Jump to content

Backyard Babies


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Šareni šveđani.

 

Bio sam siguran da je naš omiljeni moderator (ne, nije Telkontar. Ne, nije ni azal), Michelle otvorila temu o njima, ali tražih i nema je. Ako je i ima, ova će nestati svjetlosnom brzinom.

 

http://www.backyardbabies.com/

 

Bend koji je na prelazu između garažnog rokenrola i glam popa novog doba.

 

Ja zasad imam jedan kompletan album (Making Enemies Is Good - naslov me u srce pogađa) i ne siječem nešto vene, ali ima materijala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam SVE... SPOTOVE, ALBUME, zak i jedan singl.

 

Ako zelis, Boro, rezem ti sve i saljem

 

Jedan od top 10 mojih najomiljenijih bendova svih vremena, otvorila sam bar 3 teme do sada, jednu je otvorio Karlo (svi ga se s ljubavlju secamo) ali su nestajale redovno.

 

Omiljena pesma mi je Ex Files iz emotivnih razloga, a u celokupni poslednji album se kunem. Making Enemies is Good je isto odlican album, jedino im je onaj dupli slabiji, sve u svemu nesto sto obozavam i nadam se da ce jos neko reci ensto lepo o ovim PREDIVNIM mladicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo ide "Ex Files".

 

Slušam ih jer se pokušavam odmoriti od frontalne lobotomije što Black Label Society se zove.

Fin su bend, čuo sam za njih kad sam skontao da je gitarista DrAgAn bio u Hellacoptersima. Na momente mi smeta pop-ičnost, kao da slušam Green Day, ali, i Green Day je OK.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Odlicni, ali vise volim Hellacopters, cisto zbog toga sto imaju ujednaceniju liniju rada.

Dobro, nema toliko variranaja kao npr kod Hardcore Superstars, ali sa hellacopters sigurno spadaju u mojih favorit top 20 r''n'r bendova svih vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

WOW, na bonus disku sviraju i tudje stvari, ukljucujuci jednu od mojih omiljenih stvari od Hanoi Rocks A Day Late, A Dollar Short wub.gif

 

E, majku mu, bas bih volela da ih vidim uzivo musik19.gif

Edited by michelle

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jao, tek sad vidjeh ovu temu. Ja imam samo the last one i to sam ga nedavno dobila. Baš su veseli i jedan od onih bendova koji vam se svidi i prije samog završetka tek prve stvari na albumu. A i kome bi još palo na pamet da daju albumu tako naizgled uvrnut naziv biggrin.gif Savršeno!

 

Što me podsjeti sad na jedan drugi bend. Dobila sam ga kad i Babies. Coheed and Cambria, ne znam da li da postavljam temu, možda je već ima, a ne bih da lutam, jer upravo se skidam s neta. Zadnji album je mnooooogo jak. Oni svašta nešto imaju, a i priča na albumu je mnogo dobra, i što je najbolje svi albumu im imaju neku zajedničku priču, ali nehronološki datu. što im opet daje još jedan + biggrin.gif

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...