Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kome je trebalo vode,profesionalno i ljudski su se ponasali prema masi koja je zavrsila preko ograde...kapa dole.

Eh,kada bi se ponovilo...da se odrzao koncert prosle godine,siguran sam da bi bilo jos bolje.

 

Jeste tacno.Nasa drugarica se napila pa je htela da je "nosi masa"...Oni je nosili,nosili pa je izbacili u medjuprostor pravo na zemlju onako tesku.Ovi iz obezbedjenja su svakog prihvatali,podizali i sprovodili nazad u publiku okolo.Ja nisam liznuo alkohola i samo sam cutao do koncerta.Ovi moji pitaju Vlajko sta ti je a Zoka koji me najbolje zna kaze pusti ga,znas li ti koliko on ceka ovo?Usput kad poche ta tema pitaju oni kad si prvi put cuo Slayer a ja odgovaram da je to bilo negde oko South of heaven,mozda 1989.A oni se okrecu prema devojci jednog od svih ljudi koji su sa nama stajali i pocinju da je zajebavaju:"Ti si se rodila 1989. i ides na koncert a neki su tad vec slusali Slejer u najvece"!

 

Sto se tice ponovnog dolaska ja mislim da bih isao kad bi svirali jednom mesecno ali mislim da je pravi dozivljaj na otvorenom.Naravno da bi bilo bolje na njihovom samostalnom koncertu a ne na festivalu gde su glavne zvezde veceri bili Fatboy slim.Secam se da smo pizdeli kad smo videli plakat na kom su slova za Fatboy slim bila mnogo veca nego nasima a ovi nasi postoje cetvrt veka,dolaze u originalnoj postavi iz 1983,imaju 3 kila izdatih albuma i ko zna koliko stotina koncerata sirom sveta i sviraju pre onog koji vrti svoje ploce i pusta semplove,napravio dva "hita" i sad dolazi 10 puta vise ljudi da slusa njegovu muziku koja je podjednako teska kao nasa ako ne i teza a daleko manje kreativna i originalna.I to jos usput dok mi izlazimo cujem komentare "Fala bogu zavrsise ovi Slejerashi".Nego to je diskusija za neku drugu priliku...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Организатори су прошле године рекли да се ниједном до сада није десила таква смена публике на главној бини као после Слејера, буквално су сви отишли, па дошли неки други.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlajko tebe to još uvek pogađa? Takvi komentari "fanova" Fatboy slim? :) I čija su slova veća, čiji je.. ma to nema veze. Zna Sleja kak'e fanove ima. Osim toga nije ljudska vrsta toliko inteligentna i nadahnuta da bi više od 5% populacije skapiralo mjetal uopšte.

 

Nego, baš bi mi prijalo da ih vidim ponovo. Pogotovo što su od kada sam ih ja videla izdali dobrih albuma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kokica

I ja isto.U 4 smo vec bili ispred bine.Sva sreca pa sam uspeo navatati gomilu onih narukvica,pa smo cekali u ogradjenom delu ko hipici.Lezanje na travi,pivce,kulijana/smekerica.Koliko god cudno zvucalo,ali to je bio najkonforniji koncert na kome sam bio.Najgore je bilo na Megadeth-u...koje guzvanje...jedva sam cekao da se zavsi.No,ovo je tema o olmajti instituciji,necemu u off sa ovim pilicarima.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

sva sreca pa je slayer svirao na exitu.. solo koncert u danasnje vreme ne bih nikako prosao, tj. prosecno sa mozda 2/3 hiljade ljudi, mada ne verujem ni toliko..

 

mislim da bi 3000 ljudi bilo taman za odlican koncert (dobro,5 najvise). manji prostor,zatvoren... :muzicar:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, малопре сам пустио снимак из Новог Сада. Араја каже: "Let's all die together", a неки тип се чује: " 'Ајмо, 'ајмо!!" :) :) :) :) :)

 

A i onaj antologijski deo kada sviraju War Ensemble.I na onoj pauzi izmedju prve i druge strofe,neko iz publike vikne "Opa!". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ја сам спреман да пошаљем једној особи бесплатно под условом да та особа пошаље следећем коме треба и тако даље. Дакле, не требају ми паре, већ да свако од вас уради нешто корисно неком другом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...