Jump to content

Rain Delay


markomrki

Recommended Posts

Hahaha, stvarno je bilo do jaja!

Ne znam da li se seca, ali onom kratko osisanom gitaristi sam rekao da spusti gitaru malo! laugh.gif

Uglavnom, svaka vam cast, dodjite nam opet u novi sad pa da nam opet bude super, nadam se da je i vama bilo isto tako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Same time, next year?

 

Mi musik19.gif

Vi icon_rockdevil.gif

 

@ Mega Deda: Mi smo bend gitara dignutih u nerdy fazonu... laugh.gif

Ne znam za vas, ali ja sam danas, iako je bila samo proba, spustio gitaru maksimalno i klecao na kolenima kada idu zajebani delovi. laugh.gif

 

Mislim, nebitno je to, vazno je da je svima bilo do jaja! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajdrazi moji Rain delay-ovci wub.gifwub.gifwub.gifwub.gifwub.gif , tek sad dodjoh do neta wallbash.gif , nesto mi se zestoko sjebalo icon_frown.gifno.gif , a jos i nisam u Bg-u. mhihi.gif

 

No, hvala vam sto ste mi ulepsali Exit icon_redface.gif ! Ne mislim samo na svirku, koja je bila fenomenalna, jos samo da vas nisu onako (kako se, bar meni, cini ) ujebali sa zvukom, nego i na nezaboravno druzenje, svako vece na tvrdjavi, a narocito 9. jula. icon_da.gif

Ko je svetski sampion? RAIN DELAY, RAIN DELAY! icon_rockdevil.gificon_smile.gif

Fantastican momenat vase svirke- ono nevreme koje je pocelo uporedo sa vama icon_twisted.gif ...i kisa posle vas (jbg, ipak ste vi RD mrred.gif )...

A, inace, vi izlazite na binu, a meni- srce ovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

 

 

OBOZAVAM VAS, BRE!!! wub.gif

Je l` znate to? icon_wink.gif

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, да сам ишао на овај блесави фестивал, гледао бих само домаће бендове. Нашој јадно - бедној сцени треба подршке!

Жао ми је што нисам био у прилици да вас видим. sad.gif Надам се да се видимо ускоро!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...