Jump to content

Savatage


NeSa

Recommended Posts

  • 1 month later...
Nabavio sam spotove za Jesus Saves, Hall.. i Gutter Ballet...fenomenalni su...pogotovo Gutter...za taj period je fenomenalno odradjen!

I spot za "Handful of Rain" je odličan, dopade mi u ruke kao bonus na Poets and Madmen proširenom izdanju...

Inače, trebao sam za jednog poznanika sklopiti mp3 kolekciju pa sam od drugog uzeo hrpu diskova i kompresovao, a sebi uzeo kompilaciju From the Gutter to the Stage da makar malo skontam o čemu se radi...

I idu stvari, idu, a onda "Gutter Ballet" pa "When the Crowds Are Gone"... UH

Prva asocijacija Billy Joel. Vidim da ću morati proučiti fazu 1989-1995.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E "Live In Japan" je carski koncert..znachi neverovatno su dobri kao live bend. Onaj Skolnick je manijak na sceni i fantastichno svira, Jon je ultra kul lik a Zak shto ga peva - peva ga! Gutter Ballet vrh koncerta...nisam ni znao da obojca pevaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

I spot za "Handful of Rain" je odličan, dopade mi u ruke kao bonus na Poets and Madmen proširenom izdanju...

Inače, trebao sam za jednog poznanika sklopiti mp3 kolekciju pa sam od drugog uzeo hrpu diskova i kompresovao, a sebi uzeo kompilaciju From the Gutter to the Stage da makar malo skontam o čemu se radi...

I idu stvari, idu, a onda "Gutter Ballet" pa "When the Crowds Are Gone"... UH

Prva asocijacija Billy Joel. Vidim da ću morati proučiti fazu 1989-1995.

Vidi prvu stranu sta sam napisao

Faza 1983-1993 icon_da.gif

 

Od njih ne ocekujem vise nista

 

Taj je spot dobar ali album i nije nesto

Recimo to ovako "zadnji trzaj sa starim Sava stilom" sve sto je kasnije snimljeno je govno manje-vise.

Najgore nesto sto se moglo dogoditi ovom bendu je pored <Krisove smrti naravno, da je Jon otkrio kako se svira piano...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi prvu stranu sta sam napisao

Faza 1983-1993 icon_da.gif

 

Od njih ne ocekujem vise nista

 

Taj je spot dobar ali album i nije nesto

Recimo to ovako "zadnji trzaj sa starim Sava stilom" sve sto je kasnije snimljeno je govno manje-vise.

Najgore nesto sto se moglo dogoditi ovom bendu je pored <Krisove smrti naravno, da je Jon otkrio kako se svira piano...

Ne sviđaju mi se uopšte stare stvari. biggrin.gif

 

Album sa Skolnickom nije nešto, imam ga kod sebe na originalu (lijepo mi čitati tekstove i slušati muziku), pa sam mogao napisati i faza 1989-1993.

 

Ko uopšte od njih još očekuje nešto?

 

Suviše sam ja star za ovakve stvari, ali, ko zna, možda se zalomi još koja dobra pjesma na ta 2-3 albuma. A možda ih nikad neću ni poslušati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoki, izvini, a gde izgubi iz vida Krisa Kejferija? Plus sto u par stvari i debeli Dzon ostavi klavijature i prihvati se gitare! icon_wink.gif

Samo da znas da Chriss Caffery NIJE svirao u Japanu, zbog toga je i Jon uzimao "djitru" u ruke na HOTMK i na jos nekim pesmama.....

Japan live (po mom misljenju) nije nista posebno odradjen koncert. Najvise mu zameram to sto Chance nisu odsvirali celu, vec bez onih viseglasja koja su vrh....

Ali, zato su je u Beogradu odsvirali celu icon_rockdevil.gif

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

E "Live In Japan" je carski koncert..znachi neverovatno su dobri kao live bend. Onaj Skolnick je manijak na sceni i fantastichno svira, Jon je ultra kul lik a Zak shto ga peva - peva ga! Gutter Ballet vrh koncerta...nisam ni znao da obojca pevaju

Ja prvi put kad sam chuo tu live verziju sam provalio da obojica pevaju, bash se chuje razlika, bar meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert u BG-u je stvarno bio fin. Meni je najveca faca onaj debeli roadie sa crnom kovrdzavom kosom sto je stimao gitare pred sam pocetak hehe

Mislio sam da je prica o Wattersu kao ispomoci za turneju patka, i nisam verovao sve dok ga nisam ugledao na bini, a tada sam ukapirao da je onaj prvi lik ustvari samo roadie....

Jesi li snimio lika sto je done plocu (cini mi se Never Nevrland) da mu Jeff da autogram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...