Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

ne neznam sta tu ustvari treba da radim!!!!

ovako:

TINEA,LORD6FINGER,ILIJA I TSEPESH:

postujte sta vam stoj u combi boji X STRINGS!!!

nesto sam se igrao i sejvovao!!!

rokno bi reset ali imam puno voiceva koje sam editovao i koje ne zelim da menjam ali ovaj sam bas bas usrao!!!!!

 

 

UNEPRED ZAVALJUJEM DUBOKO!!!!!

 

 

 

PS:VREME JE JEBENO LEPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf... nije mi tu klavijatura trenutno, ali mislim da ja uopste nemam taj preset. Ja sam napravio gudace kombinujuci A42(dynoStrings), A22(analogStrings, kojima sam smanjio attack) i malo A02(bigStrings)... Ako ti nesto znaci eto ti. Glavni i najjaci su A42, a sa ova druga dva samo farbas. I jako je bitno koliko reverba stavljas, a posto imas dva efekt procesora, dobro je da na prvi stavis "Exciter" (koji ucini boju prezentnijom, i bolje izlazi iz matrice kad sviras sa bendom), a na drugi da stavis "Hall". Naravno da su poredjani redno (to ti je sledeci meni kad motas desno, stavis ga na "Serial").. Savetujem da kad pravis COMBI boju, koristis programe iz A banke, jer njih mozes da prilagodis sebi. Ovo u G banci su ti GM(generalMidi) farbe i ne mogu da se edituju, a i sranje su. Bar meni...

Pozdrav! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='19. 2. 2006, 20:55'] X5D je lepa spravica, ali se jako brzo preraste...mislim -lepi su i topli padovi i stringovi i sve to, ali meni je pocheo da zvuchi malo "cheesy" posle odredjenog vremena....

 

kontam da je to sve ql za vash tip svirke...

Pa cheesy jeste, jer su mu konvertori jeftini. Ali ono sto jebe kevu u ovom slucaju je 64 polifonije (znachi mozes da kombinujes 100 sranja), fini wavovi, mala tezina(za vucaranje po low budget ili no budget svirkama se ubio) i naravno cena (200e za iznjakanog)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao matija ja nemogu da se setim aj kad vidim napisacu.....

 

meni su lepshe podeseni stringsi na progu nego na combiju,na kobiju koristim Octavestrings (za oktavu povecan drugi efekat) treba mi na Gethsemane na onom jebitacnom delu na sredini pesme.Inace Matija je imao prilike da cuje moje stringse,ja volim one napadacke icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest tsepesh

Jebote, ovde svi imaju X5D! biggrin.gif

Ime teme treba promeniti u "Tema za vlasnike X5D klavijature" icon_wink.gif

 

Ma da, Leshina, kad sam resetovao klavijaturu, nasao sam boje koje mi trebaju.

 

E Leshina, kad uvatis da experimentises sa kljavom, skines fino porgram sa neta, npr. X5_05 SoundEditor (ostavio sam link, na nekoj od prethodnih stranica), nabavis MIDI kabl, i prebacis sve zivo u komp. Onda uvatis pa radis sa kljavom sta hoces i ako nesto sjebes, vratis iz kompa sve settingse.

Tako sam ja, kad sam uzeo klavijaturu, naravno polovnu, bila je puna narodnjackih boja, i reko aj da se ne baci, ce da posluzi kad se bude tezgarilo, pa sam sve prebacio u komp i tako mogu da je iz metalske pretvorim u narodnjacku kad ocu icon_mrgreen.gif

Edited by tsepesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja sam se zaljubio u ovo malo stvorenje.....ne dirajte me sada.......

 

Back on topic:

 

Ja ne znam sta da radim,kada bih nashao Trinity ovde kod nas....joj...

Mislim da uzmem polovnjaka Le,tako da lordrinze ako ga josh uvek budesh imao (ako ga nisi vec i prodao icon_smile.gif ) mozda uzmem od tebe icon_wink.gif

Edited by ***Tuomas***

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno fino izgleda ta klavijaturica, al 700 je malo mnogo za nju, karma i le mogu da se nabave novi po maltene toj ceni ...

ustvari zbog toga kolko je mala i zgodna bila bi kul da nije ovoga:

• Powerful effect section with four processors (one insert effect, two master effects, one master EQ)

 

Powerful effect section do mojega

zašto o zašto korg to stalno radi sa jeftinim varijantama, da su samo 2 stavili bilo bi 100x bolje:) . . .

Edited by SoulForged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo već kod noviteta, jel čuo neko od vas ovu stvar:

user posted image

 

Ja sam čuo i zaprepastio se, čuveni Alesisov VA, plus PM i FM(koji zvuče jebeno neverovatno) i još disk od 40gb na koji možete da smestite multisemplova kolko oćeš, a čita akai besprekorno ...

 

cene su 5 oktava semi weighted - oko 1500 i 88 klavirskih dirki nešto preko 1800

 

Jedino što je ružna ko greh, al brate san snova za te pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...