Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne bih imao nista protiv."Disciple","God Send Death","Bloodline","Cast Down","New Faith","Here Comes The JEBENA Pain","Payback","War Zone","Exile"...meni dovoljno da odem u pizdu lepu materinu! :rockdevil:

 

 

God Hates Us All је сјајан албум. :da:

 

Vjerovatno album kojeg sam najvise slusao :pivopije: Imam dvije original kasete :zuba:

 

 

Odlican,odlican! 

 

Nova stvar...cekam album.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

па и није лоша песма. једино ми некако смета певање. много мутаво звучи :) и дај мало нека промене риф!!!

 

Шоу но Мерси је најбољи албум! Гад Хејтс ас Ол је врх! ако овај нови буде упола добар колико Гад Хејтс ас Ол, биће одличан албум.

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga,treseri vise vole stare albume (prvih 5) a korasi novije,tako je i u mom drustvu.Ovi matoriji sto su slusali Priest,Sodom,Kreator i slicno vole do Seasonsa.Realno dobra su oba albuma ali onu produkciju i inspiraciju sa Juzno od raja NIKO i NIKAD vise ne ponovi...O njemu najmanje pricate a to je album koji je zajedno sa Reign definisao Slayer.Ghosts of war,Silent scream,Live undead,Spill the blood,Read between the lies,Behind the crooked cross,Mandatory...Sve su odlicne i nikako ne lice jedna na drugu niti na bilo sta sto je ranije ili kasnije radjeno.A tek tekstovi na tom albumu,stopke,solaze,produkcija bubnja i samo Lombardovo umece...O tome je suvisno pricati,mislim da je Lombardo na tom albumu postavio mnogima domaci zadatak svojom preciznoscu i originalnoscu u to vreme.To je inace i godina kad sam ih ja prvi put cuo-1988-9.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychopathy red je zaklao - do jaja stvar!

ova je zanimljiva...bila bi mnogo bolja da su razvili neki cool refren umesto onog "my scars insane, my life profane.." mislim vishe na riff nego na rechi... a solo je do jaja legao na one riffove ispod njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto vise slusam pesmu sve mi je bolja, narocito taj refren sto pomenu covek.

 

A drugo, sto rece Mr. Hate, South Of Heaven produkciju bubnja nece niko nikada dostici u kom se god pravcu razvijala tehnolgija, naravno, ni to ne bi bilo moguce onako uraditi da ih Lombardno nije odsvirao tako maestralno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A drugo, sto rece Mr. Hate, South Of Heaven produkciju bubnja nece niko nikada dostici u kom se god pravcu razvijala tehnolgija, naravno, ni to ne bi bilo moguce onako uraditi da ih Lombardno nije odsvirao tako maestralno.

 

De bre brate manijak je trazio da prave poseban model za njega koji nikada nije ni isao u prodaju,sa nekim vanserijski dubokim timpanima.Kad smo prvi put na video kaseti gledali spot za War Ensemble kad je izasao vracali smo nekoliko puta da vidimo to cudo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

intro za live undead...taj deo na bubnju mi nikad nece dosaditi...

@just like time....jesi chuo deo koji pochinje na 1:42...bash sabija...solaza nije nishta spec....ali se lepo slozila na riff iza...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

intro za live undead...taj deo na bubnju mi nikad nece dosaditi...

 

Cascaded darkness walls close in on me,

Nailed shut but my eyes still see.

Severe anguish as my body evolves,

The pain of life after death it resolves! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na warez-bb neki car je okačio više Slayer dividija, koji ili nisu ni kružili do sada ili su bili ređi, npr. Belford 2003 ima lep bonus iz 2000.-e koji nigde pre nisam video...za sve Slayer fanatike pod obavezno :)

Ova nova stvar obećava još jedan Christ I., svi ćemo se prvo ložiti što je old school i da je baš zato super, a onda ustanoviti da je album prosečan i posvetiti se teoretisanju o starim albumima, no sačekaću dok ne čujem ceo album, ove dve za sada ok, ali ništa posebno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...