Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Pazi brate ceo album je konceptualan, i vezan je za ime. Kroz ceo album se provlaci ta borba coveka sa samim sobom oko stvari koju mora izvrsiti, a nije mu draga. To svako neka veze za svoju neku stvar. Tu ima muke, neprespavanih noci, teskih trenutaka i odluka. To ti je na albumu. Tako da bi metaforicki mogao da kazes da ime benda znaci: odlaganje rastanka, odlaska, neceg teskog. Rain je u ovom slucaju metafora za sve sto te snalazi u timn trenucima. Zamisli da te ostavi riba pa dozivljavas kisu teskih emocija. Kapiras.

Zar bukvalan prevod vaseg imena ne bi trebalo da predstavlja neko pripremanje pred oluju ili tako nesto,jer rain delay bi bilo kao kisa pred oluju!Neki su se tripovali Rain Delay=Kisne Dileje bilo je sweet ali malo troO nego u sustini ste originalni i svidza mi se kako ste ceo projekat uradili do Jaaja je!!Chestitam! icon_rockdevil.gifpivopije.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se nas tiche mi bismo ponovo svirali u Panchevu...samo morash da budesh malo preciznija icon_da.gif ...kada i ko to organizuje i tome slichno... icon_confused.gif

 

poz... pivopije.gif

Pa pazi ovako..za tu svirku bismo mogli lako da se dogovorimo...ima ljudi(sem mene) koji vas bas cene i mislim da bi vam uspela svirka!Probacu ja da kontaktiram neke ljude pa da probamo neku organizaciju!Sta mislite da svirate sa All My Sinsima?? icon_rockdevil.gif javi pa se dogovaramo! mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooooooooooj, kako mi je krivo sto nisam mogla da dodjem sinoc icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif ...Verujem da je (bar vasa) svirka bila super i da ste doveli masu do ushicenja... icon_wink.giflaugh.gif

Jbg, vratili smo se iz fuckin` Zajecara u 5h, i ceo jucerasnji dan mi je propao wallbash.gif ...

Evo, javno obecavam, makar padale divlje svinje s neba, da na sledecu svirku dolazim obavezno! icon_da.gif

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

P.s: A taman sam planirala da mi se potpisete na cd, konacno... mhihi.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi ovako..za tu svirku bismo mogli lako da se dogovorimo...ima ljudi(sem mene) koji vas bas cene i mislim da bi vam uspela svirka!Probacu ja da kontaktiram neke ljude pa da probamo neku organizaciju!Sta mislite da svirate sa All My Sinsima?? icon_rockdevil.gif javi pa se dogovaramo! mrred.gif

Da sviramo sa All My Sins..?

UVEK! icon_rockdevil.gif

E', to je kvlt bend... mrred.gif

 

Valjda ce se na toj svirci pojaviti i Vladina (basiste All My Sin-a) devojka, pa da joj vratim onaj CD sto joj oteh onomad... icon_rolleyes.gif

 

Manje-vise svaka svirka VAN BEOGRADA, i DA NIJE IZMEDJU 19og i 25og nas

 

>>> V-R-L-O Z-A-N-I-M-A <<<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh eh eh. Bese lepa svirka samo ne znam kada sam poslednji put ovako dehidrirao. Covece tako je kad pijesh pivo mesto vode. A one likove sa guestbooka stvarno ne razumem. Fantasticno je kako neko lako moze da ti se pokenja na trud koji si izneo u znoju i krvi, i josh uvek ga iznosish. Takvi likovi nek mi dodju licno pa da caskamo malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sviramo sa All My Sins..?

UVEK! icon_rockdevil.gif

E', to je kvlt bend... mrred.gif

 

Valjda ce se na toj svirci pojaviti i Vladina (basiste All My Sin-a) devojka, pa da joj vratim onaj CD sto joj oteh onomad... rolleyes.gif

 

Manje-vise svaka svirka VAN BEOGRADA, i DA NIJE IZMEDJU 19og i 25og nas

 

>>> V-R-L-O Z-A-N-I-M-A <<<

Mokijeva devojka...pa ja mislim da su oni odavnooo raskinuli!!! icon_da.gif

Naravno kontaktiracu Mokija(Vladu) i Miroslava da se dogovorimo kad kako i gde!!Znaci izmedju 19.og i 25.og nista ok!Javicu vam sutra da li ce moci i odprilike kada raspitacu se (odnosno dogovoriti) sa Vladom da se organizuje jer mislim da zasluzujete da svirka bude prvoklasna odnosno jako dobro organizovana!!!Znaci nema frke sad cu da posaljem Mokiju poruku!!! icon_rockdevil.gifpivopije.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rain Delay u prevodu bukvalno znachi odlozeno zbog kishe... icon_da.gif

Shto se tiche svirke uvek mozemo da se dogovorimo neshto... icon_da.gif

Ja sam rekla kvalitetno organiozovana svirka!!!Za oduzenje...smislite kako da mi vratite icon_biggrin.gificon_smile.gif Salim se naravno...ne treba nista ja ne trazim nista sem vase svirke!Ok znaci smatrajte vec ugovorenom svirkom U Panchevu!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo sumnjivo, ali moram to da uradim na vreme.

Znaci, ovo je delimicno off topic:

Cinjenice:

1. Erzebet Bathory je ocigledno iz Panceva

2. Erzebet Bathory je pokrenula temu: Zasto ne volite Draganu

3. Erzebet Bathory nudi da vam sredi svirku u pancevu

iz ovoga sledi osnovana sumnja da je to Dragana Dray

Na osnovu prethodnog iskustva, sledi jos jedna cinjenica, naravno, u slucaju da je to stvarno Dragana:

4. Ona se ponudila da mom bendu i Flush-u organizuje svirku u Pancevu 29.04. u Studiu 21, i to je bilo pre vise od mesec dana, da bi ja pre samo par dana saznao da je taj termin vec zauzet i da tada nastupaju neki reperi.

Iz tog razolga nisam siguran koliko je pametno saradjivati sa doticnom osobom, koja je prilicno nepouzdana za bilo kakve dogovore...

 

Ovo govorim iz ciste predostroznosti, ako nisam u pravu, onda se stvarno izvinjavam...

Ziveli!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo sumnjivo, ali moram to da uradim na vreme.

Znaci, ovo je delimicno off topic:

Cinjenice:

1. Erzebet Bathory je ocigledno iz Panceva

2. Erzebet Bathory je pokrenula temu: Zasto ne volite Draganu

3. Erzebet Bathory nudi da vam sredi svirku u pancevu

iz ovoga sledi osnovana sumnja da je to Dragana Dray

Na osnovu prethodnog iskustva, sledi jos jedna cinjenica, naravno, u slucaju da je to stvarno Dragana:

4. Ona se ponudila da mom bendu i Flush-u organizuje svirku u Pancevu 29.04. u Studiu 21, i to je bilo pre vise od mesec dana, da bi ja pre samo par dana saznao da je taj termin vec zauzet i da tada nastupaju neki reperi.

Iz tog razolga nisam siguran koliko je pametno saradjivati sa doticnom osobom, koja je prilicno nepouzdana za bilo kakve dogovore...

 

Ovo govorim iz ciste predostroznosti, ako nisam u pravu, onda se stvarno izvinjavam...

Ziveli!!! pivopije.gif

Kao Prvo moje ime jeste Dragana i prezivam se kao Dray (nazalost)icon_cry.gif ali ja sam totalno peta osoba od tzv Dray i napisala sam temu zasto mrzite draganu iz cistog razloga jer necu da ispadne posle da mene prozivaju zbog nje jer se nazalos zovem i prezivam kao ona ali sam zato mladja od nje 3 god!!!Sto se tiche svirke ja sam obecala da cu se potruditi da vam organizujem svirku jer vas jako volim i cenim(i nisam grupi no.gif )

A na vama je da (ako hocete) verujete nekima koji me ni ne poznaju ili meni!!!To sto neko predpostavlja da sam ja Dray moze da okaci macku o rep jer moje ime je Dragana Stefanovic;Manson;Toppinen '86!!!Hvala i molim vas ne prozivajte me za tu "Dray"hvala!!! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan off topic i prestajem:

Dragana, NEMOJ DA SE TRIPUJES!!!

U sustini, nemam ja sta da dokazujem ljudima, videce oni sami, ovo je bio samo gest moje dobre volje. Ja ionako nemam nista od toga. Te dve Dragane Stefanovic su suvise iste da bi bile razlicite. To sa grupikom te je odalo, jer kada sam te upoznavao isto si pricala nesto kao na fazon da si dala prsten onom liku iz charona ali da ustvari nisi grupi jer sta vec...

Znaci ovo kazem za dobrobit sveta: Pusti ljude na miru i nemoj pricati gluposti...

 

Mega Deda je rekao svoje... evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sinoc na svirci bilo veoma kul...propustila sam prvi bend,ali su preostala 4 bila odlichna... musik19.gif

 

shto se tiche rd-a....

ana je bila preslatka u onim tufnicama laugh.gif i svidele su mi se pesme Prvi put uzivo i Prvi put u Beogradu icon_biggrin.gif

 

@ marko: nadam se da mi je drugarica bezbedno stigla kuci icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

UnO mudro zboris... meni se zasita mnoooogo svidela pesma "Prvi put u Bg-u",jel za nju bese bio potreban "chkachket"? icon_mrgreen.gif

 

Vala jesu ljudi od poverenja,ziva i zdrava stigoh kuci...sa manjkom od 1000 kinti,al' bitno je drugarstvo... icon_da.gif

 

Marko tnx,imas pivo od me'... icon_cool.gif

 

 

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmmmm, ako je vech tako onda to mora da bude odradjeno kako treba. Zaista kako treba.

Naravno za vas UVEK icon_biggrin.gif Dakle svi oni detalji o kojima smo pricali(za svirku) ce biti ispunjeni!!!Nije problem mi panchevci smo jako velikodusni!!!!Tako da cete imati prvoklasnu svirku,a za termin se trenutno dogovaramo...bicete obavesteni icon_rockdevil.gifpivopije.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...