Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jebiga brale,nisu oni vise klinci od 20 godina.Porodice,deca,obaveze...tako to ide. :da:

 

Koju to porodicu i decu ima blesavi King sa zenskim imenom? :)

 

Nek ode na farmu bikova gde Tom svira kantri sa nekim kaubojima pa ce tamo da ga nadje.I nek povede svoje zmijurine.Freaks!Al dobro prze!I za razliku od Metalike snimaju metal albume koliko god oni nezanimljivi bili,hehehe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto?Ako je album dobar,sta nas briga na koji je nacin i pod kojim uslovima sniman?To je nebitno.Dokle god valja.A valjace. :rockdevil:

 

Razumem te pošto sam takav i ja sa King Diamondom (ne Princom), šta god da snimi najbolje je u tom momentu ali hoću da kažem da ne verujem baš ni tebi da je Season i GHUA u istom rangu ;)

Ali da ne palamudimo više - čekamo album :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nisu u istom rangu.Ali je stvar u tome sto ja ni ne ocekujem albume koji su u rangu prvih 5.Meni je dovoljno da budu dobri albumi,sto na kraju krajeva i jesu.

 

@Mr.Hate

Ima zenu i dete.Video sam to nedavno negde.Ne znam gde.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Toma znam da ima dvoje dece od kad jos,gledaj kolika su deca.

Pricao sam za Kinga odakle njemu porodica jer je on jedini neozenjen.To ako si video Lemi onda se desilo u zadnjih godinu-dve.Ako se i on udomio i smirio onda ce nesto u vasioni da se promeni,neka rupa u svemiru ima da se otvori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, понашаш се к'о Лаза на Гејовор теми. :no:

 

Ne lupetaj.Procitaj raspravu,pa onda pametuj.

 

Za Toma znam da ima dvoje dece od kad jos,gledaj kolika su deca.

Pricao sam za Kinga odakle njemu porodica jer je on jedini neozenjen.To ako si video Lemi onda se desilo u zadnjih godinu-dve.Ako se i on udomio i smirio onda ce nesto u vasioni da se promeni,neka rupa u svemiru ima da se otvori.

 

Pa i ja sam pricao za Kinga.Video sam nedavno negde neke slike...zena mu je ruzna ko lopov,i ima dete,beba je tek.Mozda godinu dana ima,onako po slikama sto se da zakljuciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam pricao za Kinga.Video sam nedavno negde neke slike...zena mu je ruzna ko lopov,i ima dete,beba je tek.Mozda godinu dana ima,onako po slikama sto se da zakljuciti.

 

Pa da,znaci to je od skoro.Mora da je i ona ludaca koja voli zmije ili ce da ga dovede u red .Nadam se da se uzeo upamet,svako treba da oformi porodicu i skuci se sto kaze nas narod.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam gledao neki intervju sa Kerijem pred snimanje Christ Illusion, kaže u fazonu da se sa Tomom nije ni video ni čuo više od 6 meseci i da nije siguran ni gde živi :) :) :)

 

Запрепашћен сам. Мени то скроз није нормално. Јебеш га чак и то што су у бенду, али ипак се тридесет година познају.

Да је Стив Ди Ђорђо извалио како се не виђа са Питерсоном, потпуно бих разумео, јер је човек ''птица селица''...али брате, ово је нешто сасвим друго. Невероватно.

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░ попаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpre sam se iznervirala na "that's phenomenal. It's great. It's about a countess who lived in either Bulgaria, Romania — somewhere out there where they had these countesses and stuff. She would kill virgins and drain their blood, and she would bathe in their blood thinking that it would preserve her beauty or their youth", toliko o obrazovanju - praćenju obscure literature i metal scene, ahh baš su tr00 jebeno.. jbt koliko je samo bendova pevalo o lujki E.Bathory!! Pa onda na ono ortaci-poslovni partneri, pa onda na to kako niste znali da King ima ženu (šajka)... :) :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno, svakako uliva (straho)poštovanje. Kako agresivno deluje i tako uljudno odeven, pre bi se od njega usr'o nego od Kinga sa sve lancima i katancima.

 

Otprilike Eržebet Batori, ako se ne varam...

 

:mhihi::mhihi::mhihi: Eržebet, jebem je u ime glupavo. Verovatno vam nije smešno toliko jer niste iz Su, ovde je za sprdačinu.

A o tome da pojma nemaju ko je, ništa ne čudi, dobro je da znaju da postoji Rumunija...osim toga, bubnjar daje intervju, a oni uvek imaju genijalnih komentara. Naš ne zna gde je Vatikan pa nema veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...