju da sviraju ne bi ni bili sada gde su...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Children of Bodoma ubacuje tehnicki komplikovanije stvari u svoje pesme.To ne znaci da su Hannemann i Kery King slabi, naprotiv po brutalnosti i agresiji koja izlazi iz njihovih riffova mogu a i jesu tate ovim momcima. Pred Alexijem i drugarima je buducnost ali je sadasnjost Slayer!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Children of Bodom mogu da daju casove Kingu i Hanneman-u ...

ma nek oni daju chasove kome oce..

dok slayer kolje mogu oni da okace svoj nintendo-metal mâcku o rep,

 

mada niti vidim zasto su oni bolji tehnicari od kinga :rockdevil: i hanemana :rockdevil:

a i podjednako ne vidim zasto su kasapini losi tehnicari

 

EDIT... nintendo/atari-happy-metal :evotigana:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim stvarno...realno, dvojac Slayera su tehnicki dobri gitaristi. Posebno pesme iz ranije faze. A to sto se ne izdrkavaju im je samo plus u mojim ocima, iako volim tehnicki Metal. Najbitniji je doprinos Metal muzici, a tu Slayer i Bodome ne mozete porediti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa iz Children of Bodoma ubacuje tehnicki komplikovanije stvari u svoje pesme.To ne znaci da su Hannemann i Kery King slabi, naprotiv po brutalnosti i agresiji koja izlazi iz njihovih riffova mogu a i jesu tate ovim momcima. Pred Alexijem i drugarima je buducnost ali je sadasnjost Slayer!!

Pa po brutalnosti su dobri ... niko te ne osporava ... ja ne volim children ... oni su mi :puke: ... ali realno je da su dobri tehnicari ... sto za ovu dvojicu ne moze da se kaze ...

 

 

Slayer nije tehnicki bend?Ljudi,da li ste vi ikada slusali "Show No Mercy","Hell Awaits","South Of Heaven" i "Seasons In The Abyss"?Cisti tehnicki thrash.

Da jesam ... pa sta ... tebi je hell awaits tehnicki teska ... mozda vama gitaristima koji nikada ne vezbate ... gitaru u ruke prijatelju, vezbaj i sve ces moci da odsviras ...

 

Bottom line is ja volim Slayer ... ok? Ne volim Bodom-e ... ok? Ali njihovi sabani od gitarista su TEHNICKI bolji ... ne bolji u pravljenju pesama i riff-ova ... nego ZNAJU da sviraju ... za razliku od ove dvojice ... to sto ljudima vise ulazi u uho izivljavanje na gitarama ( raining blood ) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaju da sviraju za razliku od "ove" dvojice ?!?! Nisu oni OVI nego su ljudi BOGOVI ! Tu se zavrsava cela prica ... da nije bilo Slayer-a(neka prica ko sta oce...) ne bi bilo po meni ni dobrog onog jebenog old school-a ! Zar ne ?!?

Mislim mene bi bilo sramota porediti Cob i SLAYER ! Alo bre.... ?!?! Mada opet mislim da se vi ovde zajebavate...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...