Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Komentar na "Seasons In The Abyss" na YT:

 

One time my relatives were over and we were all going to drive to the bowling alley in a convoy. I was tasked with driving my 13 year old and 11 year old cousins. When I started up the car, I completely forgot that I had this CD left in and volume turned up high. AS YOU DIEEEEEEEEEEEE blares out over the speakers, as I quickly reach to eject the CD. Just then I hear a voice in the back say "Awwww sweet, Slayer". And that is why it was the best car ride to the bowling alley ever.

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ploču Seasons In The Abyss kupio ispred McDonaldsa na Terazijama :rockdevil: Posle sam je na berzi zamenio za D.R.I. - 4 Of A Kind, i još sam dodao pare. Prijatelji su mi rekli da sam mentalno oboleo kad sam uradio tako nešto, ali ja im nisam verovao. Bili su u pravu :udri:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tu su negde sa cenama sada 4 of a kind i Seasons ali daleko su jedan od drugog po kvalitetu i bice uvek.Retko koji album na svetu moze da parira Seasonsu za mene.Mozda Symbolic...Ima ih jos verovatno,ovaj mi prvi pao na pamet.

Nego dodjoh ovde nakon puno vremena da pitam dal sam ja lud pa me toliko nervira kad gledam neki Slejer koncert odrzan negde na zapadu i ima kamara u publici koji stoje i gledaju mirno ko kad svira Kanda Kodza a cak ima i nekih pedera sto kao nesto pricaju jedan drugom na uvo a u najvece ide blok Die by the sword/Show no mercy/Captor of sin.Nisu mi jasni,dal su toliko puta vec gledali pa im dosadilo,sto ne sede kuci ili u kafani onda???

 

DEATH IS FUCKING YOU INSANE !!!

 

Innocence withdrawn in fear,fires burning can you hear cry IN THE NIGHT!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema me na ovoj temi,video sam da nema vajde vise da te ubedjujem kako su prva dva albuma pankerski prosta i kako Lombardo naucio da lupa tek na Reign i South of heaven. :haha:

 

Tu sam,svakog dana dolazim na forum ali manje postujem na temama bendova sem kad ima vesti o novim izdanjima,koncertima i slicno.Bakcem se sa plocama i dalje,sve po starom.Gde ste vi severnjaci,jeste li dobro,ima li ga Nixon negde?Pozdravi ga kao i ostatak ekipe...Pretpostavljam da necete da zabusavate kad je Metalika moj dobar drug na Uscu u pitanju?Jebi ga ispade da im na big 4 turneji Slejer bio predgrupa iako nasi ludaci matori ne popustaju a ovi pozeri izgubili formulu za pravljenje metal albuma. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...