Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

sad sam preslusao album 3 puta od pocetka do kraja, i odmah da kazem da je album fantastican. Anetta odradjuje posao extra, svaka im cast na izboru. Jedine 2 pesme sa albuma koje mi se ne svidjaju su Amaranth i Whoever Brings the Night.

 

Najbolja pesma je ubedljivo 7 Days to the Wolves, mozda i jedna od najboljih od Nightwish-a ikad. Jos valja pomenuti Poet and the Pendulum, Sahara, Last of the Wilds. Album je mozda i mogao da prodje bez poruka koje se provlace kroz BBB i Master Passion Greed, ali razumem zasto je Tommi to uradio.

 

Eva i Meadows of Heaven su 2 najbolje balade od Nightwish-a ubedljivo. For the Heart I Once Had zvuci zanimljivo ali mi uopste ne lici na Nightwish. Cadance of Her Last Breath bi pre ocekivao od Evanescence, ali jebiga sta cu pesma mi se svidja, skoro me sramota da kazem.

 

I na kraju The Islander je tako cool pesma, nadam se da ce je uraditi uzivo. Sve ukupno mozda ne najbolji album on njih ali i dalje su vrh Metala sa ili bez Tajci 5\5

Edited by Simke

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da zamislim Anette kako peva Wishmaster

mogli bi da prestanu da izvode tu pesmu posto uzasno smara :)

sad sam preslusao album 3 puta od pocetka do kraja, i odmah da kazem da je album fantastican.

Anetta odradjuje posao extra, svaka im cast na izboru.

ja sam prezadovoljan albumom...

samo da ne bude poslednji

poet mi se najvishe svidja...

i recimo...bye bye beautiful

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka zajebu stvarno Wishmaster, to je jedna od najgorih pesama. Što ne sviraju The Carpenter, Know Why Nightingale Sings, Tutankhamen, The Riddler, Sacrament of Wilderness? Ako ćemo već o starijim pesmama...

 

Jes vala + ova nova pevaljka mogu da zamislim koji ce to uzas da bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nachuo sam da ce Sacrament svirati!

A tebi ako su Tutankamom i Know why .......... u vrhu omiljenih pesama Nightwisha mozes da se upucas u glavu odmah.

 

Jesu mi među omiljenim. Na prvom albumu nema slabe pesme. Know Why Nightingale Sings je čisti power metal, bilo bi super kad bi i danas zvučali tako. Ili Elvenpath - još jedna super pesma. To što su turneje sa promocijom prvih albuma odavno odrađene nema veze. I Dio je Holy Diver promovisao 1983, pa ga i danas izvodi celog. Ono što je kult, treba da ima prednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....iz ovoga bi moglo da se izrodi novi pravac .... POP metal !! :rolleyes:

 

 

Ne znam...ova pesma je sve samo ne Nightwish....pevaljka jeste simpaticna, ali opusteno umesto nje mogu da pevaju Britni, Dzenifer Lopez, Kristina Agilera i sl.....

 

 

Ova pesma i ona balada (mislim da se zove Eva ili tako nesto) mi se uopste ne svidjaju !! Tesko da moze valjati i ostatak albuma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt....iz ovoga bi moglo da se izrodi novi pravac .... POP metal !! :rolleyes:

Ne znam...ova pesma je sve samo ne Nightwish....pevaljka jeste simpaticna, ali opusteno umesto nje mogu da pevaju Britni, Dzenifer Lopez, Kristina Agilera i sl.....

Ova pesma i ona balada (mislim da se zove Eva ili tako nesto) mi se uopste ne svidjaju !! Tesko da moze valjati i ostatak albuma....

da to je i meni palo na pamet tokom preslushavanja, premalo metal rifova. glas je cisti pop, mogla bi da bude dobar konkurent britni, a i album je slushljiv osnovcima. zzz

 

 

a na ovome spotu se ova nova slavujka kretje u ritmu rahitis + epilepsija 2in1 pack. adorable.

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vase poznavanje muzickih zanrova ravno je bebinom smislu za humor.
Haha majstore, hvala na prosvjetljenju. Nastavi da hailujesh satanu uz Nightwish. Prepube ftw.

 

ps. ne zaboravi da to radish u tamnom coshku svoje sobe i da imash zilet pri ruci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...