Jump to content

Domaća i ex-Yu scena


Recommended Posts

Dakle...

 

Prvi oficijelni ivent ove vec drage nam organizacije

NEW BREED OF METAL FEST, ce se odrzati u Kragujevcu otprilike krajem aprila, pocetkom maja...Znaci...Zbog neimanja sredstava necemo biti u stanju da bendovima ponudimo putne troskove (jbg ljudi razumite nas-krs bendova bi dosao sa strane)...Ali zato, ponudicemo najbolju mogucu organizaciju, najbolju mogucu atmosferu tokom celog festivala, zatim najbolju mogucu reklamu za slicna dogadjanja, i na kraju najbolju mogucu opremu (ozvucenje) u Kragujevcu...Takodje, posle festa se planira veeeeeeeliki afterparty ili na Trgu kod Gimnazije ili na Jezeru u Sumaricama...Uostalom, pitajte momke iz Consecrationa, Rain Delaya i Tibie kakav je provod ovde...Mi vec vidimo neke bendove ovde ali ipak neka to za sad ostane tajna, jer mislim da bi bilo ok da preslusamo bas sve zainteresovane koji zele da sviraju...

 

Sorry ako sam smorio...Ne znam da l bi vi mogli bolje posle pola kile rakije :)

 

Saljite linkove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vuche evo:

 

Rock/Mjetalcore svirka u 24.03. u malom klubu skc-a, sutke, djuskanje, przenje, zezanje i tako to... sviraju:

 

Burning Desire - Hard Rock

Paralelni Svet - Rock

From Sin - metalcore

W. ORG - metalcore

 

ulaz je 150 dinara

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije prava tema al mrzi me da trazim pravu temu za ovo pitanje...

jel zna neko da li je izasao album barcodea, da li ce izaci i slicne informacije...?

 

 

Izašao je i odličan je, ja sam uzeo CD na svirci, cena je 100 kinti i može se nabaviti samo na njihovim svirkama pošto apsolutno niko od "ozbiljnijih" izdavača nije hteo da ih izda!!! Moram da napomenem opet da je to bruka i sramota za ovu zemlju!! Sam snimak je jedan od najkvalitetnijih koje sam do sada čuo na domaćoj sceni! Aranžman pesama, ideje, sve!! I opet nema ko da izda to?! Bruka i sramota!

Ko se nađe na njihovoj svirci sledeći put obavezno neka kupi CD od njih, oni to nose svaki put pa ko im traži, mislim da je 100 dinara beda koju bilo ko može da da za takav jedan disk :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...