Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Дан мрмота, ово смо већ читали пре неколико месеци

 

 

Него, паде ми на памет да питам нешто. Је л' имао неко од њих проблеме са алкохолом и дрогом? Никад нисам прочитао било шта о томе, па ме баш занима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Znam ja to, al' Keri jeste govno zbog toga.

 

Zbog cega tacno je on govno?Sta,kao ostali zele a on im ne dozvoljava?Ne lupetaj gluposti.

Slayer nije bend,Slayer je kompanija.I kao i u svakoj kompaniji,u ogromnoj vecini slucajeva zaposleni se ne gledaju niti cuju kada se ne radi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer nije bend,Slayer je kompanija.I kao i u svakoj kompaniji,u ogromnoj vecini slucajeva zaposleni se ne gledaju niti cuju kada se ne radi.

 

Vidiš ja ne razmišljam na taj način. Slayer je bend, a ne neka firma koju poseduje jedan čovek.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno ne uticu ni na sta,posto oni nemaju los album.

 

Bend je skupina muzicara koji sviraju.Dok skupina muzicara koji svojim sviranjem zaradjuju milione,zaposljavaju desetine ili stotine ljudi,zaradjuju gomilu love na propratnim proizvodima kao sto su majice,duksevi,solje,satovi,kondomi,donji ves i imaju liniju patika,snoubordova i bebi opreme sa sopstvenim imenom ,nisu bend vec firma.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno da utiču. Zato i kažem da je Keri govno. Kad bi međusobno komunicirali u bendu,

Slažem se. I mislim da baš ti međuljudski odnosi unutar benda utiču direktno na sam kvalitet pesama/albuma.

 

I te kako utiče. Zato i kažem da je Keri govno. Kad bi međusobno komunicirali u bendu, mogu samo da zamislim kakve bi albume pravili.

 

A to da Slayer nema loš album okači mačku o rep. (Ovo se odnosi na Lemija)

Edited by Uroš S.
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...