Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Mislim da bi Tarja trebalo, kad joj izadje solo album, da dobije sopstvenu temu u Ostala nemetal muzika..... :rolleyes:

 

A ko zna da ce njen album biti nemetal?

 

Btw, bio je jedan moj drugar u Finskoj na 2 nedelje proslog meseca i kaze da tamo na izlogu svake zlatare stoji njena slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaranth video:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Lwn5JzumGjg

 

Shta znam...ok je spot...i to je to...nishta spektakularno...Anet izgleda onako kako Tarja nikada nije,stvarno prelepo i pozitivno...

Nisam skapirao prichu,niti smisao spota uopshte...

U stvari ja i ne znam zashto se ova pesma tako i zove...

Amarantha u ovom spotu nema nigde...

A u tekstu pesme stvarno ne dobija nikakav smisao:

"Caress the one

The never-fading rain in your heart

The tears of snow-white sorrow

Caress the one, the hiding Amaranth

In a land of the daybreak"

 

Nishta ja ovde ne razumem...Ovaj Toma prso skroz izgleda...

Utisak gledanja je svakako Anet :D

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pesmu necu da ponavljam, mislim da je sjajna, i kamo srece da MTV pop pesme (iako ne mislim da je ovo MTV pop) imaju upola kvaliteta kao ova.

Sto se spota tice, OK je, mada sam ocekivao nesto vise. Ni ja ne nalaZim vezu izmedju pesme i spota (mada opet i ovo je milion puta gore od one grozne kvazi-LOTR verzije Sleeping Sun spota). I Tuomas izgleda k'o seljacina iz Ducalovica u raskopcanoj kosulji (izgleda da mu uslo u glavu da je sex simbol :D ). Ali, svakako, Anet je fenomenalno ispala, i sad je i zvanicno u top 3 matorke koje bih voleo da imam na jednom svom organu..... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ti se to selo nalazi, crni sine?

Tuomas fino izgleda a Anette je uzasna za moj ukus. Marko je kao i uvek "troppo sexy"

 

 

 

Na putu za Kachulice.

Inace, meni je Anet kroz slatka, a i oblacenje joj je OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sestra cula Amaranth i pitala me da li je to Britni Spirs? :rockdevil:

 

 

Inace,album sam preslusao i nisam odusevljen...

Mozda mi je samo cudna ta promena mada,koliko vidim,nisam jedini koji misli da album nije nista posebno...

Mozda posle par slusanja ce mi uci neka pesma u glavu...Ovako mi se jedino koliko toliko svidelo Amaranth i 7 days of the wolves.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cvet koji nikad ne vene.....

 

Errmmm...jesi siguran u to?Amaranth jeste cvet,a postoji i vrsta zitarice koja se uzgaja,gle chuda bash u Juznoj Americi ( koliko sam skapirao oni paori na spotu bi trebalo da su odatle )...Postoji i boja Amaranth ali nechuh za to da ne vene cvet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostalo mi da skinem jos tri pesme, ali po ovome sto sam cuo ne mogu reci da je album mnogo dobar, a ni da je los.. To je taj Nightwish, ima dobrih momenata, ima momenata kada zaseru do bola, ali sve u svemu... zacin..C :)

 

Od pesama izdvajam Meadows of Heaven koja je po meni naj balada od NWa ikad. Stvorena za neki epski film!!! Tekstualno mozda i nije nasrecnije izdanje NWa, ali kompozicijski najjebackija pesma ever! Jos mi se jako dopada Poet, Sahara i Cadence... ovo ostalo tu negde izmedju.. Recimo da sam od 7 days to the wolves ocekivao daleko bolju pesmu, ali 'ajd' sad...

 

Sto se tice spota, razocaran. Spot je, po meni osudjen na propast... Po metal emisijama se nece vrteti jer pesma suvise vuce na pop/rock, a po pop/rock emisijama se nece vrteti jer je spot krs. Nadam se da gresim, ali ovo ce vrteti jedino Finci... ostalo... pa mozda se pojave koji put na jos nekom tv-u, ali uspeh koji je ostvari spot za Nemo je izvan dosega...

Spot je malo glup ako mene pitate i pun nepotrebnih kadrova, prica je rastegnuta, a Anette se previse nesto unosi u kameru i izgleda kao da je prvi put uzela mikrofon u ruke tj kao da ne ume da ga drzi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Errmmm...jesi siguran u to?Amaranth jeste cvet,a postoji i vrsta zitarice koja se uzgaja,gle chuda bash u Juznoj Americi ( koliko sam skapirao oni paori na spotu bi trebalo da su odatle )...Postoji i boja Amaranth ali nechuh za to da ne vene cvet...

 

 

 

Koliko ja znam, Amaranth je neki cvet iz grcke mitologije koji nikad ne vene, i simbol je neprolaznih vrednosti. Mislim da zato i kaze "Never-fading rain"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...