Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  

 

Ne bih se bas slozio da je realnost (zavisi kako se uzme), ali da ga boli kurac to da. 

 

Pa nije realnost njegovim fanovima,da ne ulazim u tu pricu ponovo. :D

 

Ali ipak mislim da je nepravda to sto je H&H tu gde jeste,  od njih je sve i pocelo jebiga.

 

Kao prvo,od njih nije pocelo nista.Kao drugo,oni su specijalni gosti na svirkama i sasvim je normalno da sviraju prvi.Kao trece,99% ljudi na te svirke dolazi da vidi veliku cetvorku (i ogromnu vecinu boli kurac za Anthrax) a ne H&H koje ce realno 90% ljudi iskulirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo,od njih nije pocelo nista.Kao drugo,oni su specijalni gosti na svirkama i sasvim je normalno da sviraju prvi.Kao trece,99% ljudi na te svirke dolazi da vidi veliku cetvorku (i ogromnu vecinu boli kurac za Anthrax) a ne H&H koje ce realno 90% ljudi iskulirati.

 

Uozbilji se...

Od Ajomija jeste sve počelo, hteo to neko ili ne.

A ne mogu da razumem da neko iskulira Sabbath koji ti pred nosom svira, but that's just me.

A šta je H&H ako nije Sabbath? Koliko ja vidim, ovde tako piše recimo

cover_3442162272009.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je pocelo od Heaven And Hell-a,benda koji sada svira?Nista.Sta je pocelo od albuma ciji omot postavljas?Nista.Ja se slazem da je od Iommi-a pocelo,na kraju krajeva nije bitno ni da li se slazem ili ne,posto je to cinjenica.Ali od ovog benda koji sada svira,nije pocelo nista.To nije Black Sabbath,za Black Sabbath su potrebni Ozzy Osbourne (koliko god vi srali po tom coveku,on je Sabbath a ne Dio) i Bill Ward.Njih nema,nema Black Sabbath-a.To je i sam Iommi svestan,pa mu se ni bend vise ne zove tako.

A u ovoj ekipi,oni su najmanje bitni.Mozes ti pricati sta hoces,ali to je tako.A kada kazem iskulirati,ne mislim na neki bojkot,bol u kurcu ili slicno,vec na jednostavno iskuliran odnos prema bendu posto ce se svi stedeti za poslednja tri benda...a poslednja dva pogotovo.I realno,ogromna vecina ljudi nece znati ni 95% repertoara koji H&H bude svirao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je kao da kažeš "šta je počelo od ovog Slayera sada"...

Dio JESTE Black Sabbath, on je spasao bend koji je Ozi zamalo uništio, bio je u bendu kao ravnopravan član, radio albume... pa Geezer je beše izjavio da su sa Ozijem radili 2 pesme 5 godina, a sa Diom album ko iz pičke. A zovu se tako zbog pravnih zajebancija i ni zbog čega drugog.

A ovo zadnje je individualno, meni su oni bitniji od Anthraxa i Megadetha tamo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd Grobe ne pricaj gluposti...kakva ti je to komparacija "Sta je pocelo od Slayer-a sada?".Sta pricas ti?Slayer svira bez prestanka,sa jako retkim izmenama u postavi,sada su jedini koji ce tamo svirati u originalnoj postavi,i zovu se isto kao sto su se zvali i pre 27.godina.

Dio nije bi blizu Black Sabbath koliko je to bio Ozzy...i nikada nece biti...svi post Ozzy albumi na gomilu da se skupe nisu ni do gleznja jednom "Master Of Reality" ili "Paranoid".Cinjenica.Svako ko prica drugacije jednostavno nije realan.Koliko im je trebalo sa Ozzy-em,bla bla bla...to nista nije bitno.A vidim koliko su i sa Dio-om bili srecni,usralo se.Uradili dva albuma,i ajd cao.Pa onda nakon 150 godina opet jedan album i cao.Pa onda opet stanka od pola milenijuma.

Ovo zadnje jeste individualno,ali vecina ljudi tako razmislja.Barem sto se tice ove svirke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, sve nabrajam sebi, Antraks, Metalika, Slejer i jebo mamu ko ono četvrti svira...

 

Megadeth. :D

 

Edit: Grobei Lemi. Počeli ste sada da raspravljate o ukusima. Ozi vs Dio. Na Slejer temi

 

Ne raspravljamo mi o ukusima,vec o tome da li je ovo Black Sabbath ili ne.

No,u pravu si,skrnavimo temu o olmajti instituciji,najmocnijem bendu na planeti.

 

I zato:

http://www.youtube.com/watch?v=f7JJnE_Gv70

 

KLANICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Zaista su najjaci i najveci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dukljanin

Nevrmajnd...gledao sam ih jednom,gledacu ih opet.Sreci nikad kraja.

 

Hir kams d pejn,fejs d SLEJEEEEEEEEERRRR!!!! :rockdevil:

 

@Ajlin

Voleo bih cuti Black Magic,Hell Awaits i Chemical Warfare.To nisu svirali kod nas.Cisto da se zaokruzi ta klasika.Ghosts Of War takodjer mora biti,a mojoj sreci kraja ne bi bilo kada svirali Read Between The Lies i Hallowed Point.Ali to tesko da ce da bidne.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim razliku, meni su svi slejer albumi tj. pjesme isti. izdaju jedan album trideset godina sa drugacijim tekstovima, koji su opet bolno predvidivi, citaj smrt, ubi, djavo, krv pa opet u krug...msm kad vidim ljude koji imaju po blizu 50 godina, kako izgledaju i kakav im je imidž, meni to djeluje kao zajebancija, ne mogu to ozbiljno da shvatim. znaci oni su pravi pozeri jbg

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...