Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

@ Neiskvarena

Ja u pola svojih devojaka nisam bio zaljhubljen (za to je potrebno malo duze i prisnije poznanstvo zar ne?), a kamoli u neku tamo finsku opajdaru s kojom sam proveo ukupno 5 minuta svog zivota (i to nam je njen muz visio nad glavom icon_smile.gif ), tako da sam ja to pricao cisto s estetske ravni, a ne neke emocionalne.

 

@ QOD

A zasto je sad ona fuj ako ce se okrenuti popu? Pop je sasvim OK muzika valjda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Neiskvarena

Ja u pola svojih devojaka nisam bio zaljhubljen (za to je potrebno malo duze i prisnije poznanstvo zar ne?), a kamoli u neku tamo finsku opajdaru s kojom sam proveo ukupno 5 minuta svog zivota (i to nam je njen muz visio nad glavom icon_smile.gif ), tako da sam ja to pricao cisto s estetske ravni, a ne neke emocionalne.

 

mislim, dobro zboris... ali nacin na koji zboris... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka su je izbacili, postala je mnogo dosadna...i previše se folirala...biće bolje...uostalom, ona je jako loša pevačica u svom domenu, to je znala od prvog dana, zato je i izabrala da peva sa momcima iz NW jer je (opet) znala da će joj oni obezbediti proboj dalje...kuč...ups đubretara...opajdara neko reče...pravi izraz!

 

Once... pukeface.gif

Mogu oni i bolje...

 

@Elldamar mislim da SacrilegiouS cilja na Within Temptation, ali ne sme da napiše jer zna da to nije istina, Sharon je totalno drugačija pevačica od Tarje i naravno mnogo bolja...bolje i trese glavom icon_wink.gif (ovo je naravno šala, ali to je zaista istina)

Uostalom, na jednom koncertu su pevale zajedno, i tu se čuje koliko je Sharon kvalitetniji glas od Tarje...

nek ide i nek peva pop, tu će tek da pokaže šta ume dry.gif ne kažem da je pop loš...ali brate i Britney Speras "peva" pop...e Tarja Tarja na šta si spala...pregaziće je momci iz NW, ako već nisu...ako nisu, držim im fige...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ispit u petak i stvarno sad nemam vremena da odogovaram na sve, ali mislio sam na within temtation i ne slazem se da je bolja od Tarje.

U petak uvece ili u subotu kad ustanem cu lepo pojasniti svoje stavove.

Hmmm...ae ... smislicjesh valjda neshto do petka pametno icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde zatvorite ovu temu i lepo kad nadju novu pevacicu otvoriti novu temu o o novom bendu , nisam hteo da postujem ovde na ovoj temi ali jbg skupilo se materijala ,

 

once je perfektan album , kome se ne svidja neka ga ne slusa ......tarja nije cinila ceo bend ona je bila samo jbn-i vokal , ako trazite bolji vokal meni je ona iz tristanie tri puta bolja.....MENI!!!!!! e sad vrhunac nightwisha ...moze se reci da je once , a opet za druge je to century child...za mene....hm....oba albuma su odlicna...once ipak....!

 

 

ps.sacrilegius bubaj za taj ispit da ne bude ko prosla godina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni zaista nije jasno zashto generalizujete da je jednima najbolji CC a drugima Once! Po mom mishljenju Once je najloshiji njihov album! Ali CC mi je visoko kotiran! Na drugom mestu, odma iza Wishmaster-a!

tvoje misljenje tvoja stvar.....wishmaster mi je na poslednjem mestu! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajoj meni koliko gluposti.. da tarja je mecosopran (to mu dodje najvishi zenski operski glas)...

 

tarja nije pevala NIKADA sa Sharon... mislim wallbash.gif devojchice, to je bila neka Sharonina prijateljica koja je gostovala u pesmi Our Farewell... koliko treba da ne znas NW pa da posmislis da je to tarja wallbash.gif

 

tarja nije losha pevachica u svom domenu, vecj prosechna.. a u ova 2 pojma razlika je prevelika....

 

a ovo pljuvanje once-a je vecj postalo trend,... ono kao bas si cool ako pljujesh once icon_uhoh.gif album je ok, sa kompozitorsko-orkestarske strane perfekcija, ali ipak meni tu neshto ne shtima tako da zadrzavam pravo da CC ostane vrh njihovog rada icon_biggrin.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se ovde jos uvek raspravlja o Tarji i Nightwishu?? wallbash.gif

Mada, sad cu ujestii sebe za dupe, ali ovo je moj komentar na celu pricu o NW:

Dakle, samom pojavom na Finskom takmicenju za Eurosong NW je pokazao da zeli da metal spoji sa pop muzikom ali na nacin koji bi bio svima prihvatljiv. Izdali su Century Child (odlican) i sve je jos uvek delovalo OK. Medjutim onda izlazi Once )ni upola dobar kao CC), odlaze u NB, i postaju ne bend vec masinerija kojoj je bilo u cilju samo da se sto vise para pokupi (otprilike kao Metallica posle Loada) Non-stop na svakoj djavoljoj televiziji NW, gde god da pogledam NW, uzmem wc papir NW, pola grada u majcama NW, a Tarja samo pegla neka izdanja ne bi li uzela jos koju kintu. Na kraju je moralo da dodje do razlaza, nije mi nimalo zao jer je NW izgubio svu car koju su imali na albumu Wishmaster. Bolje je ovako. A sto se tice benda, i oni treba da promene ime krenu bez pevacice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa o cemu onda pricate??!!kao ona je nesto ??!!!pa kad bi je videli ujutru bez sminke mislim da biste pobegli glavom bez obzira...lice ima ko da joj je sto godina....sta navukla neke haljine na sebe pa je cool.molim vas pa to nije poenta...i mozete svasta raditi gledajuci je po svoim mogucim tinejdzerskim casopisima(posto nije kao da je propustila priliku da se pokaze u pravom svetlu,naravno bez svojih divnih haljinica)!!

 

sad bi rekli ljudi da sam ljubomorna ili sta god...a mene bas briga...farbala se nisam,ne sminkam se sem za posebne prilikei bitno nisam pozerka!!!!sta ce ko da misli nije me briga...samo sam i debil sto dolazim da komentarisem ovde kad znam da cu se raspravljati kad ih ne volim.mislim tarju violent.gifviolent.gif

Seti se sta sam napisao za metal ribe...

 

btw ja sam nju video uzivo, sa 30cm, i to skoro uopste nije imala sminku, samo nesto maskare i oko ociju... tako da sam vise nego kompetentan da pricam o tome... razliciti su ukusi, al jedno je da kazes da ti se ne svidja, a drugo da lupetas kako je odvratna bez sminke i slicno...

I koliko god ona ispala kucka, prema momcima iz benda, i koliko god joj bile bezveze one crvene i zute haljinice, i to je bolje nego da se oblaci ko metal ribe...

mada sto se toga tice Scabbia je tu keva i majka mara, i od nje treba da se uce klinke...

ok.ti si decko zaljubljen,a to je druga stvar..

Kako neko moze da bude zaljubljen u nekoga koga ni ne poznaje ?

Molim te to sto je neko nekoga video uzivo, moze da znaci da mi verovatno znamo kako ta osoba izgleda, pa ..bolje nego vi...

Al biti zaljubljen u nekoga, koga si video, i pricao sa njim 2 minuta ?

Grow up....

 

I NIGHTWISH NE TREBA DA MENJA IME BENDA, JER TARJA NIJE NIGHTWISH, TARJA JE SAMO PEVACICA! BIVSHA ! ZNA SE KO I STA JE NIGHTWISH! NIGHTWISH JE TUOMAS! I POMALO OSTALI IZ BENDA ! TUOMAS + EMPPU, MARCO, JUKKA = NIGHTWISH! Odgledajte malo nekad neki DVD njihov pa cete mozda i skapirati poentu NWa

 

A ako je tebi sonata arctica dobar bend, onda nemam komentara i onda je sva ova rasprava bila uzaludna. Bend je katastrofa, gay, ponavljaju se, smesni su, glupa im je tematika...

Ovo dovoljno govori o tebi.... icon_uhoh.gif

Pre nightwisha, koliko je bilo bendova sa zenskim vokalima?

Warlock, Theater of Tragedy, The Gathering, su svi bendovi stariji od NWa...

A ako ti pod kopijom NWa smatras npr WT, Epicu i nesto slicno zato sto ima zenske vokale...pa poznavanje muzike ti onda i nije jaca strana...

JEdini bend koga mogu da se setim da kopira NW je Visions of Atlantis...

 

Nacuite vec jednom da ako neko ima zenkse vokale, nije kopija NWa i nije gothic metal !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se ovde jos uvek raspravlja o Tarji i Nightwishu?? wallbash.gif

Mada, sad cu ujestii sebe za dupe, ali ovo je moj komentar na celu pricu o NW:

Dakle, samom pojavom na Finskom takmicenju za Eurosong NW je pokazao da zeli da metal spoji sa pop muzikom ali na nacin koji bi bio svima prihvatljiv. Izdali su Century Child (odlican) i sve je jos uvek delovalo OK. Medjutim onda izlazi Once )ni upola dobar kao CC), odlaze u NB, i postaju ne bend vec masinerija kojoj je bilo u cilju samo da se sto vise para pokupi (otprilike kao Metallica posle Loada) Non-stop na svakoj djavoljoj televiziji NW, gde god da pogledam NW, uzmem wc papir NW, pola grada u majcama NW, a Tarja samo pegla neka izdanja ne bi li uzela jos koju kintu. Na kraju je moralo da dodje do razlaza, nije mi nimalo zao jer je NW izgubio svu car koju su imali na albumu Wishmaster. Bolje je ovako. A sto se tice benda, i oni treba da promene ime krenu bez pevacice.

Prilichno si ubo poentu ... 90% se slazem sa tobom...

 

Anyway...meni je Once najgori album...

Lichno,sanjam o remasteru remek dela zvanog Angels Fall First!

 

Ochekujem da mi sada neko kaze da sam glup,da ne razumem muziku ili shta god...

 

U svakom sluchaju unapred FUCK OFF! evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooooo boze ili sta god.....dobro neka samo vi mislite da je lepa.i sta se svi hvalite da ste je videli bez sminke i da je opet lepa!pa meni se ne svidja njena faca uopsteno....nije mi lepa prvo sa sminkom,pa i bez nje...mada verujem da je bolje bez nego sa.niti njeno ponasanje!pevanje postujem i nemam nista protiv njihovog benda naprotiv....a sad verujem da smo svi vise smorili oko toga dal je ona ovakva ili onakva.....svako ima svoj ukus,i za milog boga ili sta god prekinimo s ovom raspravom! givemebeer.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...